Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

MynetŞikayetvar üye markasıdır

50100
(82 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
249 Şikayet (Son 1 yıl)
MynetŞikayetvar üye markasıdır
50100
(82 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Mynet Mega Oda Aboneliği Onay Geciktirme

profile
Tebessüm
12 Nisan 13:26
9

Mynet Kelime Savaşı Oyunu Hata Veriyor

profile
Tuğra
11 Nisan 20:52
8

Mynet Mail Hesabımı Kapatmış.

profile
Melih
11 Nisan 01:13
31

Mynet Şikayetçi Olduğum Durumlar

profile
Mekanınsahibi
09 Nisan 14:51
53

Mynet Kelime Oyunu Bağlantı Kurulamadı Hatası

profile
Furkan
09 Nisan 05:28
154

Mynet Bağlantı Sorunu (uygulama)

profile
Ahmet
09 Nisan 02:19
120
Mynet Bağlantı Sorunu (uygulama)

Mynet Mail Hizmetindeki Ücretlendirme Sorunu

profile
İlyas
08 Nisan 15:38
154

Mynet Lisans Aldım Ama Görünmedi

profile
Baran
08 Nisan 12:22
130

Mynet Anlık Borsa Takibi

profile
Sevcan
08 Nisan 12:21
66
1

Mynet Finans Gecikmeli Veri Bildirimi

profile
İbrahim
08 Nisan 09:11
47

Mynet Puan Kaybı Verilmesi

profile
Cevdet
08 Nisan 03:57
136

Mynet Borsa Veri Paketleri

profile
Murat
03 Nisan 10:48
110

Mynet Trader ALL My Net Hikayesi

profile
Cem
02 Nisan 13:22
115

Mynet Oyunmu Kapandı Bilgi Lütfen

profile
Efe
02 Nisan 03:48
38
Mynet Oyunmu Kapandı Bilgi Lütfen
5
Çözüldü

Mynet E-mail Erişim Sorunu

profile
Sezin
01 Nisan 22:32
13

"Teşekkürler"

Mynet E-mail Erişim Sorunu
5
Çözüldü

Mynet Maillerime Ulaşılamıyorum Şikayetçiyim

profile
Melek
29 Mart 17:58
21

"Teşekkürler"

Satın Almama Rağmen Açılmayan Mynet Mail Adresi

profile
Mustafa
29 Mart 04:02
71
Satın Almama Rağmen Açılmayan Mynet Mail Adresi
Satın Almama Rağmen Açılmayan Mynet Mail Adresi
Satın Almama Rağmen Açılmayan Mynet Mail Adresi
+2

Mynet Mail Girişi Yapamıyorum

profile
Betül
28 Mart 12:47
55

Mynet Mailime Giriş Yapamıyorum

profile
Ahmet
25 Mart 15:57
111
Toplam 698 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Mynet 5 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %98
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Mynet iletişim numarası nedir?
Mynet iletişim numarası 0212 328 15 15’tir. Diğer Mynet iletişim kanalları, yorum ve şikayetleri için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Mynet’e nasıl üye olunur?
Mynet ana sayfasına girdikten sonra ekranda gördüğünüz 'Üyeler' kutucuğunu tıklayınız. Daha sonra açılan sayfada bulunan 'Üye Değilim' başlığı altında yer alan 'Üye Olmak İstiyorum' yazısını tıklayınız. Açılan Üyelik Formunu eksiksiz olarak doldurunuz. Üyelik formunu doldurduktan sonra Üyelik Sözleşmesini okuyup 'Mynet Üye Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum' tuşuna tıklayınız. Formu doldururken bir hata yapmadıysanız, sistem üyelik işlemlerinizi onaylayıp sizi üye giriş sayfasına taşıyacaktır.
Mynet oyun servisinde hangi oyunlar var?
Mynet Oyun servisinde Tavla, Okey, Batak, King ve Futbol Menajer oyunlarını oynayabilirsiniz. Öncesinde kullanıcıların Mynet Oyun servisiyle ilgili yaptığı yorum ve şikayetleri incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
Mynet e-mail adresimi iptal ettirmek istiyorum, ne yapmalıyım?
Mynet üyeliğinizi iptal ettirmek için 0212 328 15 15'i arayarak Mynet müşteri hizmetleri üzerinden üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.
Mynet profili oluşturmak ücretsiz midir?
Evet ücretsizdir.

Mynet Hakkında

Mynet; 1999 yılında kurulmuş olan Türkiye’nin ilk Türkçe portalıdır. Günümüzde Türkiye’nin en büyük internet portalı olan Mynet, dünyanın en fazla ziyaret edilen dört yüz internet sitesinden biridir. Mynet’in en son verilere göre 14 milyondan fazla üyesi bulunmaktadır. Türk internet kullanıcılarının tüm faaliyetlerini kolay, etkin ve ekonomik şekilde gerçekleştirebilecekleri interaktif bir platform yaratma amacıyla kurulan Mynet’in kurucusu Emre Ertürk’tür. Kendi alanında sayısız ilke imza atan Mynet, bu ilkler ve gerçekleştirmiş olduğu faaliyetlerle Türkiye'nin dijital ekosisteminin kalkınmasına ve gelişmesine destek olmaktadır. Her ay toplamda 38 milyonu aşkın internet kullanıcısına erişmeyi başaran Mynet, sosyal medya da oldukça aktiftir. Sosyal ağlarda 10 milyon gibi geniş bir kitleyi geride bırakmış olan site, köklü ve zengin içerik yelpazesiyle bu rakamları her geçen gün daha da arttırmayı başarmaktadır. Haberden lifestyle içeriklere, eğlenceden eğitime her kullanıcının ilgisini çekebilecek türden içerikler yayımlayan Mynet, fark yaratan içerikler üretmeyi sürdürüyor. Mynet hakkında daha fazla bilgi edinmek için sayfamızda yer alan Mynet kullanıcı yorumlarını da incelemeyi unutmayın!

Mynet Haber ve Daha Fazlası…

Öncü internet devi Mynet, yalnızca haber değil yaşamın her alanında ihtiyaç duyabileceğiniz bilgi akışını sağlıyor. Öyle ki Mynet’in haber, spor, finans, yemek, oyun, video, kadın, sinema, yemek, magazin, trend, eğitim gibi özel kategorileri de bulunmaktadır. Eğer bu alanlar arasından özel olarak ilgilendiğiniz bir alan varsa yalnızca o kategoriye tıklayarak o konuyla ilgili haber ve içerikleri de okuyabilirsiniz. Mynet haber denildiğinde akla ilk gelen web sitelerinden biridir. Ülke ve dünya genelindeki pek çok gelişmeyi Mynet üzerinden takip edebilir; böylece önemli olaylardan ilk siz haberdar olabilirsiniz. Eğer ekonomiye ve ekonomik konulara ilgili duyuyorsanız ise; Mynet finans kategorisini inceleyebilirsiniz. Boş zamanlarınızda vakit geçirmek ve bir şeyler okumak istediğinizde ise Mynet magazin imdadınıza yetişecek. Ayrıca bugün ne pişirsem diye düşündüğünüz zamanlarda ise; Mynet’in yemek kategorisindeki yüzlerce tarifi inceleyebilirsiniz. Yaşamın her alanında gereksinim duyabileceğiniz tüm bilgi ve içerikleri sizlerle buluşturan Mynet, konu ve içerik yelpazesini her geçen gün daha da genişletmektedir.

Mynet İletişim Kanalları Nelerdir?

Mynet giriş ekranın yaşadığınız aksaklık, Mynet üyelik ile ilgili sorular ya da herhangi bir konuda yardım almak ve soru sormak isterseniz firma ile irtibata geçebilirsiniz. Mynet iletişim kanalları arasında; iletişim formunu doldurma, [email protected] destek e-posta adresine e-mail gönderme, müşteri hizmetleri numarasını arama gibi seçenekler yer almaktadır. Mynet oyun, Mynet hesabınız, mail, üyelik, Mynet sosyal ağları ya da Mynet ile ilgili diğer konularda yorum ve şikayetleriniz varsa ise bunları sayfamız yayımlayabilirsiniz. Burada paylaştığınız Mynet şikayet ve yorumları hem firma hem de diğer tüketiciler tarafından görülebilecektir.