Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
27.710Şikayet
2,3
Şikayet Yaz

Instagram Kod Alma

425 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
2,3
  • Çözülen
  • Videolu

Instagram Hesabımı Açın

profile
1 hafta önce
1.476

Instagram şifreme giriyorum yanlış diyor. Kod alıyorum vermiyor. Mesaj kodu olmuyor. Hesabıma ulaşamıyorum şikayet ciyim hesabımın açılmasını istiyorum. Hesabım ele geçmiş olabilir hesabım bana ait bir hesap hesabımın. Açılmasını talep ediyorum hesabıma ulaşamıyorum lütfen sizden ricam hesabımı açın...

1

Instagram Askıya Alınan Hesabım İçin Kod Gönderilmesi

profile
2 hafta önce
610

Kaç gündür yazıyorum ama bir türlü cevap gelmiyor. Defalarca kez kod almak istedim ama hep 24 saat sonra yeniden dene diyor. Sıkıldım artık uğraşmaktan, artık bir çözüm istiyorum. Sorunun halledilmesini temenni ediyorum.

Instagram Güvenlik Kodu Mesajı Gelmiyor

profile
3 hafta önce
1.007

Telefondan Instagram'a giremiyorum telefon numarası girerek güvenlik kodu gönder sayfasında takıldı kod al diyorum kod gelmiyor sebebi nedir bana yardımcı olur musunuz? Telefondan. Telefondan Instagram'a girme konusunda sıkıntı yaşıyorum telefon numarasını girerek güvenlik kodu.

Instagram İki Faktörlü Kimlik Doğrulaması

profile
3 hafta önce
780

Instagram iki faktörlü kimlik doğrulama kodu alamadığım hesabıma ulaşamıyorum ve bu konudan çok şikayetçiyim. Uzun süredir hesabıma giriş yapamıyorum lütfen bana yedek kod gönderilmesini istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Instagram'ın Telefon Numarası Onaylama Kodu Göndermemesi

profile
3 hafta önce
394

Instagram'a giremiyorum çünkü bana birden telefon numaramı doğrulamamı istedi ve hiçbir şekilde bana kod göndermiyor doğrulamam için Onay kodu girin sayfasında kalıyor. Sürekli 2 gündür aynı yeni bir kod al dediğim zaman bazen bekle diyor bazen üzgünüm daha sonra tekrar dene yazıyor hiçbir şekilde k...

1

Instagram Askıya Alınan Hesap

profile
27 Ağustos
1.847

E**** hesabım 25 Ağustos akşam saat 11'de askıya alındı, giriş yapamıyorum. Kod gönderiyorum, gelmiyor. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Hesabıma girmek için kod gönderiyorum, 24 saat dolmadan kod alamazsın diyor, sürekli öyle oluyor. Bu konuda yardıma ihtiyacım var.

Instagram'a Giriş Yapamıyorum!

profile
25 Ağustos
873

Ben Instagram giriş yapamıyorum. Kod gelmiyor ve yedek kodu unuttum yardımcı olursanız sevinirim. @samet. A*** yeniden yedek kod alabilir miyim. Telefon numaram niye kod niye e-postaya gelmiyor...,... Gereken yapmasını arz ederim.

Instagram Hesabının Çalınması

profile
25 Ağustos
763

Instagram hesabım çalındı. İadesini istiyorum. Şifre yazdığım halde girmiyor. Lütfen gereği yapılsın. Food _e****kullanıcı adlı hesabım 2 gün önce şifre girdiğim halde çalışmadı. Şimdi de hiçbir şekilde kod alamıyorum. Kurtarılmasını istiyorum.

Kendi Instagram Hesabıma Giremiyorum

profile
23 Ağustos
362

Instagram bana 6 haneli kodu göndermiyor. Kendi kendine uygulamadan attı. Şu an hiçbir şekilde giriş yapamıyorum. Sabahtan beri 20-30 kez tekrar kod al yaptım ama kod falan gelmiyor. WhatsApp 'tan gelmiyor, SMS gelmiyor. Maillere cevap verilmiyor, nasıl bir iş ben çözemedim.

1

Instagram Şifremi Unuttum, Giriş Yapamıyorum

profile
22 Ağustos
843

Instagram'a giriş yapamıyorum. Şifremi unuttum defalarca denememe rağmen kabul etmedi e-posta ya da telefon numarasından kayıt ettirmediğim için hiçbir yerden kod alamıyorum. Selfie videosu çekmek için şifre istiyor. Unuttuğum şifreyi uzun zamandır kullanıyordum beş altı senelik şifreleri denememe r...

Instagram Kod Alamıyorum, Hesabıma Giriş Yapamıyorum!

profile
20 Ağustos
770

İki faktörlü kimlik doğrulaması yaptım arada zaman geçti. Çıkış yaptım denemek için mail bağlı olmasına rağmen kod gelmiyor nasıl yapabiliriz yardımcı olursanız sevinirim. Gerçekten defalarca üç dört gün arayla denedim olmadı umarım çözülür.

Instagram Hesabımdan Paylaşımlar Yapılıyor Olması!

profile
19 Ağustos
583

Instagram arkadaşımından aldığım bilgi üzerine hesabımdan benden habersiz fotoğraf paylaşımında bulunduğuma dair bilgi aldım bu konu hakkında doğru bilgi nasıl alabilirim. Verilen linkten kod alamıyorum. Linke nasıl erişim sağlayabilirim. Bu konu hakkında nereden bilgi alabilirim. Hesabım ve paylaşı...

Instagram Hesabıma Giriş Yapamıyorum

profile
19 Ağustos
907

Telefon numaramı değiştirdim. Orada da Instagram'da da eski numaram vardı, fakat iki faktörlü kimlik doğrulaması açık kaldığı için Instagram'a girerken kod eski numaraya gidiyor ve kodu alamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Hesabıma giriş yapamıyorum.. 

Instagram Hesabım Çalındı!

profile
17 Ağustos
2.220

Instagram hesabım çalındı. Instagram'a kaç gündür hesabın bana ait olduğuna dair ve yedek kod almak için selfie videoları gönderdim. E-maillerde 3-4 gün sürer deniliyor ama 4 gün geçmesine rağmen bir dönüş yapılmadı. Hesabım hala başkasının elinde. Ve hesabından kaç gündür dolandırıcı Reels videola...

Instagram Hesabıma Giremiyorum

profile
15 Ağustos
498

Instagram'da takipçi uygulamasından sonra hesabıma giriş yapamıyorum. Instagram amblemi olan siyah ekran veriyor. Mailden, SMS'ten kod alıp girmeyi ve aklıma gelen her yolu denedim. Lütfen ne yapmam lazım şu an benim gerçekten bilmiyorum.

1

Instagram Hesabım Çalındı

profile
13 Ağustos
975

Instagram hesabım çalındı. Instagram'a kaç gündür hesabın bana ait olduğuna dair ve yedek kod almak için selfie videoları gönderdim. E-maillerde 3-4 gün sürer deniliyor ama 4 gün geçmesine rağmen bir dönüş yapılmadı. Hesabım hala başkasının elinde. Kaç gündür onaylanmasını bekliyorum. Artık acilen ...

Instagram Numaram Değişti Hesabıma İkili Faktörden Dolayı Giremiyorum

profile
12 Ağustos
1.290

Instagram hesabına telefon numaram değiştiği için erişemiyorum. O zamanlarda iki faktörlü kimlik doğrulama kodu almıştım ancak telefonumu da değiştiği için kodları kaybettim. İki faktörlü kodların tekrar bana verilmesini istiyorum. Zaten hesap mail ve numara üzerinde bana ait, gerekli işlemlerin ya...

Instagram'dan Kod Göndermiyor

profile
12 Ağustos
733

Instagram bana 6 haneli kodu göndermiyor. Kendi kendine uygulamadan attı. Şu an hiçbir şekilde giriş yapamıyorum. Sabahtan beri 20-30 kez tekrar kod al yaptım ama kod falan gelmiyor. WhatsApp'tan gelmiyor, SMS gelmiyor. Maillere cevap verilmiyor, nasıl bir iş ben çözemedim.

Instagram'dan Kod Göndermiyor
1

Instagram WP Kod Gelmiyor Hesabıma Giriş Sağlayamıyorum

profile
10 Ağustos
460

Instagram hesabım çalındı. SMS onay kodu alamıyorum. Sanırım telefon numaram değiştirildi ve sadece e-mail aracılığıyla kod alabiliyorum. Lütfen bana yardımcı olun. E-mail hesabıma kod geliyor ancak WhatsApp ve SMS onay kodlarını alamıyorum. Yardım bekliyorum.

1
profile
13 Ağustos
2.213
Ayşe Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Instagram bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Instagram henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör