Philips Airfryer Paslanma Sorunu!



Amazon üzerinden almış olduğum Airfryer HD 9252/90 modelinin içindeki sepeti paslandı. Paslanmaz denilerek satılan bu parçayı yetkili servise götürdüğümde genel merkezden gelen cevabın sepetin sarf malzeme olduğunu ve garanti kapsamına girmediğini öğrendim. Normalde piyasada 2000 TL olan tüm cihazı...
Amazon üzerinden aldığım Airfryer paslandı. Hd925290/90 model. Bebeğimiz olduğu için lazım olacak mantalitesi ile aldık. Ancak resimde de görüldüğü gibi pas tuttu. Bir ürün bu kadar zamanda bu duruma gelmemeli. Ürünü zaten nadiren kullanıyoruz. İç hazne konusunda acilen destek rica ediyorum. Paslan...

Philips Airfryer'ın iç haznesi tamamen paslandı ve Philips, bunun garanti kapsamında olmadığını, ücret karşılığında yeni bir hazne satın almam gerektiğini iletti. Yemek pişirilen ve yıkanan bir parçanın paslanması kabul edilemez. Tencerelerimiz paslanmıyor ki, bu da paslansın ve garanti kapsamına gi...

Marka güvendiğim için ya da daha doğrusu güvendiğimi düşünüyordum. Farklı firmalara uğraşmayayım satış sonrası destek alabileceğimi düşünerek Philips Airfryer aldım. Ama aslında en büyük yanlışı yaptım. Satış sonrası destek olmayan bir firma. Üründe 2 sorun bulunuyor. 1. Hazne kapağı kapanmıyor v...

Philips Airfryer HD9252/90 sahibiyim. 2022 temmuz ayında aldım. Haznesinin metal kısmı paslandı. Philips yetkilileri ve yetkili servisi paslanmasının mümkün olmadığını söyleyerek kullanıcı hatasına bağladılar. Bu nasıl kullanıcı hatası olabilir? Düzenli kullanıp temizliyorum. Ürünün ayrıca satılan h...

6 Nisan'da almış olduğum Philips marka ve hd9252/90 Essential Airfryer model Air fryer içindeki hazne kulp ile birleştiği çelik parça paslandı. Airfryer'ı aldığım günden beri bilerek iç haznesini suyun altına dahi tutmadım, yıkamak için havlu kağıdı ıslatıp sildim, o şekilde temizliğini sağladım ve ...
| Güç | 1400 W |
| Derinlik | 33.6 cm |
| Genişlik | 33.6 cm |
| Ağırlık | 4.55 kg |
| Yükseklik | 35.6 cm |
| Isı Ayarı | |
| Fonksiyonlar | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar, Isınmayan Gövde, Kızartma Sepeti, Kolay Temizlik, LED Ekran, NutriU Uygulaması, Otomatik Kapanma, Pratik Kullanım, QuickClean, Rapid Air Teknolojisi, Sesli Uyarı |
| Zamanlayıcı | |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Hazne Kapasitesi | 4.1 lt |
| Program Sayısı | 7 |
| Uyarı Işığı | |
| Yiyecek Kapasitesi | 0.8 kg |
| Pişirme Teknolojisi | Sıcak Hava İle Pişirme (Air Fryer) |
| Çıkarılabilir Hazne | |