Uğur Soğutma Buzdolabım Yaklaşık 1 Yıldır Soğutmuyor

Uğur marka ued 470 D2K nf dgt model buzdolabım yaklaşık 1 yıldır soğutmuyor. Bu sorun nedeniyle cihaz yetkili servis tarafından evimden alındı ancak y...

Uğur marka ued 470 D2K nf dgt model buzdolabım yaklaşık 1 yıldır soğutmuyor. Bu sorun nedeniyle cihaz yetkili servis tarafından evimden alındı ancak y...

15.12.2025 tarihinde İzmir Buca yetkili satıcınızdan Uğur marka ues 470 D2K nf dgt r65 model buzdolabını 25.000 TL peşin ödeme ile satın aldım. 17.12.2025 tarihinde lojistik firma ürünü ambalajlı olarak evime teslim etti. 18.12.2025 tarihinde ise İzmir Aktif Teknik yetkili servis personeli ürünü açt...

Yaklaşık bir ay önce Uğur marka buzdolabı satın aldık ama soğutmuyor. Servis gelip baktığında, buzdolabı için çalışma ortamı sıcaklığının en az 17 derece olması gerektiğini söyledi. İlk defa böyle bir şey duydum. Müşteri temsilcisini arıyorum, bana ortamın 17 derece olması gerektiğini söylüyorlar. B...
| Boy | 1880 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 700 mm |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 463 lt |
| Gürültü Düzeyi | 43 db |
| Dondurucu İç Hacim | 107 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |