Visit
to read complaints and reviews, or file yours.
Monster Notebook Abra A7 V7.1.1
Ürün Analizi
- Şikayetler
Monster Notebook Kategorileri
Çok Karşılaştırılanlar
Monster Notebook Abra A7 V7.1.1
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| HDMI |
|
| USB 3.x |
|
| Derinlik | 289 mm |
| Bluetooth |
|
| Genişlik | 419 mm |
| Ağırlık | 2.90 kg |
| Kalınlık | 27 mm |
| Panel Tipi | LED (TN) |
| USB Type-C |
|
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Ekran Boyutu | 17.3 İnç |
| Kart Okuyucu |
|
| Pil Özellikleri | Li-Ion (Lityum-İyon) |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) |
|
| İşlemci Önbellek | 6 MB |
| Dahili Grafik Modeli | Intel HD Graphics 630 |
| İşlemci Çekirdeği | 4 Adet |
| Sabit Disk (HDD) Boyutu | 1 TB |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 256 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2017 1.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) |
|