Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Tonguç AkademiŞikayetvar üye markasıdır

60100
(122 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
334 Şikayet (Son 1 yıl)
Tonguç AkademiŞikayetvar üye markasıdır
60100
(122 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Tonguç Akademi Tats Aktivasyon Sorunu

profile
Hakan
20 Nisan 16:43
22
Tonguç Akademi Tats Aktivasyon Sorunu
Tonguç Akademi Tats Aktivasyon Sorunu
1

Tonguç Akademi Aktivasyon Kodu Yok Bence Bu Sorun Ortadan Kaldırılmalı

profile
Semanur
17 Nisan 20:28
67

Tonguç Akademi Tonguç Kitap Cevap Anahtarı

profile
Mehmet
17 Nisan 03:23
107
5
Çözüldü

Tonguç Akademi Cevap Anahtarı İstiyorum

profile
Sevcan
04 Nisan 21:41
221

Tonguç Akademi Zoru Bankam Da Hatta Var

profile
Dilek
04 Nisan 21:00
175
1

Tonguç Akademi Aktivasyon Sonrası Erişim Sorunu Ve Destek Eksikliği

profile
Ümit
03 Nisan 01:35
162
Tonguç Akademi Aktivasyon Sonrası Erişim Sorunu Ve Destek Eksikliği
Tonguç Akademi Aktivasyon Sonrası Erişim Sorunu Ve Destek Eksikliği

Tonguç Akademi Kitap Aktivasyonu Doğrulanmıyor

profile
Sündüs
02 Nisan 21:27
302

Tonguç Akademi Sipariş İptal Etme

profile
İsra
31 Mart 18:40
184

Tonguç Akademi Çok Eski Kitap Satıyor Müfredata Uygun Olmayan

profile
Kürşat
30 Mart 03:51
111
Tonguç Akademi Çok Eski Kitap Satıyor Müfredata Uygun Olmayan
5
Çözüldü
profile
Hatice
29 Mart 13:53
228

"Teşekkürler"

Hatice Şikayetini Yayından Kaldırdı

Tonguç Akademi Kitap Çözümlerine Erişemiyorum

profile
Orhan
29 Mart 09:04
128
3
profile
Sedef
27 Mart 16:27
13
Sedef Şikayetini Yayından Kaldırdı
4
Çözüldü

Tonguç Akademi Ücret Almasına Rağmen Hizmet Vermiyor.

profile
Erman
26 Mart 21:12
830

"İade yapıldığı ve gönderilen kitapları hediye ettiğiniz için de kızım ayrıca teşekkür ediyor."

Tonguç Akademi Cevap Anahtarı Yok

profile
Mehmet
26 Mart 13:09
180
Tonguç Akademi Cevap Anahtarı Yok
Tonguç Akademi Cevap Anahtarı Yok

Tonguç Akademi 7. Sınıf Derse Girememe Sorunu

profile
Mustafa
25 Mart 21:08
194
Tonguç Akademi 7. Sınıf Derse Girememe Sorunu
Tonguç Akademi 7. Sınıf Derse Girememe Sorunu

Tonguç Akademi Teknik Problemi Bitmiyor

profile
Murat
25 Mart 20:46
155
Tonguç Akademi Teknik Problemi Bitmiyor

Tonguç Akademi Test Tamamlama Sorunu

profile
Akira
24 Mart 21:52
143

Tonguç Akademi Tats'a Üyelik Oluşturamıyorum

profile
Ebrar
23 Mart 16:32
211
Toplam 1.352 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Tonguç Akademi 7 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %90
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Tonguç Akademi iletişim kanalları nelerdir?
Tonguç Akademi iletişim kanalları arasında; 0 212 270 86 42 no’lu müşteri hizmetlerini arama, [email protected] destek e-posta adresine mail gönderme gibi seçenekler yer almaktadır. Diğer Tonguç Akademi iletişim kanalları için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Tonguç Akademi üyeliği nasıl yapılır?
Tonguç Akademi üyeliği online olarak yapılmaktadır. Tonguç Akademi online üyelik paketleri, 5-6-7-8-9. sınıf öğrencileri için e-öğrenme yöntemi kapsamında hazırlanmış online dersleri kapsamaktadır. Tonguç Akademi üyeliği ile ilgili daha detaylı bilgi almak için hemen tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilir, kullanıcı yorum ve şikayetlerini okuyabilirsiniz.
Tonguç Akademi kitapları nasıl sipariş edilir?
Tonguç Akademi üzerinden kitap siparişi vermek için öncelikle üyelik oluşturmanız ve siteye üyelik bilgilerinizle giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra almak istediğiniz kitap/kitapları sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
Tonguç Akademi ile ilgili daha farklı bir sorum var.
Tonguç Akademi hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Tonguç Akademi Hakkında

Öğrencilere elektronik ortamda ders anlatan bir hizmet bütünü olan Tonguç Akademi, "Tonguç anladıysa herkes anlar" sloganı ile çıktığı yolda lise öğrencilerine ders dinlemeyi daha keyifli ve daha pratik hale getirmeyi amaçlayan bir online servistir. Bu zamana kadar yüzbinlerce öğrenciye hizmet vermiş olan Tonguç Akademi, bugün de hizmetlerini genişletmeye ve kendini geliştirerek büyümeye devam etmektedir. Lise öğrencilerine ders anlama ve dinleme konusunda aktif olarak destek sağlamayı amaçlayan kurum, dersleri anlatırken özellikle eğlenceli, keyifli ve interaktif bir ders süreci yürütmeyi amaçlamaktadır. Bu bağlamda Tonguç Akademi 6. sınıf, 7. sınıf, 8. sınıf, 9. sınıf ve 10. sınıf olmak üzere pek çok farklı düzeydeki öğrenciye ders hizmeti sağlamaktadır. Tonguç Akademi üzerinde anlatılan dersler, video anlatım ile gerçekleştirilmektedir. Öğrenciler, Tonguç Akademi üyesi olduktan sonra diledikleri seviye ve diledikleri derse dair bir anlatım seçerek öğrenmeye başlayabilmektedirler. Akademide aynı zamanda pekiştirme sınavları, testler, denemeler ve benzeri performans ölçüm sistemleri de yer almakta, böylece öğrencilerin başarıları da efektif bir biçimde ölçümlenmektedir.

Tonguç Akademi Dersleri, Hocaları & Diğer Hizmetler

Tonguç Akademi'nin sunduğu ders anlatım hizmetleri, en güncel MEB müfredatına uygun olarak hazırlanmaktadır. Akademinin verdiği eğitimler ve hazırladığı sorular, 5. sınıftan 10. sınıfa kadar kapsamlı olarak tüm seviyelerdeki öğrencilere hitap etmektedir. Dersler, öğrencilerin ders öğrenme, tekrar etme ve pekiştirme ihtiyaçlarını yüzde yüz karşılayacak şekilde organize edilmektedir. Bununla birlikte Tonguç Akademi'nin eğitimleri hazırlanırken tüm eğitmen ve hocalar, MEB'in yönerge, regülasyon ve kazanımlarına tamamen bağlı kalmakta, böylece liselerde verilen eğitim ile yüzde yüz paralel bir destek sistemi oluşturulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Tonguç Akademi'nin ders anlatım teknikleri, en akılda kalıcı ve dikkat çekici yöntemler üzerine kuruludur. Videolarında Tonguç Akademi, öğrencilerin dikkatini dağıtacak unsurlara yer vermeden, yalın ve sade bir anlatım tercih etmekte ve anlatılan dersin olabildiğince net bir biçimde öğrenciye geçirilmesini amaçlamaktadır. Tonguç Akademi test, deneme ve kitapları, yine güncel Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun şekilde tasarlanmakta ve öğrencilere sunulmaktadır. Diğer Tonguç Akademi hizmetleri arasında hem bireysel olarak öğrenciler için hem de kurumlar için farklı çözümler yer almaktadır. Tonguç Akademi'den kolaylıkla üyelik yapmak ve merak edilen sorulara cevap almak için hızlıca çağrı merkezine ulaşmak mümkündür.

Tonguç Akademi Kullanıcı Yorumları

Eğer siz de Tonguç Akademi'ye öğrenci olarak üye olmak istiyorsanız ya da çocuğunuzun Tonguç Akademi'den pekiştirme dersleri alarak okulda daha başarılı olmasına vesile olmak istiyorsanız, kurumun resmi internet sitesini ziyaret ederek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bununla birlikte daha önce Tonguç Akademi'den hizmet alıp memnun kalan ya da kalmayan kullanıcıların yorumlarını okumak isterseniz, bu sayfada yer alan Tonguç Akademi şikayet, görüş ve önerilerini okuyabilirsiniz. Sadece gerçek kullanıcılar tarafından bırakılan en güncel Tonguç Akademi yorumları, potansiyel müşterilere daha detaylı bilgi sunmak üzere burada derleniyor.