Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İşbir YatakŞikayetvar üye markasıdır

39100
(603 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
930 Şikayet (Son 1 yıl)
İşbir YatakŞikayetvar üye markasıdır
39100
(603 değerlendirme)
Şikayet Yaz

İşbir Yatak Yanlış Bilgilerle Yatak Satması.

Ateş
24 Mayıs 16:23
3

İşbir Yatak Satış Ve Servis Kabusu

Özgür
23 Mayıs 18:52
42
İşbir Yatak Satış Ve Servis Kabusu

İşbir Yatak N6161 Tpl 61

Nagihan
23 Mayıs 16:02
90

İşbir Yatak-online Sipariş-ürün Üretim Bekliyor

Murat
23 Mayıs 10:34
84
1

İşbir Yatak Ella Firma Çok Sert

Ayşe
22 Mayıs 09:28
189
İşbir Yatak Ella Firma Çok Sert
1

İşbir, Kimyasal Kokulu Yatak Ve Değişim Sorunu!

Hayati
21 Mayıs 21:22
160

İşbir Yatak Koku Sorunu & Acentenin Saygısız Tavrı

Ayten
21 Mayıs 13:00
263

İşbir Yatak Maltepe E-5 Şubesi Yatak Değişimi Ücret Farkı İadesi!

Fuat
19 Mayıs 16:33
374
5
Çözüldü

İşbir Yatak Peşin Alınan Üründen Taksitli Çekim Ücreti Aldılar

Sevim
18 Mayıs 18:53
287

"Müşteri temsilcisi Fulya hanımın konuya olan ilgisi ve alakası (müşteri memnuniyeti adına tarafıma yastık hediye etmesi) adına çok teşekkür ederim mağazanın yapmış olduğu yanlışı Fulya hanımın ilgisi sayesinde unutacağım"

5
Çözüldü

İşbir Ergo Ürün Teslimat Ve Saygısızlık

Ahmet
18 Mayıs 09:13
377

İşbir Yatak Soho Yatak İlgisiz Firma

Aslı
18 Mayıs 01:55
305
1

İşbir Yatak Yatak Alışverişinde Beklenmedik Hayal Kırıklığı

Yaser
17 Mayıs 09:53
275
İşbir Yatak Yatak Alışverişinde Beklenmedik Hayal Kırıklığı
İşbir Yatak Yatak Alışverişinde Beklenmedik Hayal Kırıklığı
İşbir Yatak Yatak Alışverişinde Beklenmedik Hayal Kırıklığı
İşbir Yatak Yatak Alışverişinde Beklenmedik Hayal Kırıklığı
1

İşbir Yatak Pişmanlıktır! Genel Merkez Hatasını Düzeltmelidir!

Ayşegül
16 Mayıs 17:42
309
5
Çözüldü
Eren
16 Mayıs 17:36
12

"Ürün/hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdikleri önem beni çok memnun etti. Yaşadığım sorunu hızlı ve etkili bir şekilde çözdüler. Kesinlikle tavsiye ederim."

Eren Şikayetini Yayından Kaldırdı

İşbir Yatak Satış Sonrası Destek Vermiyor!

Remzi
15 Mayıs 11:18
243
5
Çözüldü
Hatice
14 Mayıs 18:38
269

"Teşekkürler"

Hatice Şikayetini Yayından Kaldırdı
4
Çözüldü
Solmaz
14 Mayıs 17:26
356

"Teşekkürler"

Solmaz Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü

İşbir Yatak Aydın Şubesi 2 Ay Oldu Sevkiyat Yapmadılar

Seniha
12 Mayıs 16:20
651

"İşbir Yatak Ankara merkezinden Fulya hanıma teşekkür ediyorum sorunumu çözdü."

Toplam 1.708 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır İşbir Yatak 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

İşbir Yatak bayileri nerelerdedir?
“Satış Noktalarımız” sayfasından şehir bilginizi seçerek size en yakın İşbir Yatak bayilerini görüntüleyebilirsiniz.
İşbir Yatak değişim yapılıyor mu?
İşbir Yatak ürününüzden memnun kalmadığınız takdirde başka bir ürün ile değiştirebilirsiniz. Viscostar yataklarda değişim süresi 45 gündür. İşbir Yatak değişim süreçleriyle ilgili daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayarak Şikayetvar üzerinden kullanıcı yorum ve şikayetlerini inceleyebilirsiniz.
İşbir Yatak ürünlerinin garanti süresi ne kadar?
İşbir Yatak ürünlerinin garanti süresi birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Viscostar 100 Plus yataklarda bu süre, ürün kılıfları hariç ana dolgu malzemesindeki çökmeye karşı 5+10 yıl şeklindedir.
İşbir Yatak müşteri hizmetleri numarası nedir?
İşbir Yatak müşteri hizmetlerine 444 4 099 no’lu numaradan ulaşabilirsiniz. Diğer İşbir Yatak iletişim kanalları için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
İşbir Yatak teslimat süresi kaç gündür?
İşbir Yatak web sitesinden ödeme yapılmamaktadır. Site üzerinden verdiğiniz sipariş size en yakın bayiye iletilir, tedarik ve tahsilat işlemleri ilgili bayi tarafından gerçekleştirilir. Dolayısıyla teslimat süreleri bayiden bayiye göre farklılık gösterebilmektedir. Teslimat süresiyle ilgili en net bilgiyi size en yakın İşbir Yatak bayisinden öğrenebilirsiniz.

İşbir Yatak Hakkında

İşbir Yatak; İşbir Holding tarafından kurulmuştur. Holding’in en genç yatırımı olan İşbir Yatak, kurulduğu günden beri yatak sektörüne yeni bir soluk kazandırmış ve başarılı ürünlere imza atmıştır. İşbir Holding’in tüketici ile buluşan tek yatırımı olan İşbir Yatak, gelişen teknoloji ışığında şekillenen geniş ürün yelpazesi sayesinde müşterilerinden tam not almayı başaran ve emin adımlarla büyümeye devam eden bir marka halini almıştır. İşbir Sünger Sanayi A.Ş. bünyesinde yer alan İşbir Yatak, 1999 yılından bu yana İşbir Sünger Sanayi A.Ş.’nin sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübeyi piyasaya sunduğu ürünlerinde yansıtmaktadır. Uykunun insan hayatındaki yerinin ve öneminin farkında olan firma sizlere daha konforlu bir uyku deneyimi yaşatmak için ürünlerini piyasaya sunarken son derece titiz davranmaktadır. Önceki yıllara göre son zamanalarda çok daha dinamikleşen yatak pazarında önemli bir yere sahip olan İşbir Yatak, ürünleri ile A+, A- müşteri grubuna hitap etmekte ve bu portföy özelinde pazarın lideri olma ünvanına sahip olmaktadır. Yatağın yanı sıra alanında başarılı pek çok uyku ürününü kullanıcılarla buluşturan İşbir Yatak, rahat bir uyku uyumak isteyenlerin ilk tercihi oluyor.

İşbir Yatak Ürünleri Nelerdir?

İşbir Yatak, üstün teknolojiyi kullanarak ürettiği özel yatakların yanı sıra uyku grubuna ait daha pek çok ürünü piyasaya sunmaktadır. İşbir Yatak baza ve başlıklar, yastık, medikal destek sistemleri, bebek uyku ürünleri, beyaz ev tekstili, ev tekstili, sofa, komodin ve bazı fonksiyonel ürünleri de tüketicileriyle buluşturmaktadır. İşbir yataklarının “yatak” sektöründe adeta lider konuma gelmesinin altında pek çok neden yatmaktadır. İşbir Yatak, pek çok rakibinden farklı olarak açık hücreli visko teknolojisini kullanmaktadır. Üstelik yalnızca İşbir için Türk mühendisler tarafından üretilen polimer yay teknolojisi de İşbir yataklarda sizleri bekliyor. Yine tüm İşbir yataklarında kullanılan “Quallofil Allerban” teknolojisi de İşbir yataklarını diğer yataklardan ayırıyor. Bu teknoloji esasında bir dolgu teknolojisi. İşbir Yatak, yatakların yanı sıra yastık ve yorganlarında da bu teknolojiyi kullanıyor. Bu dolgu elyafın en büyük özelliği anti-mite, anti-mantar ve anti-bakteriyel etkili olması. Ayrıca yatakların lavanta kokmasını, anti-stress etkisine sahip olmasını sağlayan özel nano teknoloji ile üretilen yatak kumaşları da sizlerle bambaşka bir konfor hazzı yaşatacak.

İşbir Yatak İletişim

İşbir Yatak iletişim kanalları arasında; çağrı merkezi numarasına aramak, firmanın resmi sitesinden iletişim formunu doldurmak ve e-posta adresine e-posta göndermek gibi yollar yer almaktadır. İşbir Yatak fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için ise yine firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz. Eğer daha önce İşbir Yatak’tan herhangi bir ürün aldıysanız ve memnun kalmadıysanız şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz sayfamız üzerinden diğer kullanıcıların yazmış olduğu İşbir yatak şikayet ve kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz.