HP Laptoptan Pıt Pıt Ses Gelmesi

Yeni kullanmaya başladığım HP Victus Laptop 15 model laptopun hoparlöründen Windows 10 Pro kurduğum andan itibaren sürekli pıt pıt sesi geliyor. İnter...

Yeni kullanmaya başladığım HP Victus Laptop 15 model laptopun hoparlöründen Windows 10 Pro kurduğum andan itibaren sürekli pıt pıt sesi geliyor. İnter...

HP victus 15 bilgisayarı aldığımdan beri bu sorun var arada geliyor kapatıp açınca geri böyle oluyor. Monitör kullanıyorum bu sorundan. 3 aydır bu durumda kaç defa sıfırladım bir türlü düzelmiyor boşa para hissi vermeye başladı. 3 aydır mağdurum. Bunun problemi nedir?
Sakarya Adapazarı Cadde54 Teknosa mağazasından aldığım HP Victus 15-FA0009NT serisi laptop ile sadece 2,5 ay içerisinde yaşadığım saçma sorunlar; -ethernet kablosu takılınca saçma bir şekilde aşırı derecede laptopta yavaşlama ve bilgisayarı ethernet kablosu takıp açmayı denediğinizde şifreyi girme ...

HP Victus 80D31EA model bir laptop aldım. Her Windows güncellemesinden sonra Wi-Fi ağ bağdaştırıcısı, aygıt yöneticisinde görünmüyor. Wi-Fi özelliği kayboluyor; bu HP'de kronik bir problem olduğunu sonradan öğrendim. HP desteğe kaç kez yazdım, destek kodu oluşturdular ama dönüş alamadım. Aradığımda ...

2 ay önce aldığım HP Victus 15 model bilgisayarımı şarja taktığımda 20-30 dakika arasında bir sürede 0'dan 100'e şarj oluyor. Şarjdan çıkardığımda herhangi bir oyun oynamadığım ve hızlı şarj tüketecek işlem yapmadığım halde şarj çok hızlı bir şekilde tükeniyor.

HP Victus 15 model dizüstü bilgisayarı 1 ay önce satın aldım. Yazılım geliştirme amacıyla ve arada sırada oyun oynamak için tercih ettim. İlk kullanımda fanlardan gelen hafif bir ıslık sesi fark ettim ancak bilgisayarı fazla zorlamadığım için önemsemedim. Oyun oynarken fanların sesi oldukça yüksek; ...

Ben bu ay bir HP victus 15 fa-009nt almıştım USB kısımları o kadar sert ki çıkaramasaydım karga burnuyla çıkaracaktım buna bir çözüm bulunmasını istiyorum yoksa iade edeceğim. Harici disk takarken daha az zorlanıyorum çıkarırken ondan daha fazla zorlanıyorum fazla HDMI da öyle
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Derinlik | 255.0 mm |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 357.9 mm |
| Ağırlık | 2.29 kg |
| Kalınlık | 23.5 mm |
| Panel Tipi | LED (IPS) |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Kart Okuyucu | |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Dahili Grafik Modeli | 12.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 512 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 1.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.40 GHz |