Toplam çözüm sayısı
..

Tonguç Akademi Üye Marka

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız 4.1

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 19.655

Tonguç Akademi
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız 4.1  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
profile-icon
profile-icon

3.798 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
 • -görüntüleme
 • 15 saat önce

Tonguç Akademi Kitap Aktivasyonu Problemi Yaşıyorum

8. Sınıf dinamo soru bankası aldım kitap aktivasyonum olmuyor. Ne kadar aktive etmeye çalışsam da olmadı. Bu konuda yardımcı olabilirseniz. Çok iyi olur. Yaklaşık bir haftadır üzerinde uğraşmama rağmen bir sonuç alamadım bu konuda bana yardımcı olursanız çok iyi olur.

Tonguç Akademi Kitap Aktivasyonu Problemi Yaşıyorum
profile
 • -görüntüleme
 • 2 gün önce

Tonguç Akademi Dakika Kodu Yok

Ben 6 sınıf dinemo aldım. Ama dakika görünmüyor. Parayla çizdim, yani yok dakika kodu, ney nasıl yani parayla denedim olmadı. Ne kadar saçma. Buna çözüm bulunmasını istiyorum. Ayrıca Tonguç Akademi seni çok izliyorum , abonenim.

profile
 • -görüntüleme
 • 2 gün önce

Tonguç Akademi Çözümlü Kitap Değil

Kitabım olmasına rağmen kapak üzerinde çözümlü yazıyor diye aldım ama çözümlere ulaşamıyorum. Güzel bir kitap olsa dahi çözümsüz hiçbir şeye yaramıyor yanlış yaptığım soruların videolarını izleyemiyorum. Lütfen yardımcı olun böyle olduğunu bilseydim almazdım.

profile
 • -görüntüleme
 • 2 gün önce

Tonguç Akademi Soru Çözümleri Hakkında

Sayın Tonguç Akademi ben LGS için sizin yayımladığınız kitap olan problem bankası kitabının çözümleri için sizin uygulamanız olan Tats uygulamasını indirdim. Ama sorun şu ki video çözümleri çok kısa ve benim 10 dakika uğraştığım soruyu, soruyu çözen hoca 30 saniyede çözüveriyor lütfen bunu düzeltir ...

Tonguç Akademi Soru Çözümleri Hakkında
profile
Beyza'nın Teşekkür Mesajı
 • 3 gün önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Sorunuma yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim”

Beyza Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 1görüntüleme
 • 3 gün önce

Tonguç Akademi Tats Sisteminde Bozuluk Var

Tonguç Akademi'de 6. Sınıf 0'dan 6'ya sayısal kitabında. Böyle bir KEY daha önce aktif edilmiş diyor Tats'ta. Bunun onarılmasını istiyorum. KEY yanlış mı ama olamaz lütfen Tonguç Akademi bunu onarın. Ben soru çözümlerini izleyemiyorum eğer söylediklerim dikkate alınırsa teşekkür ederim.

Tonguç Akademi Tats Sisteminde Bozuluk Var
profile
Adil'in Teşekkür Mesajı
 • 5 gün önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Thanks”

Adil Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 14görüntüleme
 • 5 gün önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Tonguç Akademi Deneme Sınavındaki Problemim.

Merhaba, bugün-10 Nisan- deneme sınavı var bildiğiniz gibi fakat 100 soruya 30 dakika verilmiş, tek Türkçe'yi bitirebildim... Denemeye "https://dogruk...

Emre'nin Teşekkür Mesajı
 • 5 gün önce

“Çok teşekkürler!”

profile
 • 7görüntüleme
 • 5 gün önce

Tonguç Yayınları Hayal Kırıklığı

Tonguç kitapları hayal kırıklığı Tonguç kitap cevap anahtarı QR kod açılmıyor kontrol sağlayamıyoruz madem sisteminiz bozuk hakım değilsiniz kitapların arkasında bulundurun bari artışlık hareketler yapmayın insanları mağdur etmeyin. Acil çözüm üretin lütfen...

profile
 • 82görüntüleme
 • 6 gün önce

Tonguç Akademi Aktivasyon Kodu Sorunu

7 sınıf 0 'dan 7'ye Konu anlatımlı soru bankasının aktivasyon kodunu okutmaya çalışıyorum ama aktive edildi gibi bir şey diyor ve çözemediğim sorulara bakamıyorum gereğinin yapılmasını arz ederim... İyi akşamlar iyi akşamlar iyi akşamlar iyi akşamlat

profile
 • 106görüntüleme
 • 6 gün önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Tonguç Akademi Üyelik Paketi Aldım Videolar Kilitli!

Tonguç Plus'a yeni üyelik yaptım ama videoların hepsi kilitli ben üyeliğimi tamamlayıp sınıf paketi aldım ama içeriklerin hepsi hala ve hala kapalı. T...

Ecrin'in Teşekkür Mesajı
 • 6 gün önce

“Hemen dönüş yapıldı paketi tekrar sipariş verdim teşekkürler Tonguç Akademi Ailesi❤️🥰”

profile
 • 74görüntüleme
 • 1 hafta önce

Tonguç Akademi Kitap Çözümüne Ulaşamıyorum

321 rehber matematik problem kitabının çözümlerine ulaşamıyorum. Yardımcı olur. musunuz. Lütfen daha önceden Tats uygulaması üzerinden giriş yapabiliyordum ama şu anda çözümler mevcut değil kamp 2020 sayfasına girdim ama orada da bir sonuca varamadım teşekkürler

profile
 • 55görüntüleme
 • 1 hafta önce

Tonguç Akademi Aktivasyon Hata Veriyor

Limit fasikülünde kitap aktivasyonu hata veriyor. Soruların çözümlerini göremiyorum. Kare kodu yazdığımda "böyle bir kitap mevcut " diyor fakat baktığımda limit kitabının kapalı olduğunu görüyorum. Ne yapmam lazım? İlgilenirseniz çok memnun olacağım.

Popülerkarşılaştırmalar  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
Tonguç Akademi
ile
Okyanus Yayıncılık
Tonguç Akademi
ile
Morpa Kampüs

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

Üye Marka Tonguç Akademi,4 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.  
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100

Tonguç Akademi

Tonguç Akademi Hakkında

Öğrencilere elektronik ortamda ders anlatan bir hizmet bütünü olan Tonguç Akademi, "Tonguç anladıysa herkes anlar" sloganı ile çıktığı yolda lise öğrencilerine ders dinlemeyi daha keyifli ve daha pratik hale getirmeyi amaçlayan bir online servistir. Bu zamana kadar yüzbinlerce öğrenciye hizmet vermiş olan Tonguç Akademi, bugün de hizmetlerini genişletmeye ve kendini geliştirerek büyümeye devam etmektedir. Lise öğrencilerine ders anlama ve dinleme konusunda aktif olarak destek sağlamayı amaçlayan kurum, dersleri anlatırken özellikle eğlenceli, keyifli ve interaktif bir ders süreci yürütmeyi amaçlamaktadır. Bu bağlamda Tonguç Akademi 6. sınıf, 7. sınıf, 8. sınıf, 9. sınıf ve 10. sınıf olmak üzere pek çok farklı düzeydeki öğrenciye ders hizmeti sağlamaktadır. Tonguç Akademi üzerinde anlatılan dersler, video anlatım ile gerçekleştirilmektedir. Öğrenciler, Tonguç Akademi üyesi olduktan sonra diledikleri seviye ve diledikleri derse dair bir anlatım seçerek öğrenmeye başlayabilmektedirler. Akademide aynı zamanda pekiştirme sınavları, testler, denemeler ve benzeri performans ölçüm sistemleri de yer almakta, böylece öğrencilerin başarıları da efektif bir biçimde ölçümlenmektedir.

Tonguç Akademi Dersleri, Hocaları & Diğer Hizmetler

Tonguç Akademi'nin sunduğu ders anlatım hizmetleri, en güncel MEB müfredatına uygun olarak hazırlanmaktadır. Akademinin verdiği eğitimler ve hazırladığı sorular, 5. sınıftan 10. sınıfa kadar kapsamlı olarak tüm seviyelerdeki öğrencilere hitap etmektedir. Dersler, öğrencilerin ders öğrenme, tekrar etme ve pekiştirme ihtiyaçlarını yüzde yüz karşılayacak şekilde organize edilmektedir. Bununla birlikte Tonguç Akademi'nin eğitimleri hazırlanırken tüm eğitmen ve hocalar, MEB'in yönerge, regülasyon ve kazanımlarına tamamen bağlı kalmakta, böylece liselerde verilen eğitim ile yüzde yüz paralel bir destek sistemi oluşturulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Tonguç Akademi'nin ders anlatım teknikleri, en akılda kalıcı ve dikkat çekici yöntemler üzerine kuruludur. Videolarında Tonguç Akademi, öğrencilerin dikkatini dağıtacak unsurlara yer vermeden, yalın ve sade bir anlatım tercih etmekte ve anlatılan dersin olabildiğince net bir biçimde öğrenciye geçirilmesini amaçlamaktadır. Tonguç Akademi test, deneme ve kitapları, yine güncel Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun şekilde tasarlanmakta ve öğrencilere sunulmaktadır. Diğer Tonguç Akademi hizmetleri arasında hem bireysel olarak öğrenciler için hem de kurumlar için farklı çözümler yer almaktadır. Tonguç Akademi'den kolaylıkla üyelik yapmak ve merak edilen sorulara cevap almak için hızlıca çağrı merkezine ulaşmak mümkündür.

Tonguç Akademi Kullanıcı Yorumları

Eğer siz de Tonguç Akademi'ye öğrenci olarak üye olmak istiyorsanız ya da çocuğunuzun Tonguç Akademi'den pekiştirme dersleri alarak okulda daha başarılı olmasına vesile olmak istiyorsanız, kurumun resmi internet sitesini ziyaret ederek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bununla birlikte daha önce Tonguç Akademi'den hizmet alıp memnun kalan ya da kalmayan kullanıcıların yorumlarını okumak isterseniz, bu sayfada yer alan Tonguç Akademi şikayet, görüş ve önerilerini okuyabilirsiniz. Sadece gerçek kullanıcılar tarafından bırakılan en güncel Tonguç Akademi yorumları, potansiyel müşterilere daha detaylı bilgi sunmak üzere burada derleniyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Tonguç Akademi iletişim kanalları nelerdir?

Tonguç Akademi iletişim kanalları arasında; 0 212 270 86 42 no’lu müşteri hizmetlerini arama, [email protected] destek e-posta adresine mail gönderme gibi seçenekler yer almaktadır. Diğer Tonguç Akademi iletişim kanalları için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.

Tonguç Akademi üyeliği nasıl yapılır?

Tonguç Akademi üyeliği online olarak yapılmaktadır. Tonguç Akademi online üyelik paketleri, 5-6-7-8-9. sınıf öğrencileri için e-öğrenme yöntemi kapsamında hazırlanmış online dersleri kapsamaktadır. Tonguç Akademi üyeliği ile ilgili daha detaylı bilgi almak için hemen tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilir, kullanıcı yorum ve şikayetlerini okuyabilirsiniz.

Tonguç Akademi kitapları nasıl sipariş edilir?

Tonguç Akademi üzerinden kitap siparişi vermek için öncelikle üyelik oluşturmanız ve siteye üyelik bilgilerinizle giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra almak istediğiniz kitap/kitapları sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Tonguç Akademi ile ilgili daha farklı bir sorum var.

Tonguç Akademi hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.