Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Lova Yatak'ın İlgisizliği, Relax Clean Yatak Pişmanlığı!

İbrahim
19 Mayıs 13:43
704

Lova yatak Relax Clean modeli yatağımızda çökme hatta batma şikayetimiz var. 7 Mayıs 2024 tarihinde ilk servis kaydını açtırdık ne arayan, ne de incelemeye gelen oldu. Bunun üzerine 2. Kez 16 Mayıs 2024 tarihinde aradık yine ne arayan, ne de incelemeye gelen oldu. Daha önce de bu yataktan şikayetlerimiz olmuştu fakat yine dikkate alınmadık ama yeter artık. Çünkü sırt ve bel ağrıları çekmemizin yanında, yatağın bir de böyle çukurlaşması ve firmanın bu kadar ilgisiz davranması çok canımızı sıktı. Bir jest ya da bir hediye beklediğimiz yok hatta üstüne gerekirse para verip daha iyi bir model yataklarıyla değiştirmeye de hazırız, fakat muhatap yok. Son çare buraya yazmak kaldı. Mağduruz üzerine bir de pişman ediliyoruz. Servisin gelmesine de gerek yok artık ben buraya video ve fotoğrafları yüklüyorum ki herkes görsün hem firma farkındalık yaşasın, hem de bizim gibi başkaları da mağdur edilmesin. Yüklenen fotoğrafları inceleyin lütfen yatağımızın değiştirilmesini talep ediyoruz bu kadar basit, üste para da gerekiyorsa ona da hazırız. Lütfen artık!

Lova Yatak'ın İlgisizliği, Relax Clean Yatak Pişmanlığı!
Lova Yatak'ın İlgisizliği, Relax Clean Yatak Pişmanlığı!
+3
19 Mayıs 13:51 (Şikayetten 8 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili olarak çözüm ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Her türlü bilgi talep ve önerileriniz için müşteri iletişim merkezimize ait 0850 800 34 87 numaralı hattımızdan bizi arayabilir ve adresimize mail atabilirsiniz. Saygılarımızla,

İbrahim
20 Mayıs 19:38

Zaten görevi servis olan ve servis kaydı oluşturulduktan sonra müşteriye servis hizmeti sağlaması gereken birimin 2 servis kaydı bırakılmasına rağmen ilgilenmemesi bir yana, durumu ve şikayetimi artık son çare şikayet var'a yazınca müşteri şikayet biriminin konuyu takip edeceğiz, durumu servis birimine yönlendirdik, sizinle iletişime geçecekler demesi şaka gibi. 15 günde 2 servis kaydı ve şikayet var bildirimi sonrası servis birimi hala benimle daha iletişime geçecekmiş. Sağ olsunlar benim sorunum servisin benimle iletişime geçmemesi değil ki servisin benimle iletişime geçmesi benim sorunumu çözmüyor. Sorun fotoğraflarla ve videoyla da anlattığım gibi. Daha önceki şikayetlerimde de servis duruma kayıtsız hatta cevapsız kalmıştı. Şikayetim servisin hala benimle iletişime geçmemesi değil ki (tabi bu da ayrı bir nezaketsizlik ve memnuniyetsizlik sağlıyor) yatağın bu haldeyken durumunun ne olacağı. İletişime dahi geçme sorunu yaşayan bir servis birimi benim sorunumu, memnuniyetsizliğimi nasıl çözecek? Açıkça söylüyorum değişim talep ediyorum, gerekirse üzerine para da vereceğim daha iyi bir yatak istiyorum. (Bu arada hala garantisi devam ediyor)

İbrahim
24 Mayıs 09:25

Bugün Lova yatak müşteri şikayet merkezi tarafından servisin gelip gelmediği konusunda arandık, 20 gün oldu defalarca kayıt oluşturulmasına, Lova yatak müşteri şikayet yetkilisinin acil kaydı oluşturmasına rağmen servis biriminden hala bizimle iletişime geçip şikayetimizle ilgilenen olmadı. Bu kurumsal bir firmaya hiç yakışmıyor. Gidip esnaftan alsak bu kadar ilgisiz olunmazdı, en azından malının arkasında dururlardı. Lütfen ürünü sattıktan sonra da düzgün bir servis birimiyle ürünün arkasında durduğunuzu bize gösterin. Pişman etmeyin. Hala şikayetimizle ilgili çözüm bekliyoruz. Şikayetçiyiz, Memnuniyet bekliyoruz!

İbrahim
29 Mayıs 11:39
Lova Yatak'ın İlgisizliği, Relax Clean Yatak Pişmanlığı!

Artık defalarca çabalarımız sonucu servis birimi lütfedip ve bize uygunluğumuzu sormadan 27 Mayıs Pazartesi günü geleceklerini gelmeden 1 saat öncesinde arayacaklarını mesaj attılar ama 20 gündür tek evde olmadığımız günü seçtiler. Zaten hemen 27 Mayıs günü evde olmayacağımızı, 29 Mayıs günü gelmelerini mesaj attıkları numaraya 2 defa mesaj atarak rica ettik, ve aradık açan olmadı, mesajlara dönen de olmadı bakalım yanıt alamadık. Göreceğiz bugün 29 Mayıs gelen giden ya da arayan olacak mı? Fotoğrafta da konuşmaları görebilirsiniz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Ender

Lova mı bir daha asla. Baza kapağı kırıldı 16 şubattan beri üretilip gönderilecek. Bu kadar kötü bir firma görmedim. Eskiden Doğtaş grubu böyle değildi

Benzer Şikayetler

Lova Yataktan Aldığım Baza 2 Ay İçinde Kırıldı. Değiştirmiyorlar.

Seher
19 Haziran 22:53
79

Lova Yatak Ücret İadesinden Kesinti

Hande
17 Haziran 15:55
127

Lova Yatak Ürün İadesi Kabul Edilmedi

Ceylan
17 Haziran 01:48
132
Benzer Şikayet Yaz