Esteworld

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız 3.8
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
Esteworld ile ilgili bir şikayetin mi var?
382 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
160
5 gün önce

Esteworld 'de Başarısız Saç Lazeri Tedavisi

Eylül ayında yoğun saç dökülmem sebebiyle Bahçelievler Este World şubesine gittim. Üç seans sonra sesim yüksek çıktığı için vücudumda enfeksiyon olduğunu saç dökülmemin durmayacağını söylediler, paramı iade ettiler. Tabi ben hastane hastane dolaştım. Sonuç temiz. Bu süre içerisinde sürekli ağladım....

Esteworld 'de Başarısız Saç Lazeri Tedavisi
Esteworld 'de Başarısız Saç Lazeri Tedavisi
Esteworld 'de Başarısız Saç Lazeri Tedavisi
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
Nazlı'nın Teşekkür Mesajı
  • 1 hafta önce

“İlgisinden dolayı Yasemin hanıma çok teşekkür ederim”

Nazlı Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Altay'ın Teşekkür Mesajı
  • 1 hafta önce

“Gerekli geri dönüşü yaparak ve çözümleyerek firmanın ne kadar kaliteli işleyişi olduğunu gösterdikleri için firma yetkililerine teşekkür ederim.”

Altay Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
124
1 hafta önce

Esteworld dişlerimin Tedavisini Yapmadı

Dr. ***** ya paramı verdim. Dişlerimin tedavisini yapmadı sürekli bir yalanlar, arıyorum ulaşamıyorum. Yaklaşık 2 senedir erteliyor, çok kötü bir hekim. Aslında hekim bile değil.

  • profile
1 Destekçi
profile
Çağlar'ın Teşekkür Mesajı
  • 1 hafta önce

“Teşekkürler A**** Hanım”

Çağlar Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Aslıhan'ın Teşekkür Mesajı
  • 1 hafta önce

“Problem çözüldü. D**** hanıma teşekkür ederim”

Aslıhan Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
681
3 hafta önce

Yüzümde Oluşan Her Şeyin Sebebi Esteworld

28/08/2021'de botoks yaptırdım daha sonra mezoterapi ve bir sürü işlem yapıldı. Bunlar yapılırken kesinlikle cilt analizi yapılmadı ve benim yüzüm berbat bir durumda 10 yaş yaşlandırıldım. Hatalarını söylediğimde bir sürü bahane üretiyorlar bana. Yastık izi o bu yüzümde kırışıklıklar özellikle göz a...

profile
Nejla sonuçtan memnun
  • 3 hafta önce
Nejla Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Halime'nin Teşekkür Mesajı
  • 3 hafta önce

“Sorun giderildi.teşekkürler”

Halime Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
794
02 Ocak

Esteworld Şikayeti  Durmayan Çağrı Merkezi Aramaları

Esteworld'un bir hizmeti ile ilgili Instagram üzerinden bilgi almak istedim, beni aradılar ve müsait olmadığımı iletti ve kapattım, sonra aramalarını istedim. Sonraki günler de aramalara başladılar ilk olarak 850'li hatlardan durmadan arandım ve şu anda cep telefonumu kendi cep telefonlarını sürekli...

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
Semra'nın Teşekkür Mesajı
  • 2 hafta önce

“Sorunumuz çözüldü teşekkürler”

Semra Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Nazlı'nın Teşekkür Mesajı

“Teşekkürler Dilek hanim Umarım bundan sonrası sorunsuz devam eder”

Nazlı Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
İshak'ın Teşekkür Mesajı

“İlginiz için teşekkür ederim.”

İshak Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Ömer'in Teşekkür Mesajı

“Özlem hanıma ilgili ve çözüm sunan tavrından dolayı teşekkür ederim. İyi çalışmalar”

Ömer Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Emre sonuçtan çok memnun
Emre Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
19
5 gün önce
Selim Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
512
2 hafta önce
Gamze Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
52
3 hafta önce
Sümeyra Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
50
1 ay önce
Sadık Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
121
28 Aralık 2022
Sema Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Esteworld, 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %39
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

Esteworld, 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %39
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Esteworld şubeleri nerede?
Esteworld, İstanbul'un Altunizade ve Bahçelievler semtlerinde faaliyet göstermektedir.
Saç ekimi yaptırabilir miyim?
Esteworld'ün saç ekimi hizmetleri kapsamında Robotik Saç Ekimi, VIP Saç Ekimi, Tıraşsız Saç Ekimi, DHI Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi, Sedasyonlu Saç Ekimi hizmetlerinden faydalanarak saç ektirebilirsiniz.
Nasıl randevu alabilirim?
0850 222 3 789 numaralı çağrı merkezi üzerinden hemen bir Esteworld randevusu oluşturabilirsiniz.
Esteworld doktorları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum. Ne yapabilirim?
Bu sayfa üzerinden Esteworld doktorları, tıbbi birimleri ve sağlık hizmetleri hakkında gerçek kullanıcı değerlendirmelerine ulaşabilirsiniz.
Farklı bir sorum var.
Esteworld ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı buradan paylaşabilirsiniz.

Esteworld Hakkında

Esteworld; yaklaşık 15 yıl önce faaliyet göstermeye başlayan bir estetik operasyonlar merkezidir. Sağlık sektöründe başarılı işlere imza atan Esteworld, uzman kadrosu ile sizlere kaliteli ve memnun edici sonuçlar sunmayı kendine amaç edinmiştir. Esteworld Altunizade ve Bahçelievler semtlerinde hizmet vermektedir. Bahçelievler’de bir klinik, Altunizade’de bir klinik ve bir tıp merkezi olmak üzere toplamda 3 şubesi bulunan Esteworld, giderek büyüyen bir kurumdur. Güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Esteworld uluslararası standartlarda hasta kabulü sağlamaktadır. Başarıları sayesinde sağlık turizminde de önemli bir rol üstlenmiş olan Esteworld Ailesi 100’e yakın acenta ile dünyanın pek çok farklı yerine ulaşarak teşhis ve tedavi sağlamaktadır. Saç ekimi, plastik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği gibi operasyonlar gerçekleştiren Esteworld aynı zamanda beslenme ve zayıflama konusunda da alanında uzman kişiler tarafından hizmet sunmaktadır.

Esteworld Fiyat & Hizmetleri

Esteworld fiyat bilgileri yapılacak operasyona göre farklılık göstermektedir. Esteworld Ailesi’nin sunmuş olduğu hizmetler arasında başta saç ekimi ve tedavisi olmak üzere; plastik cerrahi ve medikal estetik de yer almaktadır. Saç ekimi ve tedavisinde robotik saç ekimi, FUE saç ekimi, sedasyonlu saç ekimi, tıraşsız saç ekimi, saç lazeri, kaş-sakal-bıyık ekimi gibi farklı tedavi alternatifleri sunulmaktadır. Bu farklı operasyonları inceleyerek ve doktorunuzla görüşerek gereksinimiz olan tedaviye karar verebilirsiniz. Saç ekiminin yanı sıra plastik cerrahi operasyonlarda da başarısını kanıtlamış olan Esteworld’de meme estetiği, burun estetiği, yüz estetiği, liposuction, karın germe ve vücut şekillendirme gibi operasyonlar geçirebilirsiniz. Esteworld medikal estetikleri arasında ise; cilt tedavileri, cilt gençleştirme, dolgu uygulamaları, ameliyatsız yüz germe tedavileri, peeling tedavileri ve cilt bakım uygulamaları bulunmaktadır. Esteworld hizmetleri arasında ayrıca lazer epilasyon, zayıflama tedavileri, sağlıklı beslenme ve diyet hizmetleri de yer almaktadır. Ayrıca diş estetiği ile ilgili ihtiyaçlarınızda da Este World şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Esteworld İletişim Kanalları

Gerçekleştirdiği operasyonlar ve diğer hizmetler ile müşterilerinden tam not almayı başaran Esteworld hayli rağbet gören estetik merkezleri arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti çalışmalarının temel ilkesi olarak belirleyen Esteworld’e iletişim yollarını kullanarak ulaşabilirsiniz. Esteworld iletişim kanalları arasında; telefon yoluyla irtibat kurma, e-posta yoluyla mail gönderme ya da bizzat şubeyi arama & ziyaret etme alternatifleri yer almaktadır. Eğer Esteworld estetik merkezinde herhangi bir operasyon geçirmeyi düşünüyorsanız bu iletişim kanallarından birini kullanarak firma ile iletişime geçebilirsiniz. Esteworld yorumlarını okumak ve kullanıcıların fikirlerinden haberdar olmak istiyorsanız sayfamızdan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz siz de Esteworld şikayetlerinizi ve yorumlarınızı sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz.