Monster Batarya Şişmesi Ve Ücret Talebi

1.11.2019 da aldığım Monster Abra A5 V15.2 laptopumun bataryası şişmişti ve hemen Monster Ankara servisine götürdüm. Monster'in yeri bende ayrı fakat, birçok kişide batarya şişmesine şahit oldum. Ve benim de başıma geldi. Daha önce farklı laptop markalarının batarya şişmesi görmedim duymadım. Monste...
Monster Abra A5 V15.2 Batarya Şişmesi
Monster Abra A5 V15.2 Model Notebook sahibiyim. Bundan 6-8 Ay kadar önce bataryam şişmişti. Ankara yetkili servise ürünümü teslim ettim. Sağ olsunlar ...
Monster Notebook Teknik Servis Şikayeti

Monster Abra A5 v15.2 model Notebook cihazımı Ankara Monster şubesine 20.04.2024 tarihinde teslim ettim. 7-10 gün içerisinde tarafıma bir dönüş sağlanacağı söylendi ancak henüz hiçbir teknik servis çalışanı beni aramadı. Cihazımı işim için kullanmam sebebiyle cihazı teslim ederken özellikle kaç gün ...
Monster Teknik Servis Mağduriyeti

Monster bilgisayarım 23 Eylül sabahı benim tarafımdan hiçbir şekilde darbe, su dökülmesi veya elektriksel sorun olmadan (akım korumalı prizlerde kullanıldı sadece) kendi kendine açılmadı. Ben de haliyle teknik servisi aradım, getirmemi istediler aynı gün Ankara servislerine bıraktım. Birkaç gün sonr...
Monster Notebook Kategorileri
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Derinlik | 244 mm |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 360 mm |
| Ağırlık | 2.10 kg |
| Kalınlık | 29.0 mm |
| Panel Tipi | LED (IPS) |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Kart Okuyucu | |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Dahili Grafik Modeli | Intel UHD Graphics 630 |
| İşlemci Çekirdeği | 6 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 256 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2019 2.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |