Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Camper Kusurlu Ürününe Sahip Çıkmıyor!

Can
12 Ocak 14:24
1.808

Marka adına ve kalitesine güvenerek, Türkiye'de satılan en pahalı ve ikonik modellerinden biri olan Camper Pelotas ayakkabısını 29.12.2023 tarihinde Viaport AVM'deki Camper resmi mağazasından 5.999 TL karşılığında satın aldım. Ancak ayakkabıyı giydiğim ilk gün, sağ ayakkabı üstten ayağıma vurdu (sol ayakkabıda aynı sorun bulunmuyor). Mağazaya çözüm bulmak amacıyla bugün (12/01/2024) gittiğimde, çalışan görevliden kalıba sokma gibi bir işlemle yardımcı olmalarını istedim. Ancak böyle bir hizmetin olmadığını, dışarıda bir ayakkabı tamircisinde yaptırabileceğimi söylediler. Ayakkabıyı dışarıda bir kez giydiğim için iade alamayacaklarını belirttiler. Ben de iade almasalar da, ürünlerine sahip çıkmaları gerektiğini ve kalıp için yardımcı olmalarını talep ettim. Çünkü biliyorum ki dışarıda kalıba koydurursam ve ayakkabıya zarar verilirse, kullanıcı hatası olarak garanti kapsamı dışında bırakılacaklarını düşünüyorum.

Ayakkabının bir tekinin vurmaması, diğerinin vurması tamamen üretim hatasıdır ve firmaya aittir. Ancak markanın satış sonrası hizmeti maalesef bulunmuyor. En bilinen markaların iki katı fiyat vererek aldığınız bu ürün, mağduriyet yaratmaktan başka bir işe yaramıyor.

Yasal tüm haklarımı kullanacağımı belirtmek istiyorum. Şikayetvar platformuna da güveniyorum; firmadan bir aksiyon alınacağını ummasam da en azından ürün araştırması yapan tüketicilere fikir verebilir ve benim yaşadığım mağduriyeti onlar yaşamasın diye umuyorum.

Camper Kusurlu Ürününe Sahip Çıkmıyor!
Camper Kusurlu Ürününe Sahip Çıkmıyor!
Camper Kusurlu Ürününe Sahip Çıkmıyor!
profile
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

2

Camper 1 Aydır Paramı İade Etmiyor

Serdar
07 Ağustos 2023 13:40
3.139
1

Camper Müşteri Memnuniyetinde Sınıfta Kaldı

Özgür
30 Mayıs 17:56
860
1

Camper Para İadesi Yatırılmadı

Muhammet
27 Mayıs 10:35
75

Camper Müşterinin Şikayetini Dikkate Almıyor!

Alper
26 Mayıs 02:02
161
Camper Müşterinin Şikayetini Dikkate Almıyor!
Camper Müşterinin Şikayetini Dikkate Almıyor!

Camper Müşteri Temsilcisi Çözümsüzlüğü

Mehmet
07 Mayıs 22:53
128
Benzer Şikayet Yaz