Estethica

tam yıldız tam yıldız tam yıldız yarım yıldız boş yıldız 3.3
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
Estethica ile ilgili bir şikayetin mi var?
288 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
346
5 gün önce

Estethica 'da Yapılan Ameliyatım Olumsuz Oldu

7 Haziran 2022'de Estethica Levent hastanenizde kas kaldırma ameliyatı oldum. Ameliyatımı Dr. *** *** yaptı. Operasyonda saç içinden kesiler olacağını ve o bölgedeki saçları keseceğini ama saçların tekrardan çıkacağını belirtti. Ameliyatımın üzerinden 7 ay geçti. Kesik olan yerdeki saçlarım asla çık...

Estethica 'da Yapılan Ameliyatım Olumsuz Oldu
Estethica 'da Yapılan Ameliyatım Olumsuz Oldu
profile
177
1 hafta önce

Estethica Başarısız Ameliyat, Hiçbir Şeyin Düzelmemesi

Ameliyat olana kadar her şey güzel sonrasında kimse yok. Çok pişman oldum bu hastanede olduğuma. Hukuki olarak da sürdüreceğim. İletişim yoluyla aradığınızda o doktor buradan ayrıldı denilip kolayca üstü kapatılabiliyor. Başarısız bir rinoplasti.

profile
Em Dem'in Teşekkür Mesajı

“Teşekkür ederim”

Em Dem Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
1.328
2 hafta önce

Estethica Ataşehir Ne İşlemi Yapacağını Bilmeyen Doktor Pişmanlık

Estethica Ataşehir kesinlikle pişmanlık! *** Hocaya Liposuction yaptırdım o kadar umursamaz bir doktor ki bana Kalça işlemi yapılacak sanıyor ve Kalça çiziyor ne işlemi yapacağını bile bilmiyor. Ben göbek Liposuction deyince kontrol ediyor Liposuction olduğunu parayı alana kadar hepsi. Hepsi para p...

  • profile
1 Destekçi
profile
Emre'nin Teşekkür Mesajı
  • 2 hafta önce

“Sorunumuzu çözdüğünüz için teşekkür ederim”

Emre Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
1.302
2 hafta önce

Estethica Burun Estetiği Mağduru

27 Kasım 2021 tarihinde Ataşehir Estethica da u... Ö. İsimli doktorda burnumdan nefes alamadığım ve şeklini beğenmediğim için burun estetiği oldum. Olduğum günden itibaren nefes alma sıkıntım devam etti defalarca kontrole gittim fakat ilgi ve alaka göremedim doktorum problemin olmadığını söyleyerek ...

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum
profile
Tuğçe'nin Teşekkür Mesajı
  • 2 hafta önce

“Çok Teşekkürler şikayetimi hızlı bir şekilde sonuca ulaştırdı Ataşehir Şubesi.”

Tuğçe Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
1.561
3 hafta önce

Estethica Bbl Ameliyat Faciası

Estethica hastanesinde doktor m. V. Beye Bbl ameliyatı oldum. Popom bırakın bbl olmasını düzgün olan yerlerim de bozuldu. Yağ alınacak ilave para ödediğim bölgemden yağ alınmadı. Yağ alınan bacaklarımda da çukur oluştu. Ameliyattan çıkınca da yağınız az geldi o nedenle olmadı dendi. İlgisizlik ve ko...

Estethica Bbl Ameliyat Faciası
profile
1.907
3 hafta önce

Estethica Aramalara Mesajlara Dönüş Sağlanmıyor Sallıyorlar Devamlı

Göğüs estetiği ameliyatı oldum. Ameliyat sonrası doğru düzgün bir alaka telefona veya mesajlara dönüş alamadım ne sorun yasasam normal şeyler dediler. Kanamaya bile bu sorunu da geçtim doktoruma 3 kez danışılıp süreç için bilgi verilecekti. Dönüş alamadım. Bugün dikişim patladı ipi görünüyor. Resim ...

Estethica Aramalara Mesajlara Dönüş Sağlanmıyor Sallıyorlar Devamlı
Estethica Aramalara Mesajlara Dönüş Sağlanmıyor Sallıyorlar Devamlı
Estethica Aramalara Mesajlara Dönüş Sağlanmıyor Sallıyorlar Devamlı
  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  1 Yorum
profile
Anıl'ın Teşekkür Mesajı

“İlginiz için teşekkür ederim”

Anıl Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
2.658
21 Aralık 2022

Estethica Revizyon Burun Ameliyatı

Revizyon için gittiğim ameliyatımda olanı daha kötü bir hale getirdiler asla ama asla hatalarını kabul etmiyorlar para iadesi vs gibi bir süreçte uygulamıyorlar burnum ilk hafta düştü eskisinden daha büyük ve her yeri yamuk yumuk ayrıca bende hepatit b taşıyıcı olduğum için ameliyatta ekstra para al...

  • profile
1 Destekçi
profile
3.009
19 Aralık 2022

Estethica Levent Mağduriyet Yaşama

Burun estetiği yaptırdım burnum eski görüntüsüne döndü, revize için müracaat ettiğimde süründürüyorlar süreci uzatıp çözüm bulmuyorlar, o o doktoru suçlayıp diğeri oralı bile olmuyor. Ameliyat olana kadar herkes mükemmel olacağını ama işleri bitince sizin için işkence başlıyor.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
Başak'ın Teşekkür Mesajı

“Seansım verildi, teşekkürler”

Başak Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
İrem'in Teşekkür Mesajı

“Sorunum çözüldü”

İrem Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
20
3 hafta önce
Ayaz Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
1.706
27 Aralık 2022
Tarık Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
3
17 Aralık 2022
Onur Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
666
16 Aralık 2022
Gülsüm Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
60
11 Aralık 2022
Nilay Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Estethica, 5 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %7
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

Estethica, 5 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %7
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Estethica saç ekimi yorumları nelerdir?
Estethica saç ekimi yorum ve şikayetlerini incelemek isterseniz buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz siz de Estethica saç ekimi yorum ve şikayetlerinizi sayfamızda paylaşabilirsiniz.
Estethica’dan nasıl randevu alınır?
Estethica’dan randevu almak için ilgili şubeyi telefonla arayabilir ya da web sitesi üzerinden ön muayene formunu doldurabilirsiniz.
Estethica Bakırköy şubesi telefon numarası nedir?
Estethica Bakırköy şubesine 0850 222 3845 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.
Estethica’da yapılan operasyonlar nelerdir?
Estethica’da yapılan operasyonlardan bazıları; göğüs estetiği, burun estetiği, popo estetiği, dermapen, akupunktur tedavisi, saç ekimi gibi operasyonlardır.
Estethica ile ilgili daha farklı bir sorum var.
Estethica hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Estethica Hakkında

Estethica; gelişmiş teknolojiler ve alanında uzman doktorların tecrübesiyle İstanbul’un farklı lokasyonlarında hizmer veren bir estetik cerrahi merkezidir. Türkiye’nin öncü ve güvenilir estetik cerrahi merkezlerinden biri olan Estethica; plastik cerrahi, sağlıklı yaşam ve beslenme, dermatoloji, medikal estetik, ağız ve diş sağlığı, varis, akupuntur, saç ekimi ve saç sağlığı kliniklerinde hizmet vermektedir. Tüm bu klinik hizmetleri ve daha fazlası için Estethica şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Estethica şubeleri İstanbul’un Ataşehir, Bakırköy ve Levent lokasyonlarında hizmet vermektedir. “Sağlıklı güzellik” mottosuyla hareket eden Estethica, gelişmiş Ar-Ge merkezi, dünyanın en büyük estetik cerrahi merkezi, donanımlı klinikleri ve alanında uzman personelleri ile sizlere en iyi hizmeti verebilmeyi kendine misyon edinmiştir. Daha önce Estethica’dan herhangi bir hizmet almadıysanız, sayfamız üzerinden kullanıcıların yazmış olduğu Estethica yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Estethica Sağlık ve Güzellik Hizmetleri Hakkında

Estethica’da sağlık ve güzellik adına pek çok opresyon gerçekleştirilmektedir. Estethica saç ekimi en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra; Estethica’da gerçekleştirilen sağlık ve güzellik operasyonları arasında; burun estetği, obezite cerrahisi, akupuntur tedavisi, aquafilling, kaş bıyık sakal ekimi, varis tedavisi, endovenöz lazer ablasyon, dolgu, kilit ile ameliyatsız yüz germe, bölgesel zayıflama, cilt bakımı, lazer epilasyon, kişiye özel diyet programı, implant, gülüş estetiği, ortodonti tedavisi, diş beyazlatma, kupa tedavisi, hacamat tedavisi, botoks, lazerle leke tedavisi, mezoterapi, çatlak tedavisi, PRP tedavisi, kök hücre tedavisi, medikal el ve ayak bakımı gibi pek çok hizmet yer almaktadır. Estethica Bakırköy, Ataşehir ve Levent şubelerinden randevu alarak tüm bu hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kendini ve hizmet kalitesini daha da geliştirmek adına sürekli çalışmalar yapan Estethica, Türkiye’deki lider estetik cerrahi merkezlerinden biri konumuna gelmiştir. Bu sayede yalnızca Türkiye’den değil yurt dışından da müşteri portföyüne sahip bulunan Estethica, güvenilir doktor ve sağlık personelleri ile çalışmaktadır. Eğer siz de dış görünüşünüzde farklılıklar istiyor ve güvenebileceğiniz bir estetik cerrahi merkez arıyorsanız Estethica ile iletişime geçebilirsiniz.

Estethica İletişim Kanalları

Saç ekiminden burun estetiğine, diyet programından ortodonti tedavisine kadar ihtiyacınız olan pek çok sağlık ve güzellik hizmeti Estethica’da sizleri bekliyor. Estethica İstanbul’da bulunan şubeleri ile hem ülke genelinde hem de yurt dışında geniş bir müşteri portföyüne sahip bulunuyor. Siz de Estethica müşterilerinden biri olmak ve Estethica hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız Estethica ile irtibata geçebilirsiniz. Estethica iletişim kanalları arasında; markanın resmi web sitesi üzerinde yer alan iletişim formunu doldurma, destek e-posta adresine mail gönderme, müşteri hizmetleri numarasını arama ya da WhatsApp hattından ulaşma seçenekleri yer almaktadır. Ayrıca Estethica’dan online olarak randevu da alabilirsiniz. Estethica ile ilgili kullanıcı yorumlarını okumak isterseniz ise sayfamıza göz atabilirsiniz. Arzu ederseniz siz de Estethica şikayet ve yorumlarınızı sayfamız üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.