Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

ADM Elektrik Dağıtım

24100
(327 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
859 Şikayet (Son 1 yıl)
ADM Elektrik Dağıtım
24100
(327 değerlendirme)
Şikayet Yaz

ADM Elektrik Dağıtım Datça Kızlan Hukuksuz Olarak Elektrik Bağlanması

profile
Ufuk
18 Nisan 19:11
29

ADM Elektrik Dağıtım Kurumunun Sorumsuzluğu

profile
Zalimsin
18 Nisan 16:53
-

ADM Elektrik Dağıtım Gümüşlük Yalı Yolu Üzerindeki Aydınlatmalar Çalışmıyor

profile
Atilla
17 Nisan 15:24
33
5
Çözüldü

Aydem' İn Neden Olduğu Mağduriyet!

profile
Rifat
08 Nisan 09:18
44

"Arızanın giderilmesi çok uzun sürede, bu süreçte yapılan bilgilendirme yetersiz, eksik veya yanlış olsa da ilgililere teşekkür ederim."

ADM Elektrik Dağıtım Adm Rezil Hizmettir

profile
Çağatay
06 Nisan 01:54
56
2

Aydem Erkekti 26 Saat Dir Arızamı Gidermedi

profile
Hüseyin
04 Nisan 15:21
38

Aydem Kayıp Kaçak Adı Altında Elektriğimi Kesmiş

profile
Aymira
03 Nisan 08:20
30
1
profile
Sunay
02 Nisan 20:25
108
Sunay Şikayetini Yayından Kaldırdı

Aydem Perakende Elektrik Direği Ve Kablolar, Elle Uzanabileceğimiz Mesafede Duruyor

profile
Merve
02 Nisan 19:45
59
Aydem Perakende Elektrik Direği Ve Kablolar, Elle Uzanabileceğimiz Mesafede Duruyor
Aydem Perakende Elektrik Direği Ve Kablolar, Elle Uzanabileceğimiz Mesafede Duruyor
Aydem Perakende Elektrik Direği Ve Kablolar, Elle Uzanabileceğimiz Mesafede Duruyor
1

ADM Elektrik Dağıtım Bodrum Elektrik Sorunu

profile
İlayda
02 Nisan 13:33
78
1

ADM Elektrik Dağıtım Elektrik Kesintisi Sonrası Dolabım Bozuldu!

profile
Özgür
02 Nisan 12:36
156
1
profile
Özgür
01 Nisan 20:36
27
Özgür Şikayetini Yayından Kaldırdı

ADM Elektrik Dağıtım 470 Bin Ceza Nedeniyle İşletmeyi Kapatma Kararı Aldım.

profile
Semih
31 Mart 16:17
175

Aydem, Muğla B. B., Bodrum Belediyesi El Ele Vatandaş Azapta...

profile
Kesire
29 Mart 11:22
102
Aydem, Muğla B. B., Bodrum Belediyesi El Ele Vatandaş Azapta...
Aydem, Muğla B. B., Bodrum Belediyesi El Ele Vatandaş Azapta...
Aydem, Muğla B. B., Bodrum Belediyesi El Ele Vatandaş Azapta...
+6

Aydem Perakende Sokak Lambaları Neden Erken Kapatılıyor?

profile
Esra
29 Mart 04:30
36

Aydem Perakende Ağaç Kesim İ

profile
Osman
28 Mart 20:44
64
profile
Ensar
02 Nisan 17:04
24
Ensar Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 2.760 Şikayet

Marka Profili

ADM Elektrik Dağıtım marka profilini oluşturdu.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %79
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Elektrik kesintisi yaşıyorum. Ne yapmalıyım?
ADM Elektrik Dağıtım müşterisi olarak yaşadığınız tüm kesintilerle ilgili bildirimlerinizi ADM Elektrik Dağıtım çağrı merkezine iletebilir veya bu sayfa üzerinden şikayette bulunabilirsiniz.
Faturamı nasıl ödeyebilirim?
ADM Elektrik Dağıtım faturanızı kurumun sağladığı Online Hizmetler üzerinden ödeyebilir ya da size en yakın Fatura Ödeme Merkezi'ne giderek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
Yeni abonelik için gerekli evraklar nelerdir?
ADM Elektrik Dağıtım'dan yeni abonelik oluşturmak için elektrik bağlantısı talep ettiğiniz yerin Tapu Kaydı, Yapı Kullanma İzin Belgesi ve Onaylı Elektrik Projeli gerekmektedir.
ADM Elektrik Dağıtım çağrı merkezi numarası nedir?
0850 800 0 186.
Farklı bir sorum var.
ADM Elektrik Dağıtım ile ilgili tüm soru ve şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz.

ADM Elektrik Dağıtım Hakkında

ADM Elektrik Dağıtım, Türkiye'nin özel elektrik dağıtım lisansına sahip şirketlerinden biri olarak faaliyet göstermektedir. Kurum, ülkenin ilk özel elektrik dağıtım lisansına sahip olma unvanını taşımaktadır. ADM Elektrik Dağıtım A.Ş., Aydın, Denizli ve Muğla illerinin elektrik dağıtımından sorumlu şirket olarak 2008 yılından itibaren hizmet vermektedir. Günlük hayatın vazgeçilmezi olan elektrik enerjisini söz konusu illerin vatandaşlarına en iyi şekilde sunmayı amaçlayan ADM Elektrik Dağıtım, hizmet bölgelerinde sürdürülebilir ve kaliteli elektrik dağıtım hizmetleri vermeyi amaçlamaktadır. Bu kapsamda şirketin 1,9 milyonluk geniş bir tüketici ağı ve 9.419 GWh'lık bir elektrik dağıtım ağı bulunmaktadır. 33.000 kilometre karelik dağıtım alanı ile Muğla, Aydın ve Denizli illerinde kesintisizi elektrik hizmeti vermeyi amaçlayan ADM Elektrik Dağıtım, bu hizmetleri verirken gelişmiş teknolojik imkanlardan faydalanmakta ve insan odaklı hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

ADM Elektrik Dağıtım Hizmetleri

ADM Elektrik, dağıtım operasyonları çerçevesinde Aydın, Muğla ve Denizli illerinde elektrik dağıtım hizmetleri sağlamaktadır. ADM Elektrik Dağıtım, hizmetlerini şebeke operasyonları, müşteri operasyonları ve yeni bağlantı süreçleri olmak üzere farklı şekillerde kategorize etmektedir. Şebeke operasyonları kapsamında arıza, bakım ve onarım süreçleri ile ilgilenen şirket, OSOS, SCADA ve CBS gibi farklı sistemler kullanmakta ve güncel teknolojinin nimetlerinden faydalanarak en hızlı, en etkili hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Müşteri operasyonları kapsamında ADM Elektrik Dağıtım, sayaç okuma sistemleri sayesinde en doğru ve en güncel faturalandırma sistemleri ile çalışmaktadır. ADM Elektrik Dağıtım'ın sağladığı tüketici sayaçları, en az 25, en fazla 35 günlük dönemlerde, her takvim ayında bir defa okunmakta ve faturalandırmalar da bu süre zarflarına göre oluşturulmaktadır. Elektrik açma ve kesme işlemleri ise zamanında ödenmeyen borçların oluşması durumunda gerçekleşir; faturanın ödenmesinin ardından ise imar yerleşim alanlarında 24 saat, imar yerleşim alanı dışındaki bölgelerde ise 48 saat içerisinde elektrik enerjisi yeniden verilir. ADM Elektrik Dağıtım'dan yeni bağlantı yaptırmak isteyen tüketiciler, bağlantı anlaşması için tapu, eski fatura, nüfüs cüzdanı ve diğer kimlik bilgileri gibi belgelerle ilgili mecralara başvurarak yeni bir abonelik oluşturabilirler. ADM Elektrik Dağıtım kaçak elektrik enerjisi kullanımı konusunda da aktif rol oynamakta ve usulsüz kullanımlar ile ilgili anında aksiyon almaktadır.

ADM Elektrik Dağıtım Şikayet & Yorumları

Eğer ikamet ettiğiniz bölgede bir ADM Elektrik kesintisi yaşıyorsanız, kesintiniz ile ilgili tüm şikayet ve problemlerinizi bu sayfamız üzerinden paylaşabilirsiniz. Buradan ileteceğiniz ADM Elektrik Dağıtım şikayet ve geri bildirimleriniz sayesinde talebinizin daha hızlı bir şekilde ilgili yetkililere iletilmesini sağlar, böylelikle kesinti ve arızalarınızın daha seri bir biçimde çözümlenmesine ön ayak olursunuz. Bununla birlikte diğer ADM Elektrik Dağıtım kullanıcılarının kurum ile ilgili şikayet, yorum ve önerilerini buradan okuyarak şirket ve hizmetleri hakkında daha kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz. ADM Elektrik Dağıtım kesinti bilgileri ya da ADM Elektrik fatura ödeme süreçleri ile ilgili merak ettiğiniz tüm gerçek kullanıcı geri bildirimlerine bu sayfa üzerinden ulaşmanız mümkün. ADM Elektrik iletişim detayları için ise kurumun resmi internet adresini ziyaret edebilir veya burada yer alan Sıkça Sorulan Sorular alanımızı inceleyebilirsiniz.