Sedef sonuçtan çok memnun
Çözüldü

Sedef
27 Şubat 17:25
124
Sedef Şikayetini Yayından Kaldırdı

2024 yılının Ekim ayında aldığım Monster Abra A7 bilgisayarı, sürekli ısınması, donması ve videolarda çıkan kırmızı bir çizgi nedeniyle Bursa şubesine verdim. Bilgisayar İstanbul'a gönderildi ve geri geldi. Açtığımda hiçbir şey değişmemişti, sadece temizlenip gönderilmişti. Bilgisayarı sürekli kulla...
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Derinlik | 262 mm |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 396.9 mm |
| Ağırlık | 2.40 kg |
| Kalınlık | 25 mm |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Ekran Boyutu | 17.3 İnç |
| Kart Okuyucu | |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| İşlemci Çekirdeği | 14 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 500 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 1.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.70 GHz |