Bissell Spotclean Pet Pro Plus Kırıldı


Trendyol üzerinden Bissell spotclean Pro model halı yıkama makinesini yaklaşık 6 ay önce satın aldım (#10031062973). Makinenin başlık ile hortum arası...

| Su Haznesi | |
| Tutma Yeri | |
| Toz Haznesi | |
| Emiş Türü | Islak/Kuru |
| Ses Seviyesi | 84 dB |
| Toz Torbası | |
| Park Pozisyonu | Yatay |
| Kablo Uzunluğu | 6.5 m |
| Süpürge Türü | Halı Yıkama |
| Süpürge Yapısı | Yatay |
| Su Tankı Kapasitesi | 2.9 L |
| Motor Gücü (En Yüksek) | 750 W |