Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
28.004Şikayet
2,3
Şikayet Yaz

Instagram Destek

2.660 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
  • Fotoğraflı
2,3
  • Çözülen
  • Videolu
  • Fotoğraflı

Instagram Uygulamasına Giremiyorum

profile
3 gün önce
293

Instagram uygulamasına giriş yapamıyorum. Giriş yapınca direkt atıyor. Birkaç kez silip yükledim olmadı. Bağlantımı kontrol ettim olmadı. Web'den girebiliyorum. Çalınsaydı Web'den giremem diye düşünüyorum oradan atmıyor çünkü. Destek olabilir misiniz.

Instagram Reels Sorunu

profile
3 gün önce
365

Instagram eski kullanıcısıyım. Sürekli güncel sürüm kullanmama rağmen eski sürüm gibi Reels bende çıkmıyor uygulamayı silip yüklüyorum. Ama sorun düzelmiyor. Tüm izinleri yapıyorum tüm güncellemeleri yapıyorum olmuyor. Bu konuda destek istiyorum.

Instagram DM Sorunu

profile
3 gün önce
404

Bugün çok kötü bir olayla karşılaştım. @a** diye bir kullanıcı bana mesajlar atıyor kabul etmedim ama bana mesaj atmaya devam etti. Ben de evliyim rahatsız etmeyin dedim bana nerede oturduğumu vb. Soru sormaya devam etti ve ben bu durumdan çok şikayetçiyim. Sayfası kapatılsın lütfen destek olun.

İPhone Instagram'dan Atma

profile
4 gün önce
897

Instagram hesabıma iPhone uygulamadan 3 gündür giriş yapamıyorum. Girmeye çalıştığımda üzgünüz hatası veriyor. Yeni hesap ac deyip aynı kullanıcıyla açmaya çalıştığımda hesabın koşullarımızı ihlal etmiştir uyarısı veriyor. Farklı cihazlardan giriş yapabiliyorum. Destek hattına sorunda detaylı bildir...

Instagram'da Türkçe Müziklerin Hiçbirine Ulaşılamıyor

profile
4 gün önce
779

Instagram'da müzikler çıkmıyor, internette yazılan çözümlerin tamamını denedim. Sildim, geri yükledim, hesabı dondurdum, tekrar açtım, önbelleği temizledim, bütün bilgileri sildim, farklı telefondan giriş yaptım ve sonucunda hala istediğim sonuca varamadım. Instagram'a şikayet olarak mail gönderdim,...

Instagram Hesabım Çalındı Ve Yalan Haberler Paylaşılıyor

profile
5 gün önce
794

Kaldı hesabım çalındı. Hakkımda yalan haberler paylaşılıyor. Instagram hiçbir şey yapmadı. Nasıl ulaşılır? Hesabımı nasıl geri alabilirim? Biri hakkımda yalan yanlış şeyler yazarak mailimi değiştirip hesabımı çaldı. Acil yardım? Instagram destek.

Instagram Sorun Bildirimi

profile
5 gün önce
1.431

Hesabımda story paylaşımı yaparken müzik ekleme kısmında şarkılara erişemiyorum. Türkçe müzikler ve çoğu yabancı müzikte yok bununla ilgili destek almak isteyip iki kez sorun bildirmeme rağmen ve sorun genel olmadığı anlamda hiçbir şekilde çözüme ulaştırılmıyor.

Instagram Şifre Yenileme Mail Tarafıma Ulaşmıyor

profile
5 gün önce
645

Diğer Instagram hesabımdan çıkarken yanlışlıkla eski kullandığım hesabımdan da çıktım. Şifremi hatırlamıyorum. Maile ve kullanıcı adına giriş bağlantısı yolla dediğimde asla tarafıma ulaşmıyor ve hesabıma erişim sağlayamıyorum. Instagram destek ve her türlü maili attım ama geri dönüşte alamıyorum. M...

Instagram Hesabım Ele Geçirdiler

profile
5 gün önce
508

Bugün Instagram hesabım çalındı. [email protected] mail attım geri dönüş istiyorum. Acilen endişeliyim. Detaylı olarak tüm bilgilerimi yazdım. Yüzümün videosunu da yolladım kolaylık olsun diye İngilizce yazdım. Şikayeti acil destek rica ederim.

1

Instagram 2 Faktörlü Doğrulama İptali

profile
6 gün önce
725

2 gün önce mail adresim ve Instagram hesabım çalındı tüm çabalarıma rağmen geri almış bulunmaktayım fakat hesabıma 6 haneli kod ile giriş yapılması gerekiyor çalan kişiler aktif etmişler ve bende bu bilgiler yok 2 faktörlü doğrulamayı kaldırmak istiyorum Instagram destek bölümünden video çekip atmay...

Instagram Şikayetlerin Altına Yorum Yapılmış

profile
6 gün önce
645

Adıma asılsız Instagram üzerinde şikayet yazılmış. A*** hanım ben bu şikayeti kabul etmiyorum. Sayfadan kaldırılmasını istiyorum. Eğer sayfadan kalkmazsa, resmi kurumlara başvuru yapacağım. Farklı bir kullanıcı adından bana fotoğraf gönderildi. Destek olunmasını istiyorum.

Instagram İftira Olmuştur ve Uygunsuz Şeyler Paylaşılmıştır

profile
6 gün önce
866

Şikayetvar'a girip benim adımda uygunsuz fotoğraflar ve uygunsuz yazılar yazan ahlaksız bir kişi ismi "s** ç**" isimli bir şahıs benim hakkımda kötü şeyler yazıp taciz etmiştir. Bu hakkımda şikayet var mı diye bakıyorum açılmıyor lütfen bana destek olun bu konu halında aynı şey başka birilerine de o...

Instagram Yedek Kodu Gelmiyor!

profile
6 gün önce
531

Instagram şifremi unuttum ve hesabım iki faktörlü doğrulama onu da bilmiyorum. Hesabıma nasıl ulaşacağımı sormak istiyorum ya yedek kod gönderilsin ya da hesabım geri alınsın gerekenlerin yapılmasını Instagram destek hattına iletiyorum inşallah hesabım geri alınır.

Instagram Yedek Kodu Gelmiyor!
1

Instagram Hesap Dondurma Hatası

profile
6 gün önce
1.428

Instagram'ımı donduramıyorum, belirtildiği gibi bir dondurma sayfası çıkmıyor birden fazla tarayıcı denememe rağmen. Adımları tek tek takip ettim ancak böyle bir işlem bulunmamaktadır üstelik tarayıcıyı da temizledim. Yardım kısmından destek için de yazdım. Bir şey ifade etmedi.

Instagram Hesap Dondurma Hatası

Instagram Hikaye Müzik Seçimi Sorunu

profile
1 hafta önce
2.162

Instagram hesabım @t***96 hikaye eklerken müzik seçemiyorum ve aradığım müziği bulamıyor. Böyle bir şey bulunamadı hatası veriyor ve arkadaşlarımın paylaştığı hikayelerdeki müzikler de çalışmıyor. En alt kısımda 'bu şarkıya şu anda ulaşılamıyor' bildirisi geliyor. Destek istiyorum.  

1

Instagram Güvenlik SMS Doğrulaması Telefonuma Gelmiyor

profile
1 hafta önce
491

Telefon değişikliği yaptım, o zamandan beri telefonuma güvenlik doğrulaması için SMS bilgisi gelmemekte, ayrıca iki farklı cihazla Instagram'a giriş yaptığım zaman (farklı telefon numarası doğrulaması ile) ilk cihazdan çıkış yapmaktadır. 8 kere falan customer support'a mail attım ayrıca uygulama üze...

Instagram Hata Veriyor, En Kısa Sürede Çözüm

profile
1 hafta önce
1.183

Instagram hesabıma iPhone uygulamadan 3 gündür giriş yapamıyorum. Girmeye çalıştığımda üzgünüz hatası veriyor. Yeni hesap ac deyip aynı kullanıcıyla açmaya çalıştığımda hesabın koşullarımızı ihlal etmiştir uyarısı veriyor. Farklı cihazlardan giriş yapabiliyorum. Destek hattına sorunda detaylı bildir...

Instagram Hesabım Çalındı

profile
1 hafta önce
354

Instagram hesabım çalındı. Son zamanlarda bu tarz mesajları çok alıyoruz. Sizlerin Instagram adreslerini geri alalım veya kapatalım. M** Instagram yazabilirsiniz. Destek olurum. Genellikle bu tarz şikayetler rahatsızlık ve sahte linklerden dolayı çalışmıyor.

Instagram Kod Gelmemesi Telefona

profile
1 hafta önce
898

Instagram durduk yere hesabımdan beni attı. Sürekli giriş yapmayı deniyorum ama telefon numarama kod gönderildi diyor ama kod gelmiyor yardımcı olur musunuz. Videolu gönderim de sağladım hesabın bana ait olduğuna dair ama hala olmuyor. Bu sorunu nasıl çözmem gerek destek olun.

Instagram Reklam Hesabım Engellendi

profile
1 hafta önce
825

Instagram'da işletme hesabımı büyütmek ve reklam vermek istiyorum fakat hesabımı bilinmeyen bir sebepten bloklamışlar ya da engellemişler destek ekibine ulaşmaya çalışıyorum fakat bir türlü çözüm yolu bulamadım. Canlı destek olsa bağlanacağım ama o da yok yardımcı olur musunuz?

Instagram Reklam Hesabım Engellendi

Marka Profili

Instagram bugüne kadar marka profili oluşturmadı.info
Instagram henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör