Tonguç Akademi

Tonguç Akademi

933 ŞİKAYET
302 TEŞEKKÜR
%87 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı: 98%
  • Cevaplama hızı: 13 saat
Şikayet Konuları

Sude'nin Teşekkür Mesajı

Şikayetimi çözdüler

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

2 g SudeSude 297

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır. Süreç memnuniyetle sonuçlanmıştır.

2 g EmirEmir 73

Yusuf'un Teşekkür Mesajı

Teşekkürler.

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

2 g YusufYusuf 84

0 dan 7 e sayısal-sözel ve 6 dan 7 ye tekrar setini sipariş ettik. 3 kitap geldiğinde ne QR kodu ne de altındaki yazan harfler ile aktive edebildik. Hata mesajı şu şekilde; object reference not set to an instan…

2 g AliAli 104

Eda'nın Teşekkür Mesajı

Sorunum çok kısa sürede halledildi kitaplarda çok güzel öneririm çok teşekkürler...

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

3 g EdaEda 158

Amcasız'ın Teşekkür Mesajı

Uygulamaya gelmiş kitap kendi kendine bende anlayamadım genede teşekkür ederim

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

3 g AmcasızAmcasız 218

9. Sınıf soru bankamın aktivasyon kodunu şimdi kazıyıp kodu okuttuğum halde bu aktivasyon kodu daha önce kullanılmış diyor. Bunu çözebilir misiniz lütfen? Ders çalışacaktım tam bu çıktı kaç saattir bununla uğraşıyorum ama bir türlü olmuyor kodu girmeyi de denedim.

4 g İremİrem 230

Az önce yaptığım Tonguç Akademi üyeliğimin iptal edilmesini ve ücretinin tarafıma geri ödenmesini istiyorum. Üye girişi yaptıktan sonra tam bir hayal kırıklığı yaşadım çoğu Youtube.com'da olan video anlatımları…

4 g EbruEbru 261

Nur'un Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

4 g NurNur 320

Ayşe'nin Teşekkür Mesajı

Gösterdiğiniz ilgi ve anlayış için teşekkür ederim

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

16 Ağustos AyşeAyşe 334

Çok teşekkürler Tonguç Akademi kitapta aktivasyon kodu yok sizi tebrik ediyorum gerçekten. Böyle bir kitap yok. Soru çözümü için karekod istiyor ama ne karekod var ne kod vallahi bravo böyle bir şey görmedim hayatım boyunca çok saçma bir kitap bundan sonra Tonguç Akadem…

16 Ağustos EnesEnes 344

Buse'nin Teşekkür Mesajı

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

16 Ağustos BuseBuse 793

Oğulcan'ın Teşekkür Mesajı

Firma benimle iletişime geçti www.kamp2020.com dan çözümlere ulaşabileceğimi söyledi. Teşekkür ederim. Sorun yok. Ve güzel bir kitap öneririm.

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

16 Ağustos OğulcanOğulcan 458
1 2 3 4 5 6 7 ... 91

Tonguç Akademi Hakkında

Öğrencilere elektronik ortamda ders anlatan bir hizmet bütünü olan Tonguç Akademi, "Tonguç anladıysa herkes anlar" sloganı ile çıktığı yolda lise öğrencilerine ders dinlemeyi daha keyifli ve daha pratik hale getirmeyi amaçlayan bir online servistir. Bu zamana kadar yüzbinlerce öğrenciye hizmet vermiş olan Tonguç Akademi, bugün de hizmetlerini genişletmeye ve kendini geliştirerek büyümeye devam etmektedir. Lise öğrencilerine ders anlama ve dinleme konusunda aktif olarak destek sağlamayı amaçlayan kurum, dersleri anlatırken özellikle eğlenceli, keyifli ve interaktif bir ders süreci yürütmeyi amaçlamaktadır. Bu bağlamda Tonguç Akademi 6. sınıf, 7. sınıf, 8. sınıf, 9. sınıf ve 10. sınıf olmak üzere pek çok farklı düzeydeki öğrenciye ders hizmeti sağlamaktadır. Tonguç Akademi üzerinde anlatılan dersler, video anlatım ile gerçekleştirilmektedir. Öğrenciler, Tonguç Akademi üyesi olduktan sonra diledikleri seviye ve diledikleri derse dair bir anlatım seçerek öğrenmeye başlayabilmektedirler. Akademide aynı zamanda pekiştirme sınavları, testler, denemeler ve benzeri performans ölçüm sistemleri de yer almakta, böylece öğrencilerin başarıları da efektif bir biçimde ölçümlenmektedir.

Tonguç Akademi Dersleri, Hocaları & Diğer Hizmetler

Tonguç Akademi'nin sunduğu ders anlatım hizmetleri, en güncel MEB müfredatına uygun olarak hazırlanmaktadır. Akademinin verdiği eğitimler ve hazırladığı sorular, 5. sınıftan 10. sınıfa kadar kapsamlı olarak tüm seviyelerdeki öğrencilere hitap etmektedir. Dersler, öğrencilerin ders öğrenme, tekrar etme ve pekiştirme ihtiyaçlarını yüzde yüz karşılayacak şekilde organize edilmektedir. Bununla birlikte Tonguç Akademi'nin eğitimleri hazırlanırken tüm eğitmen ve hocalar, MEB'in yönerge, regülasyon ve kazanımlarına tamamen bağlı kalmakta, böylece liselerde verilen eğitim ile yüzde yüz paralel bir destek sistemi oluşturulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Tonguç Akademi'nin ders anlatım teknikleri, en akılda kalıcı ve dikkat çekici yöntemler üzerine kuruludur. Videolarında Tonguç Akademi, öğrencilerin dikkatini dağıtacak unsurlara yer vermeden, yalın ve sade bir anlatım tercih etmekte ve anlatılan dersin olabildiğince net bir biçimde öğrenciye geçirilmesini amaçlamaktadır. Tonguç Akademi test, deneme ve kitapları, yine güncel Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun şekilde tasarlanmakta ve öğrencilere sunulmaktadır. Diğer Tonguç Akademi hizmetleri arasında hem bireysel olarak öğrenciler için hem de kurumlar için farklı çözümler yer almaktadır. Tonguç Akademi'den kolaylıkla üyelik yapmak ve merak edilen sorulara cevap almak için hızlıca çağrı merkezine ulaşmak mümkündür.

Tonguç Akademi Kullanıcı Yorumları

Eğer siz de Tonguç Akademi'ye öğrenci olarak üye olmak istiyorsanız ya da çocuğunuzun Tonguç Akademi'den pekiştirme dersleri alarak okulda daha başarılı olmasına vesile olmak istiyorsanız, kurumun resmi internet sitesini ziyaret ederek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bununla birlikte daha önce Tonguç Akademi'den hizmet alıp memnun kalan ya da kalmayan kullanıcıların yorumlarını okumak isterseniz, bu sayfada yer alan Tonguç Akademi şikayet, görüş ve önerilerini okuyabilirsiniz. Sadece gerçek kullanıcılar tarafından bırakılan en güncel Tonguç Akademi yorumları, potansiyel müşterilere daha detaylı bilgi sunmak üzere burada derleniyor.

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi
Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları