Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Electrolux EWX147410W
Ürün Analizi
- Şikayetler
Electrolux Kategorileri
- Ankastre Set 20
- Blender 74
- Bulaşık Makinesi 291
- Buzdolabı 308
- Çamaşır Makinesi 593
- Davlumbaz 27
- Derin Dondurucu 6
- Dikey Süpürge 594
- Elektrikli Süpürge 311
- Fırın 65
- Filtre Kahve Makinesi 31
- Fritöz 55
- Hamur Yoğurma Makinesi 10
- Hava Temizleyici 13
- Kahve Makinesi 32
- Klima 32
- Kurutma Makinesi 445
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 152
- Mikrodalga 12
- Ocak 109
- Robot Süpürge 10
- Su Isıtıcı 6
- Şarap Soğutucu 4
- Ütü 6
Çok Karşılaştırılanlar
Electrolux EWX147410W
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Kurutma | Var |
| Derinlik | 544 mm |
| Genişlik | 596 mm |
| Yükseklik | 820 mm |
| Sıkma Sesi | 74 dB |
| Su Tüketimi | 9800 lt (Yıllık) |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Zaman Erteleme | |
| Enerji Sınıfı | B |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 7 Kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 devir |
Marka Profili
Pro üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %99