Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

PHILIPS Ev Aletleri HR1887/80
Ürün Analizi
- Şikayetler
PHILIPS Ev Aletleri Kategorileri
- Airfryer 1.545
- Blender 120
- Blender Seti 50
- Buharlı Düzleştirici 12
- Buharlı Pişirici 36
- Çay Makinesi 96
- Dikey Süpürge 6.880
- Düdüklü Tencere 136
- Ekmek Kızartma Makinesi 27
- Elektrikli Süpürge 2.285
- Filtre Kahve Makinesi 194
- Hava Nemlendirici 42
- Hava Temizleyici 132
- Kahve Makinesi 706
- Katı Meyve Sıkacağı 55
- Kettle 42
- Mikser 30
- Narenciye Sıkacağı 7
- Robot Süpürge 2.498
- Rondo 8
- Tam Otomatik Kahve Makinesi 1.142
- Tost Makinesi 17
- Ütü 1.585
Çok Karşılaştırılanlar
PHILIPS Ev Aletleri HR1887/80
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Güç | 150 W |
| Derinlik | 13.6 cm |
| Genişlik | 36 cm |
| Ağırlık | 4400 gr |
| Yükseklik | 36.2 cm |
| Gövde Tipi | Plastik |
| Ürün Tipi | Tekli |
| Damlama Önleyici | 1 |
| Kaydırmaz Ayaklar | 1 |
| Sürahi Kapasitesi | 1000 ml |
Marka Profili
Pro üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100