Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

MHRS Alo 182 Ve Alo 184 Yanlış Bilgi

profile
10 Mayıs 2021
1.946

Eşim alo ® Sağlık Bakanlığı 182'den bugün için psikiyatrist den randevu alıyor ve Antalya devlet Atatürk Hastanesi'ne gidiyor oradaki görevliler sadece acil açık olduğunu söylüyor eşim geri dönüyor tekrar 182 aradık bize 184 arayın ve aradık bize şu an yardım edemiyoruz Covid 19 tanışma hattı dedi şu an yardımcı olamıyoruz ilerleyen zamanda tekrar arayın ve zaman vermedi dedi boşa 60 TL taksi parası verdik.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

MHRS Şifre Sıfırlama Sorunu

profile
16 Ağustos
403

Anneme randevu almak için annemin bilgileriyle MHRS üyeliği oluşturmaya çalıştığımda daha önce üyelik yapıldığından yeni üyelik yapamıyorum. Şifre sıfırlama yöntemlerinden 3 seçeneği de denedim ama hiçbir şekilde yeni şifre oluşturamıyorum. Konu hakkında acil yardımcı olur musunuz?

MHRS Randevu Sorunu

profile
03 Haziran
732

Babama e nabız üzerinden 2 gün önce randevu almak istedim. İşlem gerçekleşti dedi, fakat sistemde görünmüyor aldığım randevu 182'yı aradım orada da görünmüyor denildi ve hata veriyor. Randevu alma esnasında şu anda da bu konu için sağlık bakanlığı'nı aradım oradan MHRS yönetim ve MHRS bilgi işlem il...

1 Destek
1

MHRS Randevu Alıyorum Sistemde Görünmüyor

profile
30 Mayıs
467

Merhaba efendim babama e nabız üzerinden 2 gün önce randevu almak istedim. İşlem gerçekleşti dedi, fakat sistemde görünmüyor aldığım randevu 182 yi aradım orada da görünmüyor denildi ve hata veriyor. Randevu alma esnasında şu anda da bu konu için sağlık bakanlığını aradım oradan MHRS yönetim ve MHRS...

MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) Randevu Alamıyorum!

profile
12 Ocak
552

Çok acil randevu almam lazım ama olmuyor. Neden ben başka yerden geldim. Dişlerimi yapmak için. Bütün işlerim beni bekliyor. Ben de sizi bekliyorum. Ne zamana kadar bekleyeceğim. Bana bir bilgi verin ona göre çünkü çok geç kaldın.

1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz