
HP Victus Gaming 16-r0000nt
Ürün Analizi
- Şikayetler
HP Yetkili Serviste Yedek Adaptör Satın Alma Sürecinde Müşteri Mağduriyeti Ve Yetersiz Satış Sonrası Hizmet
Kullanmakta olduğum HP Victus 16 model dizüstü bilgisayarımın şarj adaptörü bozuldu. Cihazımın garantisi sadece 2 ay önce bittiği için, Ankara'daki HP Yetkili Servisi olan BDH Bilişim'e bizzat giderek, ücretini ödeyip yeni bir orijinal adaptör satın almak istedim. Ancak karşılaştığım muamele ve pro...
Garanti Kapsamında Ücret Talebi Mağduriyeti

1 yıl daha garantisi olan laptopumu onarım için servise gönderdim. Bakım, pil değişimi ve hoparlör değişimi için benden toplamda 7245₺ ödeme istediler...
Ekran Kartı Sürücüsü Sorunu: Çözüm Bekliyorum

HP Victus 16 r0000 modelini kullanıyorum. i7 13700 RTX 4060. Son güncellemeyi yaptığım andan beri sürekli ekran kartı sürücüsü çöktü uyarısı veriyor. Valorant'ta çok şey denedim, bir türlü geçmedi. Ne yapmam gerekiyor? İlk kez görüyorum. Böyle bir şeyi kontrol edin lütfen.
HP Servisine Fan Temizliği İçin Verdiğim Laptop Ve Pişmanlığım

26 Nisan'da cihazımı HP servisine fan temizliği ve termal macun değişimi için teslim ettim. Daha sonra 29 Nisan'da servisi aradığımda, servisin yurt dışından ana kart sipariş ettiğini öğrendim. HP Türkiye'nin elinde yeterli malzeme olmaması hayal kırıklığı yarattı. Bilgisayar konusunda biraz bilgisi...
HP Laptop Fan Sesi

Merhaba, Media Markt'tan yeni bir HP dizüstü bilgisayar aldık fakat cihaz aşırı ısınıyor ve bu yüzden soğutma işlemini yapmak için yüksek seviyede fan sesi çıkıyor. Sanki bir dizüstü bilgisayar değil de soğutma makinesi çalışıyor gibi. HP'ye ulaşamıyorum. İletişim bilgilerine hiçbir yerde rastlayama...
HP Bilgisayar Adaptör Sorunu

Daha 1 aylık olan victus 16 bilgisayarımın adaptörü arıza yaptı ve destek hattına başvurdum yapılan testlerde sorunun adaptörde olduğu kesinleşti ve adaptör gönderimi sağlanacağı söylendi tekrar aradığımda ise sürecin belli olmadığını ellerinde adaptör olmadığını stok beklediklerini söylediler. O al...
HP Kategorileri
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Derinlik | 259.4 mm |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 369 mm |
| Ağırlık | 2.33 kg |
| Kalınlık | 23.9 mm |
| Panel Tipi | LED (IPS) |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Ekran Boyutu | 16.1 İnç |
| Kart Okuyucu | |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics |
| İşlemci Çekirdeği | 14 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 1 TB |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1440 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 1.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.00 GHz |


