iPhone 16 Pro Max Ekran Titremesi

Özge
25 Mayıs 08:23
4

Apple 16 Pro Max model cihazımda yaklaşık 1 aydır sürekli olarak donma, zil sesi çalmaması, kasma ve ekran titremesi gibi ciddi sorunlar yaşamaktayım. Cihazı Vatan Bilgisayar’dan satın aldım ve garanti kapsamındadır. Sorunlar sürekli olarak ortaya çıkmakta, herhangi bir belirli duruma bağlı olmadan ...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.9 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 3561 mAh |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| İşlemci (Chipset) | Apple A18 Pro |
| Ekran Cözünürlügü | 1320x2868 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 48 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 48 MP |