Efe Rakı

Efe Rakı

1 ŞİKAYET
1 TEŞEKKÜR
%100 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı: 100%
  • Cevaplama hızı: 4 saat

Özer'in Teşekkür Mesajı

Şikayeti girdiğim andan itibaren firma o kadar yakın ilgi gösterdi ki açıkçası çok şaşırdım, hemen ertesi gün aradılar ve programı yaptılar. Valizimin markasına kadar aynısını alıp göndermeleri ise oldukça mutlu etti, şikayete konu olan şişeleri belirttiğim gün ve saatte kendileri gelerek aldılar. Şikayete ilk andan itibaren göstermiş oldukları ilgi ve çözümü konusunda aldıkları hızlı aksiyonlar marka konusunda bende hiçbir tereddüt bırakmadı, kalite konusuna gösterdikleri bu hassasiyet bir müşteri olarak beklentimi aştı diyebilirim. Teşekkür ederim Efe Rakı.
07 Kasım

Deniz'in Teşekkür Mesajı

Şikayetim yayınlandıktan 10 dakika sonra yetkili kişi tarafından arandım ve ürün değişimi yapıldı. Yaptığı işin arkasında duran efe rakıyı tebrik ediyorum.
14 Kasım 2016

Migros'tan aldığım Efe Rakı'nın içinde kırmızı yabancı bir madde yüzüyor.

24 Eylül 2016

Rakının kapağı kolay kolay açılmıyor, defalarca buna şahit oldum. Bazende şişe ağzındaki bilye bardağın içine düşüyor, tabi ki insanın aklına acaba sahte rakı mı diye soru işareti takılıyor. İlgilenirseniz sevinirim.

30 Ocak 2016

Aldığım Efe Rakı firmasının ürettiği Daimont markalı votkalarda yabancı cisimler bulunuyor. (Yabancı cisimler sinek ve hamam böceği) aldığım dört şişenin birini içtim diğer 3 tanesi elimde açılmamış bir şekilde duruyor.

11 Aralık 2014

Erman'ın Teşekkür Mesajı

FİRMA ŞEFİ GELEREK KONUYU ÇÖZÜME KAVUŞTURDUK.İYİ ÇALIŞMALAR

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

07 Mart 2014
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları