Samsung Galaxy A71 Sim Kart Yok Hatası Kronikleşti Çözüm Bekliyorum

Samsung Galaxy A71 cihazımda yaklaşık 1 yıldır sürekli olarak “sim kart yok” sorunu yaşıyorum. Sorun genellikle günde 4-5 defa tekrarlanıyor ve kendi ...

Samsung Galaxy A71 cihazımda yaklaşık 1 yıldır sürekli olarak “sim kart yok” sorunu yaşıyorum. Sorun genellikle günde 4-5 defa tekrarlanıyor ve kendi ...

Galaxy A71 markasını kullanıyorum. Telefon görüşmesinde karşı tarafa ses gitmiyor. Açıp kapatınca ses gidip geliyor. Nasıl bir telefon bu, ayrıca çabuk ısınıyor. Nasıl düzelir acaba, telefonun düzelme imkanı oluyor mu? Başkaları tarafından uzaktan bağlantı mı yapılıyor, kurcalanıyor mu? Yardımcı olm...

Samsung A71 kullanıcısıyım telefonum daha 1.5 yıllık veya 2 yıllık olması lazım 2 gündür ekranda görüntü problemi yaşıyorum bozuk televizyon ekranı gi...

A71 telefonum hoparlörü ses yükselip alçalıyor kronik sorunmuş son güncellemeden sonra aramada karsı tarafa ses gitmiyor ve ses gelmiyor kapatıp açınca düzeliyor gereğinin yapılmasını istiyorum. Samsung'dan memnunum hep Samsung kullandım ilk defa bu telefonda sorun yaşadım.
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.7 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 4500 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 730 (SM7150-AA) |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2400 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 64 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 32 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 5 MP |