Şikayetvar

tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 2.9
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
Şikayetvar ile ilgili bir şikayetin mi var?
4.402 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
58
2 gün önce
profile
Alperen'in Teşekkür Mesajı
  • 2 gün önce

“Hızlı cevap.teşekkürler”

Şikayetvar Şikayetleri Geç Yayınlıyor

Şikayetvar sitesi saatlerdir şikayetimi yayınlamadı. Lütfen şikayetin önceden yayınlanmasını sağlayarak ilgili şirketlerin daha hızlı reaksiyon göster...

profile
71
2 gün önce

Şikayetvar Güven Vermiyor

Şikayetvar yazmış olduğum şikayeti yayınlamıyorsunuz. Hani siz mağdurdan yana idiniz. Depremzede olarak mağdur olduğumuz t**** ve c***** firması. Büyük firma şikayetlerini neden yayınlamıyorsunuz?

profile
223
2 gün önce

Şikayetvar Şikayetimi Yayınlamadınız

Şikayetim yayımlandı diyorsunuz ama yayımlanmadı. Ben silmiştim şimdi tekrar neden yayınlamıyorsunuz anlamış değilim. Benim şikayetim okunmadı ve geri dönüş olmadı ki. Şikayetimi yayınlamıyorsunuz. Lütfen şikayetimi yayınlar mısınız? Size de şikayet edeceğim :)

profile
99
3 gün önce

Şikayetvar Şikayet Yazdıktan Sonra Cevapları Yayımlamıyor

Şikayetvar, ** ile yaptığım şikayetin marka sonrası cevaplarını yayınlamıyor! Ortada 9 gündür telefonu gelmemiş bir mağdur kullanıcı var, buraya yazarak dile getirmek istedik, fakat buraya yazdıklarımız görünmüyor. Kime güveneceğimizi şaşırdık!

profile
97
3 gün önce

Şikayetvar Türlü Mazeretler İle Şikayetimi Yayımlamıyor

Bir firma beni mağdur etti. Ben de Şikayetvar üzerinden insanlara firmanın nasıl mağdur ettiğini anlatmaya çalışıyorum, fakat sikayetvar.com platformu şikayetimi türlü mazeretler ile yayınlamaktan kaçınıyor.

Şikayetvar Türlü Mazeretler İle Şikayetimi Yayımlamıyor
profile
533
4 gün önce

Şikayetvar İki Gündür Şikayetimi Yayınlamıyor!

Şikayetvar'da şikayetim yayınlanmıyor. Durumun bir an önce çözülmesi gerekiyor ancak şikayetim bir türlü yayınlanmıyor. Yaklaşık 2 gün önce yazdığım şikayetim hala yayına girmedi. "Şikayet hazırlanıyor" gibi bir süreçte takılıp kalıyor. Bunun için daha ne kadar beklemem gerekiyor?

  • profile
1 Destekçi
profile
Can
519
4 gün önce

Şikayetvar 250 Karakter Sorunu, Başlığı Uzatın Diyor Bir De!

Neden en az 250 karakter? Şikayetim kısa olmaz mı? Ne saçma bir durum bu. Şikayetimi yazamıyorum 150 karakter uydurmam gerekiyor, tamamlayabilmek için. Hatta şu an bile bunun için uzatıyorum ve daha çok var kardeşim. Bu durumun mantıksızlığını görebiliyorsunuz değil mi?

  • profile
1 Destekçi
profile
431
4 gün önce

Şikayetvar Yanlış Firmaya Yapılan Şikayet

Şikayetim var sitesinin yanlış mail atarak firmamızın isminin burada kötü imaj göstermesine sebep verdiğinden şikayetçiyim. Atlantis bilişim proje tarım ve danışmanlık şirketi ne gelen şikayet bize ait değildir. Şikayet edilen firma Atlantis Bilgisayar, ö** p** G**adındaki işletmedir bunun düzeltilm...

profile
247
5 gün önce

Şikayetvar Şikayetimi Sansürledi

Şikayetvar şikayetimi sansürledi! ** Durağı şikayetimdeki yayınlarken, Şikayetvar şu cümlemi sansürledi (çıkardı) : "Sabiha Gökçen taksi durağından taksiye binmek yerine, dışarıdan transfer/taksi ayarlayın, daha az ücret ödersiniz". Neden? Tüketici için en önemli cümleye Şikayetvar hangi mantık veya...

profile
171
6 gün önce

Şikayetvar'da Değerlendirme Yapılamıyor

Şikayetvar sitesini markalara sesimizi duyurmak için kullanıyorduk. Ancak son 3 şikayetimde fark ettim ki, şikayet sürecini değerlendirmek için artık yıldız veremiyoruz. Yani süreci değerlendirme müşterininyani kullanıcının elinden alınmış.

Şikayetvar'da Değerlendirme Yapılamıyor
Şikayetvar'da Değerlendirme Yapılamıyor
Şikayetvar'da Değerlendirme Yapılamıyor
profile
393
6 gün önce

Şikayetvar Şikayetimi 6 Saat Oldu Yayımlamıyor

Şikayetleri şikayetimi yayınlamıyor. 6 saat oldu hala yayımlanmadı. Bu şekilde hizmet olmaz. Çözüm için yazıyoruz buraya herhalde ama siz asla çözüm sunmuyorsunuz. Şikayetimin yayınlanmasını talep ediyorum. Yeter artık sıktınız. Çözüm arayalım derken süreci daha fazla uzatıyorsunuz.

profile
430
6 gün önce

Şikayetvar Şikayetimi Yayınlamıyor

Şikayetvar adlı site şikayetimi yayınlamıyor. Aklıma kötü kötü şeyler geliyor. Yapı Kredi Bankası hakkındaki şikayetlerimi yayınlamıyorsunuz. Böyle bir şey olmaz. Ne demek, aynı şeyi yazdık diye, yayınlanmaz mı şikayet?

profile
530
6 gün önce
profile
Sadece sonuçtan çok memnun
  • 2 gün önce

Şikayetvar'da Sorun Yaşama

Anlamadığım bir problem yaşadım ve cidden cevabını merak ediyorum. Aynı profil ve aynı bilgiler ile 2 şikayet yazdım ve yayımlandı. Q** F** şikayetimi...

profile
200
1 hafta önce

Şikayetvar Dönüş Sağlamıyor!

Şikayetvar adı altında sayfa açıyorsunuz ve dönüş sağlamıyorsunuz, ne diye bu siteyi kurdunuz? En azından bir dönüş sağlanır, işleminiz talebe alındı gibi. İnsanları oyalıyorsunuz başka bir şey değil. Gerçekten yazık!

profile
481
1 hafta önce

Şikayetvar Buzdolabı Testi Görmek İstemiyorum

Sonunda bu da oldu. Şikayetvar'ı şikayet ediyorum. Önüme sürekli buzdolabı ile ilgili anket çıkıyor 5 yıldır bu böyle artık kabak tadı verdi 1 kez doldurdum 2 kez doldurdum hala aynı test çıkıyor.

  • profile
1 Destekçi
profile
428
1 hafta önce

Şikayetvar Şikayetimi Yayınlamıyor

Sikayetvar.com şikayeti yayınlamıyorsunuz. Yaklaşık 5 saat önce yazdığım şikayeti şikayetçi olduğum firmanın (L**) şikayet konularında görmüyorum. Şikayet yayınlamayacaksanız niye varsınız.

profile
56
2 gün önce
Hüseyin Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
-
3 gün önce
Meryem Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
-
1 hafta önce
Gaye Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
23
1 hafta önce
Deniz Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Şikayetvar, 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %92
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

Şikayetvar, 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %92
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Şikayetvar markası iletişim numaraları nelerdir?
Şikayetvar müşteri hizmetleriyle iletişim kurmak için kullanabileceğiniz telefon numarası 0312 219 40 04 şeklindedir.
Şikayetler siliniyor mu?
Şikayetlerin silinmesi ancak şikayeti yazanların istekleri doğrultusunda ve Yayım Kurallarımız gereği uygunsuz içerikli şikayetlerde söz konusu olmaktadır.
Şikayetvar'daki yorum ve değerlendirmeleri markalar görebiliyor mu?
Şikayetleriniz ve yorumlarınız; eksiksiz Ad-soyad bilginiz, GSM doğrulamanız ve kontrol süreci tamamlandıktan sonra söz konusu firmalara iletilir ve yayımlanır. Şikayetlerinizin çözümlenmesi için firmalara bildirimde bulunulur. Bununla birlikte her firmanın müşteriye ve şikayete yaklaşımı farklı olduğu için bu aşamadan sonrası firmaların inisiyatifine bırakılmaktadır.
Şikayetvar üzerinden bir markayı nasıl şikayet edebilirim?
Şikayetlerinizin işleme koyulabilmesi için siteye üye olmanız, ardından da Şikayet Yaz butonuna tıklayarak yeterli detay ve açıklama ile şikayetinizi yazmanız gerekmektedir.
Şikayetvar'a nasıl ulaşabilirim?
Görüş ve geri bildirimleriniz için Şikayetvar Destek Hattı'na yazabilir, değerlendirmelerinize daha hızlı sonuç alabilirsiniz. Şikayetvar Destek Hattı'na ana sayfanın en altında bulunan Yardım/Bize Ulaşın kısmından ulaşabilirsiniz. Şikayetvar ile ilgili kullanıcı geri bildirimlerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Şikayetvar Hakkında

Şikayetvar, ilk olarak 2001 yılında kurulmuş bir kullanıcı yorum platformu sitesidir. Şikayetvar.com, internetin henüz Türkiye'ye geldiği ve yayılmaya başladığı dönemde kurulduktan sonra ülkenin ihraç edilen ilk iş modeli haline gelmiştir. Sadece Türkiye'nin değil, aynı zamanda dünyanın da en büyük şikayet platformu olarak hizmet veren Şikayetvar, Ankara ve Sivas olmak üzere farklı illerdeki ofisleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Rakamlarla Şikayetvar kurumsal istatistiklerini incelediğimiz zaman toplamda 3.5 milyonu aşkın bireysel üyeye, aylık olarak 8.5 milyon tekil ziyaretçiye ve yine aylık bazda 38 milyonu aşkın sayfa görüntülenmesine sahip olduğunu belirtmekte fayda vardır. Şikayetvar bünyesinde 1800'ü aşkın marka ve bu markalara ait gerçek kullanıcı yorumları bulunuyor. Bankacılık, otomotiv, medya, iletişim, sigorta, GSM ve beyaz eşya gibi birbirinden farklı sektörlerde yer alan, sektörünün öncülerin firmaların sayfalarını Şikayetvar üzerinden bulmak mümkündür.

Şikayetvar Nedir, Ne İşe Yarar?

Şikayetvar.com nedir sorusuna, kullanıcı yorum ve şikayetlerinin derlendiği bir içerik platformu cevabı verilebilir. Şikayetvar sitesi, tüketicilerin firmaların hakkında şikayet yazdığı, bu şikayetlerine çözüm aradığı ve alışveriş öncesi referans almak üzere başvurduğu bir platform olarak faaliyet gösterir. Buna ek olarak site, yalnızca tüketicilerin aktif olarak kullandığı bir site olmakla kalmıyor, aynı zamanda sektör öncüsü firmaların da düzenli olarak ziyaret ettiği bir platform haline geliyor. Markalar, müşterilerini tekrar geri kazanmak, marka itibarlarını korumak ve tüketici geri bildirimlerini yakından takip etmek için Şikayetvar'da yapılan girişleri değerlendirmeye alıyor. Tarafsız, güvenilir ve yüzde yüz özgün şikayet içeriklerinin yer aldığı platform, bir nevi müşteri ile marka arasında köprü görevi görmektedir.

Tüketicilerin Şikayetvar destek hattını kullanıyor olmalarında pek çok farklı etken bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi, kendi hak arayışlarında kolay ve pratik bir platform ile karşı karşıya olmalarıdır. Şikayetvar sayesinde kullanıcılar şikayetlerini en kısa ve en kolay yoldan, ücretsiz olarak şirketlere iletebilmekte ve kendi seslerini duyurabilmektedirler. Buna ek olarak Şikayetvar'a girilen şikayetler, markanın harekete geçmesini sağlar nitelikte olduğu için müşteri, sorununa çok daha hızlı ve efektif bir biçimde çözüm bulabilmektedir. Bir tüketici referans sitesi olması ve bir markanın ürün ya da hizmetleri hakkında gerçekçi fikirler edinme olanağı sunması da Şikayetvar'ın tüketiciler tarafından tercih edilmesinin diğer sebepleri arasında.

Şikayetvar Nasıl Kullanılır?

Şikayetvar üzerinden bir marka hakkında şikayet ya da yorum yapmak için öncelikle üye olarak Şikayetvar girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişinizi sağladıktan sonra arama alanını kullanarak hakkında yorum yazmak istediğiniz markayı yazabilir ve Şikayet Yaz butonuna tıklayarak marka ile anlaşmazlık içerisinde bulunduğunuz sorunu anlatabilirsiniz. Şikayetiniz, kısa bir süre içerisinde okunur hale gelecek ve diğer kullanıcılara ışık tutmaya başlayacaktır.