Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Electrolux EW7H4824EB
Ürün Analizi
- Şikayetler
Electrolux Kategorileri
- Ankastre Set 20
- Blender 74
- Bulaşık Makinesi 292
- Buzdolabı 308
- Çamaşır Makinesi 593
- Davlumbaz 27
- Derin Dondurucu 6
- Dikey Süpürge 594
- Elektrikli Süpürge 311
- Fırın 65
- Filtre Kahve Makinesi 31
- Fritöz 55
- Hamur Yoğurma Makinesi 10
- Hava Temizleyici 13
- Kahve Makinesi 32
- Klima 32
- Kurutma Makinesi 446
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 152
- Mikrodalga 12
- Ocak 109
- Robot Süpürge 10
- Su Isıtıcı 6
- Şarap Soğutucu 4
- Ütü 6
Çok Karşılaştırılanlar
Electrolux EW7H4824EB
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Derinlik | 600 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kurutma Sesi | 66 dB |
| Tambur Hacmi | 118 lt |
| Nem Sensörü | |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Program Sayısı | 12 |
| Kurutma Kapasitesi | 8 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | B |
| Kırışıklık Önleme | |
| Filtre Temizleme Uyarısı | |
Marka Profili
Pro üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %99