Honor X9a Pad Tabletimde Beyaz Ekran Ve Kalem Çatlaması Nedeniyle Acil Değişim Talebi

1 Şubat 2026 tarihinde Ankara Ankamall AVM’de bulunan Media Markt mağazasından Honor X9a Pad tablet satın aldım. Tableti yalnızca ders çalışmak amacıyla, son derece özenli ve dikkatli bir şekilde kullandım. Buna rağmen kısa süre içinde ciddi sorunlar yaşamaya başladım. Ürünü aldıktan yaklaşık 1 ay ...
Honor X9A Tabletinde Çoklu Arızalar Ve Mağazanın İade Reddi

14 Şubat’ta Eskişehir Teknosa mağazasından satın aldığım Honor X9A tablet, daha bir hafta geçmeden ciddi sorunlar çıkarmaya başladı. Cihazda kasma, donma, kalem algılamama, ekranda takılma ve gecikme problemleri ortaya çıktı. Yeni aldığım bir üründe bu kadar kısa sürede bu kadar fazla sorun yaşayınc...
Garanti Kapsamındaki Şifre Açma İşlemi İçin Haksız 2.640 TL Ücret

Honor markalı Honor Pad X9a model tabletimin ekran şifresini unuttuğum için geçen hafta Övetis Global servisine gönderdim. Sadece şifrenin kırılması ve yeni yazılımın yüklenmesi için cihazı yollamama rağmen tarafıma 2.640 TL ücret çıkarıldı. Aynı sorunu daha önce Lenovo tabletimde birebir yaşamış ve...
Kaskolu Tabletin Ekran Hasarı İçin Ek Ücret Talep Edilmesi

Teknosa’dan yaklaşık 1 ay önce Honor X9a model bir tablet satın aldım ve aynı anda Aksigorta üzerinden de kasko yaptırdım. Tabletim 4 gün önce düşme sonucu ekranından darbe alarak kırıldı. Ben de kasko kapsamında olması için ürünü dün kargo ile servise gönderdim. Bugün servis tarafından arandım ve ...
Honor X9A Yere Düşünce Kırıldı Resmi Videolar Yanıltıcı Ücretler Çok Yüksek

Honor X9A cihazım yere düşmesiyle kırıldı. Normal cebimden. Hem de bu cihazın üzerinden arabayla geçerken kırılmadığına dair videoları kendi resmi sayfalarında yayınlamışlar. Buyurun bir de linki. Saçmalığı kendiniz gözünüzle görün. https://Youtube.com/joRywe4VSqc?si=QxO9_59KanoIpeya Müşteri hizmet...
Honor X9a'nın Dayanıklılığı Hayal Kırıklığı Yarattı
Honor X9a sağlam diye aldık. Youtube.com'da yok şöyle sağlam, yok böyle sağlam, ceviz kıranlar mı dersin, hepsi hikaye. Oturduğum yerden 30 cm'den düştü, ekran paramparça oldu. Şimdi bu ekranı değiştirmeye kalksan bir sürü para isterler. İki senede çöp oldu. Hiç uğraşmaya gerek yok, at çöpe.
Honor X9a Ekranında Orijinallik Sorunu Ve İade Çilesi

Honor x9a LCD ekran siparişi verdim. Orijinal mi diye sordum, orijinal dediler. Siparişi kargodan öğleden sonra aldım, taktırmak için telefoncuya gittim. Abi, bu orijinal değil, ufak darbede kırılır dediler. Ekranın jelatinine bile dokunmadım, aynı gün iade ettim. Mitanniteknik bildiği halde ödemeyi...
Honor X9a Cep Telefonu Adana KVK Teknik Servisi

Yaklaşık 45 gün önce Honor x9a marka cep telefonu aldım. 4 gün sonra ekranı kırıldı Garanti kapsamından çıkmasın diye en yakın olan KVK Adana servisine gönderdim. Ekran değişimi için 3787.31 TL değişim ücreti istendi aynı gün 4200 TL civarı ödemeyi yaptım ayrıca procover ekran koruyucu takılsın di...
Honor X9A Ekran Değişimi.

KVK İzmir'e 27.12.2023 tarihinde ödemesini yapmış olduğum Honor x9a adlı telefonun ekranın yapılmasını bekliyorum. Sürekli üreticiden parça bekleniyor diye cevap alıyorum şu ana kadar Çin'den bile gelirdi o parça satış sonrası destek sıfır. Yazıklar olsun.
Honor Destek Ve Yazılım Yetersizliği
Bir haftalık Honor x9a modeli telefon ekran döndürme kapalı olmasına rağmen ekran yatay oluyor ve öyle kalıyor. Honor desteği aradım. Tüm ayarları sıfırlamayı önerdi. Bu işlemi yapınca ekran yön tuşları kayboldu. Ekran arası geçiş yapamıyorum. Google asistan ı kullanarak tekrar aradım Honor desteği....
Honor X9a Donma Sorunu

Honor x9a kullanıyorum 1,5-2 ay oldu. Alalı son zamanlarda uygulamaları kullanırken ekran bir anda donuyor, ekran hiçbir işlev yapmıyor. Uygulamadan komple çıkınca düzeliyor. Başlarda internetimle alakalı olduğunu düşündüm ama kamerada video çekerken de aynı sorunla karşılaşınca sorunun telefonda ol...
Honor Ekranı Kırılmayan Telefonu Ekranı Kırıldı!

Telefonu alırken ekranı kırılmayan telefon olarak aldım. 4 aydır kullanıyorum ve bugün telefon elimden düştü. Telefonu yerden aldım, ekran kırılmış. Hani ceviz kırıyor. Dünüz telefonla bir şey olmuyordu. Garantiye aradım ve karşılamadı. 3000 TL ekran parası istedi. Lütfen bana bir çözüm bulun!
Honor Kategorileri
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.67 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Batarya Gücü | 5100 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Ön Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 695 (SM6375) |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2400 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 64 MP |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 16 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 1080p (Full HD) |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 5 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |


