Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

E-Nabız

45100
(76 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
776 Şikayet (Son 1 yıl)
E-Nabız
45100
(76 değerlendirme)
Şikayet Yaz

E-Nabız E-nabızda Kan Tahlili Sonucu Görüntülenemiyor

Gülsen
13 Temmuz 01:33
50

E Nabız Çocuk Diş Hekimliği Randevusu Alamıyorum

Şükran
13 Temmuz 00:41
32

E-Nabız Hcg Testi Verildikten Sonra Eve Geldim

Songul
12 Temmuz 21:07
238

E-Nabız İlaç Raporu Bilgisi

Urhan
12 Temmuz 16:01
134
e-nabiz-ilac-raporu-bilgisi-2.pdf
e-nabiz-ilac-raporu-bilgisi-1.pdf

E Nabız Hsg

Sema
12 Temmuz 15:50
46

E-Nabız Patoloji Sonucu Öğrenmek

Rıza
12 Temmuz 01:36
47

E-Nabız Beta Hcg Sonucu E-nabıza Düşmüyor

Canan
11 Temmuz 11:12
191

E Nabız Ekte Yazısı

Buse
11 Temmuz 02:21
16

E-Nabız Hatay İskenderun Yeni Devlet Hastanesi

Emirhan
11 Temmuz 01:28
30

E-Nabız E-nabıza Düşmeyen Röntgen Görüntüleri

Emine
10 Temmuz 23:36
26

E-Nabız Kan Tahlil Sonuçlarına Ulaşamama Sorunu

Nilüfer
10 Temmuz 15:06
138

E-Nabız Hastane Tahlil Sonuçlarım

Halenur
09 Temmuz 23:59
42

E-Nabız'da Patoloji Sonucum Gözükmüyor

Ülkü
09 Temmuz 18:03
219

E-Nabız Bilmediğim Kişinin Bilgileri Bana Gelmekte

Ali
09 Temmuz 15:42
74
E-Nabız Bilmediğim Kişinin Bilgileri Bana Gelmekte

E-Nabız E. Nabız Onay Vermiyor

Sevda
08 Temmuz 14:44
51
E-Nabız E. Nabız Onay Vermiyor
E-Nabız E. Nabız Onay Vermiyor

E Nabız Sağlık Raporumu PDF Olarak Alamıyorum!

İso
08 Temmuz 13:26
195

E-Nabız Yanlışlıkla Gizlediğim Randevu

Bahar
07 Temmuz 22:27
53

E-Nabız Radyoloji Görüntülerim Açılmıyor

Hanna
07 Temmuz 00:45
81

E-Nabız Radyolojik Görüntü Görünmüyor

Yasemin
05 Temmuz 15:41
107

E-Nabız Sistemde Sonucum Görünmüyor

Burcu
05 Temmuz 09:19
279
E-Nabız Sistemde Sonucum Görünmüyor

E-Nabız Semar Testi E Nabızda Gözükmüyor Doktor Sonucu Randevusuz Vermiyor

Sinem
05 Temmuz 03:24
412

E-Nabız Aile Hekimimi Seçemiyorum

Turan
04 Temmuz 13:41
73
Fatma
09 Temmuz 07:52
215
Fatma Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 3.524 Şikayet

Marka Profili

E-Nabız bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
E-Nabız henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

E-Nabız müşteri destek hattı telefon numarası nedir?
E-Nabız müşteri hizmetleriyle iletişim kurmak için kullanabileceğiniz telefon numarası 0850 240 03 03 şeklindedir.
E-Nabız nedir?
E-Nabız, bir T.C. Sağlık Bakanlığı uygulamasıdır. Vatandaşların tüm sağlık kayıtlarına erişebildiği, tetkik ve teşhis gibi bilgilerine tek bir yerden ulaşabildiği bir uygulamadır.
E-Nabız nasıl kullanılır?
Bilgisayar üzerinden ya da akıllı telefonunuza indirerek E-Nabız uygulamasını kullanabilirsiniz. Giriş yapıp profil bilgilerinizi doldurduktan sonra uygulama kullanılmaya hazır hale gelmektedir.
E-Nabız onay kodu gelmiyor. Ne yapmalıyım?
Üyelik sürecinde cep telefonunuza henüz bir onay kodu gelmedi ise Sağlık Bakanlığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Farklı bir sorum var.
Tüm soru ve sorunlarınızı buradan paylaşarak yorumlarınızı bakanlığın da görmesini sağlayabilirsiniz.

E-Nabız Hakkında Genel Bilgiler

E-Nabız bir Türkiye Cumhuriyet Sağlık Bakanlığı uygulaması olarak tüm vatandaşlara sağlık alanında hizmet vermektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bir kişisel sağlık kaydı sistemi olarak kullanabildikleri bu uygulama ile sağlık geçmişinize dair tahlil, geçirdiğiniz hastalıklar gibi birçok bilgiye erişebilirsiniz. Böylece çeşitli tedavi, kontrol gerçekleştirecek olanların geçmiş dönemlere dair sağlık kayıtlarına toplu ve hızlı bir şekilde erişilebilmektedir. Muayene, tetkik ve tedavilerinizin nerede yapıldığına bakılmaksızın tüm sağlık bilgilerinizi yönetmenizi sağlayan E-Nabız uygulaması ile tıbbi öz geçmişinize tek bir yerden ulaşabilirsiniz. Sağlık kayıtlarınızı hekimlerin değerlendirmesini de isterseniz, bizzat sizin verdiğiniz süre ve sınırlar çerçevesinde de bu takip işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Böylece sizinle hekiminiz arasındaki iletişimi güçlendiren, teşhis ve tedavi sürecini yüksek standarda taşıyan E-Nabız platformu PC üzerinden ya da akıllı telefonların mağazaları aracılığıyla uygulaması indirilerek kullanılabilmektedir. E-Nabız tahlil sonuçları, çeşitli tetkik ve tedaviler gibi pek çok sağlık kaydınıza tek merkezden ulaşmanızı sağladığından oldukça avantajlıdır. Konu hakkındaki kullanıcı yorumları için sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

E-Nabız Uygulaması Nasıl Kullanılır?

E-Nabız uygulaması sistemine iki farklı şekilde giriş yapabilirsiniz. E – Devlet kapısı üzerinden şifreniz, e – imzanız ya da imzanızı kullanarak T.C. numaranızla sisteme girebilirsiniz. Şayet E – Devlet şifreniz yoksa Sağlık Bakanlığı’na kayıtlı aile hekiminize cep telefon numaranızın kaydını yaptırarak, telefonunuza gelecek kısa mesaj ile size iletilen tek kullanımlık erişim kodunu da kullanabilirsiniz. E-Nabız uygulamasını interneti olan bir bilgisayardan ya da akıllı telefonunuza indirerek mobil şekilde kullanabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptığınızda ise profil bilgilerinizi oluşturarak ilerlemeniz gerekir. Karşınıza çıkan kullanım koşullarını okuyup kabul ettikten sonra oluşturabileceğiniz profil bölümü tümüyle kişisel bilgilerinizi içermelidir. Yaşadığınız şehir, boyunuz, kan grubunuz, iletişim bilgileriniz ve şifrenizi belirledikten sonra sağlık verilerinizin sağlık profesyonelleri tarafından görülmesi ya da görülmemesini tercih edebilirsiniz. Bu alandaki son aşama ise erişim bilgileridir. Burada cep telefon bilgilerinizi ve sisteme girişte kullanmak istediğiniz E-Nabız şifrenizi oluşturabilirsiniz. Daha sonra cep telefonunuza gelecek olan tek kullanımlık erişim kodunu onay kodu alanına yazdığınızda üyeliğiniz aktifleşmiş olur. E-Nabız onay kodu gelmiyor ise Sağlık Bakanlığı ile irtibata geçerek bir şikayet kaydı oluşturabilirsiniz. E-Nabız bilgileri silme işlemleri için de birden fazla yöntem vardır. Sehven hatalı kaydedildiği kanıtlanmış tanı girişleri söz konusu ise tanı girişi yapan hekimin tanının hatalı kaydedildiğini içeren bir yazısını, tanı girişinin yapıldığı sağlık tesisinin başhekim onaylı resmi yazısını veya İl Sağlık Müdürlüğünün ya da ilgili genel müdürlüğün uygunluk yazısını Sağlık Bakanlığı Genel Müdürlüğü’ne teslim etmeniz gerekir.

E-Nabız İletişim Kanalları Nelerdir?

E-Nabız iletişim bilgilerine Sağlık Bakanlığı aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca E-Nabız uygulamasında yer alan şikayet bildirme bölümünden de ziyaret ettiğiniz sağlık tesisi gibi birçok alandaki görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Yazılı yolla [email protected] üzerinden de irtibat kurabilirsiniz. Dilerseniz E-Nabız şikayet ve yorum sayfamızda yer alan geri bildirimleri de inceleyebilirsiniz. Uygulamanın kullanışlılığı, tahlil ve tetkik bilgileri, onay kodu gibi alanlarda yapılan kullanıcı yorumları ile birçok sorunuza yanıt bulabilirsiniz. Arzu ederseniz siz de konu hakkındaki görüşlerinizi burada paylaşarak yorumlarınızın Sağlık Bakanlığı tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz.