Gamze sonuçtan hiç memnun değil
Siemens Buzdolabı Şikayeti
Gamze
14 Şubat 13:21
1.059
| Boy | 2134 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 610 mm |
| Genişlik | 762 mm |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Tek Kapılı |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kullanım Şekli | Ankastre |
| Toplam İç Hacim | 367 lt |
| Gürültü Düzeyi | 42 dB |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |