Monster Notebook Teknik Servis Hatası



Monster markalı Abra A5 V20.3.2 model laptopum şarj almadığı için 30 Aralık tarihinde yetkili servise gönderildi. Servis incelemesi sonucunda adaptörde bir sorun olmadığını, cihazda ana kart ve ekran kartı arızası olduğu söylendi ve ana kart değişimi için 17.000 TL ücret talep edildi. Bu ücreti kabu...
Monster Abra a5 v20.3.2 15.6" notebook bilgisayarımda uzun süredir pil temassızlık sorunu yaşıyorum. İlk olarak 08.10.2025 tarihinde İstanbul Merkez Teknik Servisi’ne başvurdum. Garanti sürem bittiği için bana yeni bir adaptör önerildi ve adaptörü teknik servisten ücretli olarak temin ettim (1170 TL...


19.03.2025 tarihinde Kadıköy Monster bayisinden servis desteği sonrası aldığım bilgisayarımda sorunlar devam etmektedir. Kaç kere mail attığımı inanın hatırlamıyorum. Bilgisayar açılırken hala disk taraması yapıyor. Sözde Bios güncellemesi yapıldı. Sorun çözülmüyor. Aksine her servise gittiğimde büy...

18.09.2023 tarihinde Monster AbraA5 notebook satın aldım. Ürün bir yılını doldurmadı. Ürünün adaptöründen normalden fazla cızırtı sesleri gelmektedir. Bundan önce kullandığım başka marka notebooklarda böyle bir sesle karşılaşmadım. Arkadaşlarım da Monster kullanıyorlar. Onlar da böyle bir sesle karş...

Monster notebookta sürekli beklenmeyen hata oluştu diyor ve boot ekranına atıyor. Daha 2 aylık cihaz ya. Yazıktır günahtır kardeşim dünya para veriyoruz. Ve bakıyorum herkes bu hatayı almış neredeyse. Bir kere servise gönderdik alır almaz. Sadece kontrol edilip geri gönderilmiş. Problem hala devam e...

Aldığım Monster Abra A5 V20.3.2 modelinde ince ve tiz bir ses çıkıyordu sürekli biraz araştırma yaptıktan sonra bunun coil Whine olduğunu fark ettim hemen servisi aradım ve yenisi ile değişim istedim. İnşallah gönderdikten sonra yenisi ile değiştirirler çünkü bir öğrenci olarak bu devirde bu kadar p...
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Derinlik | 243.5 mm |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 360.2 mm |
| Ağırlık | 2 kg |
| Kalınlık | 23 mm |
| Panel Tipi | LED (IPS) |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Kart Okuyucu | |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics |
| İşlemci Çekirdeği | 14 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 1 TB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 1.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.00 GHz |