Hoover Çamaşır Makinem Su Sızdırıyor, Servis Randevusuna Kimse Gelmedi

Hoover marka çamaşır makinem yaklaşık 1 haftadır altından su akıtıyor. Makineyi kullanamaz hale geldiği için yetkili servisi aradım ve verdikleri gün ...

Hoover marka çamaşır makinem yaklaşık 1 haftadır altından su akıtıyor. Makineyi kullanamaz hale geldiği için yetkili servisi aradım ve verdikleri gün ...

Hoover hw 210ambs/1-17 10 kg Wi‑Fi 1200 devir çamaşır makinem, kapağı kapalı olmasına rağmen kapak açık uyarısı veriyor ve çalışmıyor. Sorun yaklaşık 1 haftadır devam ediyor. Ürünü daha 3 ay önce aldım ve bu süre içinde iki kez arıza yaşadım. İstanbul Esenyurt’taki yetkili servise başvurdum. İlk ar...
2023Kasım'da almış olduğumuz 10kg H-WASH 500 model çamaşır makinemiz alındıktan 2ay sonra su akıtmaya başladı ve 7ay sonrada kazanı ses yapmaya başlad...


Ekim 2023 yılında (1 sene önce ) satın aldığım Hoover hw 210ambs/1-17 çamaşır makinem bozuldu servis çağırdık. Servis makinede halı yıkama yapıldığını ve pompa kırıldığını söyledi ve kullanıcı hatası olduğunu ücretli tamir edebileceğini söyledi. Kendisine kullanım kılavuzunda makinede halı yıkanama...
05.07.2003 tarihinde Media Markt üzerinden almış olduğum Hoover hw 210AMBS/1-17 10 kg Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı 1200 Devir marka çamaşır makinesi b...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 590 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |