Bosch Buzdolabında Tekrarlanan Göçük Ve Ses Sorunu, Aynı Modelde Değişim Reddedildi

Bosch marka kgn55cıe0n model buzdolabını 2025 yılı şubat ayında teslim aldım. Ürünü ilk teslim aldığım günden itibaren buzdolabının çeşitli yerlerinde göçük sorunu ve buna ek olarak yüksek ses problemi yaşamaya başladım. Yetkili servis bir kez kapak değişimi yaptı ancak değişim yapılan kapakta ve bu...
Yeni Alınan Buzdolabında Bitmeyen Arıza Ve Servis Sorunu

1 ay önce aldığım Bosch marka buzdolabında mekanik bir arıza sesi var. Servis çağırdım, taşınma nedeniyle kablonun oynadığını söylediler. Düzelttikler...
Bosch Buzdolabı Sürekli Ses Yapıyor, Çözüm Sunulmadı, İade Talepleri Yanıtsız

Yaklaşık 10 ay önce Bosch KGN55CIE0N marka buzdolabı aldık. Daha cayma süresi dolmadan, çalışırken çıkardığı ses nedeniyle servisi arayıp şikayet oluşturduk, hatta bu şekilde çalışacaksa iade etmek istedik. Servis, bu sesin ilk başlarda normal olduğunu, daha sonra azalacağını iletti ve böylece ilk 1...
Bosch Kategorileri
- Ani Su Isıtıcı 17
- Ankastre Fırın 698
- Ankastre Ocak 351
- Ankastre Set 236
- Aspiratör 71
- Blender 184
- Blender Seti 105
- Buhar Kazanlı Ütü 83
- Bulaşık Makinesi 2.569
- Buzdolabı 5.257
- Çamaşır Makinesi 5.826
- Çaycı 56
- Çeyiz Paketi 114
- Davlumbaz 338
- Derin Dondurucu 245
- Dikey Süpürge 2.703
- Ekmek Kızartma Makinesi 6
- Elektrikli Süpürge 1.005
- Fırın 147
- Filtre Kahve Makinesi 81
- Halı Yıkama Makinesi 1
- Hamur Yoğurma Makinesi 261
- Hava Temizleyici 1
- Kahve Makinesi 41
- Kahve Öğütücü 13
- Katı Meyve Sıkacağı 3
- Kettle 7
- Kıyma Makinesi 41
- Klima 665
- Kombi 27
- Kurutma Makinesi 1.519
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 114
- Mikrodalga 48
- Mikser 31
- Mini Fırın 54
- Mutfak Robotu 103
- Narenciye Sıkacağı 3
- Ocak 425
- Rondo 14
- Saç Düzleştirici 1
- Saç Kurutma Makinesi 3
- Set Üstü Ocak 94
- Su Arıtma Cihazı 40
- Su Sebili 255
- Süpürge 346
- Şofben 7
- Televizyon 9
- Termosifon 21
- Tost Makinesi 66
- Türk Kahvesi Makinesi 32
- Ütü 38
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Boy | 1860 mm |
| Renk | İnox |
| Derinlik | 800 mm |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 483 lt |
| Gürültü Düzeyi | 40 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 108 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |