Esteworld

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız 3.8
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
Esteworld ile ilgili bir şikayetin mi var?
405 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
258
1 hafta önce

Esteworld Saç Bakımı İçin Form Doldurdum, Şimdi Rahatsız Ediliyorum

İnternet sitesinden form doldurdum. Saç banımı ile ilgili. Daha sonra hastalandım. Ve bir yandan da yakınım ağır hasta. Defalarca beni arayıp telesekretere bağlıyorlar. İnanın konuşacak halim yok. Ve ayrıca telefonumu çaldırdıkları halde muhatap da yok. Ağır hastam olduğu için telefonlara cevap verm...

profile
934
1 hafta önce

Esteworld Saç Ekimi Şikayeti!

Saç ekimi yaptırdım. Hiç memnun kalmadım. Maalesef çok büyük umutla gitmiştim, ancak çıkan saçlar yok denecek kadar azdı. İlgi alakalarında hoşgörülerinde sıkıntı yok ama saç konusunda resmen hüsran yaşadım. En üzüldüğüm konu, ekimden sonra hiç aranmamam ve sonucumun nasıl olduğunu sormamaları.

profile
261
1 hafta önce

Esteworld Firmasından Sürekli Aranıyorum

Instagram üzerinden Esteworld adlı firmaya iletişim bilgilerimi bıraktım. Ancak başka bir firma ile anlaşma sağladım. Sonrasında Esteworld tarafından sürekli durmadan aranmaya devam edildim. Aramalar artık taciz boyutuna varmış durumda. Her engellediğim numaranın yerine başka bir numara ile yeniden ...

profile
Semih'in Teşekkür Mesajı
 • 1 hafta önce

“İlgili kişi Yasemin hanıma hastalara verdiği önem için teşekkür ederim.”

Semih Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
1.462
2 hafta önce

Esteworld Altunizade Lazer Epilasyon Hk

Altunizade Esteworld'den lazer epilasyon paketi aldım. 1 hafta içinde ilk seansa alacağız dediler. 2. Haftaya randevu verdiler. Satışın tamamen iptalini istedim, tamam denildi, iadeyi 1 ay sonra yaparız dediler. Hiç kurumsal değilsiniz, kusura bakmayın tam bir fiyasko.

profile
Hülya sonuçtan memnun
 • 3 hafta önce
Hülya Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Canan'ın Teşekkür Mesajı

“Anlayışınız için teşekkür ederim”

Canan Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
2.480
3 hafta önce

Esteworld Dövme Sildirme Fiyatları

Dövme sildirme işlemine gidiyorum, nedense her ay zam geliyor. Gelen zamların haddi hesabı yok. Silme işleminden çok memnunum, fakat kime ne tuttururlarsa gibi bir fiyatlandırmaları var. Bence bunun önüne geçmeleri gerekiyor. 3 gün arayla gidip görüştüm, 2 bin tl zam geldiğini söyleyip tek seans iç...

 • profile
1 Destekçi
profile
2.230
4 hafta önce

Esteworld Lazer Silme Kaşlarımı Mahvetti!

Geçtiğimiz kış Esteworld e kaş sildirmeye gittim. Ancak Prof hocaları tarafından yapılan lazer işlem daha da beter hale getirdi. Silinmediğini gibi bir de inanılmaz genişledi ince olan dövme boyası parmak kalınlığında yayıldı ve korkunç bir vaziyet aldı. Üstelik işlemi yapan doktorun yaklaşımı çok k...

 • profile
1 Destekçi
profile
Sedat'ın Teşekkür Mesajı
 • 1 ay önce

“Teşekkür ederim”

Sedat Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Büşra'nın Teşekkür Mesajı
 • 3 hafta önce

“Arayarak sistem hatasından dolayı böyle bir problem yaşandığını bildirdiler ve özür dilediler. İletişime geçen sorumlu çok kibardı. İlgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. 💖”

Büşra Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Aslı sonuçtan çok memnun
 • 3 hafta önce
Aslı Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Dilara'nın Teşekkür Mesajı
 • 4 hafta önce

“Semra hanıma teşekkürler”

Dilara Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Zişan'ın Teşekkür Mesajı
 • 4 hafta önce

“Nurşen Hanım irtibata geçti ve yakından ilgilendi. Dr. Aysun Hanım problem olan konuları dinledi, çözüm üretti. Dr. Ahmet Bey'in gözaltı dolgusundan sonra oluşan morluk için haftaya randevu verildi. Umarım bu konuda da çözüm sağlanır.. Teşekkürler...”

Zişan Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
1.447
30 Nisan

Esteworld Sürekli Otomatik Aranmam Hakkında

Bilgi almak için not bıraktım Günde en az 4 kez telefon çalıyor.. Acıyorum Esteworld diyor ses ve sonra temsilciye bağlanıyordu diyor. Bu sefer ben aramışım gibi telefon çalıyor ama açan yok. Her numarayı blokladım ama yine başka bir hattan aranıyorum Lütfen beni artık aramayın.

 • profile
1 Destekçi
profile
Seyhan'ın Teşekkür Mesajı
 • 29 Nisan 12:35

“Beni arayıp yardımcı olmak için elinden geleni yapan Yasemin Hanım a teşekkür ederim.”

Seyhan Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Begüm'ün Teşekkür Mesajı
 • 3 hafta önce

“Çiğdem Hanım'a anlayışlı ve kibar tavrı için teşekkür ediyorum.”

Begüm Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
2.784
17 Nisan

Esteworld Saygısızlık Üslupsuzluk Çalışanların Rahatlığı

Bahçelievler Esteworld e 17 Nisan 9 da ki randevum için 15 dakika erken gittim. Neyi beklediğimi sorduğumda boş odanın olmadığını söylediler o zaman neden boş olabilecek saatte randevu verilmediğini soruyorum her yerde aksamaların olduğunu hastanelerde bile tam saatinde randevuya girilmediğini cevab...

profile
238
1 hafta önce
Seyda Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
253
3 hafta önce
Esra Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Esteworld, 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %35
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

Esteworld, 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %35
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Esteworld şubeleri nerede?
Esteworld, İstanbul'un Altunizade ve Bahçelievler semtlerinde faaliyet göstermektedir.
Saç ekimi yaptırabilir miyim?
Esteworld'ün saç ekimi hizmetleri kapsamında Robotik Saç Ekimi, VIP Saç Ekimi, Tıraşsız Saç Ekimi, DHI Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi, Sedasyonlu Saç Ekimi hizmetlerinden faydalanarak saç ektirebilirsiniz.
Nasıl randevu alabilirim?
0850 222 3 789 numaralı çağrı merkezi üzerinden hemen bir Esteworld randevusu oluşturabilirsiniz.
Esteworld doktorları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum. Ne yapabilirim?
Bu sayfa üzerinden Esteworld doktorları, tıbbi birimleri ve sağlık hizmetleri hakkında gerçek kullanıcı değerlendirmelerine ulaşabilirsiniz.
Farklı bir sorum var.
Esteworld ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı buradan paylaşabilirsiniz.

Esteworld Hakkında

Esteworld; yaklaşık 15 yıl önce faaliyet göstermeye başlayan bir estetik operasyonlar merkezidir. Sağlık sektöründe başarılı işlere imza atan Esteworld, uzman kadrosu ile sizlere kaliteli ve memnun edici sonuçlar sunmayı kendine amaç edinmiştir. Esteworld Altunizade ve Bahçelievler semtlerinde hizmet vermektedir. Bahçelievler’de bir klinik, Altunizade’de bir klinik ve bir tıp merkezi olmak üzere toplamda 3 şubesi bulunan Esteworld, giderek büyüyen bir kurumdur. Güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Esteworld uluslararası standartlarda hasta kabulü sağlamaktadır. Başarıları sayesinde sağlık turizminde de önemli bir rol üstlenmiş olan Esteworld Ailesi 100’e yakın acenta ile dünyanın pek çok farklı yerine ulaşarak teşhis ve tedavi sağlamaktadır. Saç ekimi, plastik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği gibi operasyonlar gerçekleştiren Esteworld aynı zamanda beslenme ve zayıflama konusunda da alanında uzman kişiler tarafından hizmet sunmaktadır.

Esteworld Fiyat & Hizmetleri

Esteworld fiyat bilgileri yapılacak operasyona göre farklılık göstermektedir. Esteworld Ailesi’nin sunmuş olduğu hizmetler arasında başta saç ekimi ve tedavisi olmak üzere; plastik cerrahi ve medikal estetik de yer almaktadır. Saç ekimi ve tedavisinde robotik saç ekimi, FUE saç ekimi, sedasyonlu saç ekimi, tıraşsız saç ekimi, saç lazeri, kaş-sakal-bıyık ekimi gibi farklı tedavi alternatifleri sunulmaktadır. Bu farklı operasyonları inceleyerek ve doktorunuzla görüşerek gereksinimiz olan tedaviye karar verebilirsiniz. Saç ekiminin yanı sıra plastik cerrahi operasyonlarda da başarısını kanıtlamış olan Esteworld’de meme estetiği, burun estetiği, yüz estetiği, liposuction, karın germe ve vücut şekillendirme gibi operasyonlar geçirebilirsiniz. Esteworld medikal estetikleri arasında ise; cilt tedavileri, cilt gençleştirme, dolgu uygulamaları, ameliyatsız yüz germe tedavileri, peeling tedavileri ve cilt bakım uygulamaları bulunmaktadır. Esteworld hizmetleri arasında ayrıca lazer epilasyon, zayıflama tedavileri, sağlıklı beslenme ve diyet hizmetleri de yer almaktadır. Ayrıca diş estetiği ile ilgili ihtiyaçlarınızda da Este World şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Esteworld İletişim Kanalları

Gerçekleştirdiği operasyonlar ve diğer hizmetler ile müşterilerinden tam not almayı başaran Esteworld hayli rağbet gören estetik merkezleri arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti çalışmalarının temel ilkesi olarak belirleyen Esteworld’e iletişim yollarını kullanarak ulaşabilirsiniz. Esteworld iletişim kanalları arasında; telefon yoluyla irtibat kurma, e-posta yoluyla mail gönderme ya da bizzat şubeyi arama & ziyaret etme alternatifleri yer almaktadır. Eğer Esteworld estetik merkezinde herhangi bir operasyon geçirmeyi düşünüyorsanız bu iletişim kanallarından birini kullanarak firma ile iletişime geçebilirsiniz. Esteworld yorumlarını okumak ve kullanıcıların fikirlerinden haberdar olmak istiyorsanız sayfamızdan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz siz de Esteworld şikayetlerinizi ve yorumlarınızı sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz.