Oguzhan sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Beko Kurutma Makinesinde Çözülmeyen Gürültü ve Parça Değişimi Sorunu

Oguzhan
18 Şubat 13:13
1.972
beko-kurutma-makinesinde-cozulmeyen-gurultu-ve-parca-degisimi-sorunu-3.jpg

| Derinlik | 607 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 846 mm |
| Kurutma Sesi | 64 dB |
| Tambur Hacmi | 110 lt |
| Nem Sensörü | |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Program Sayısı | 15 |
| Kurutma Kapasitesi | 9 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | B |
| Kırışıklık Önleme | |
| Filtre Temizleme Uyarısı | |