Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Camper

11100
(446 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
738 Şikayet (Son 1 yıl)
Camper
11100
(446 değerlendirme)
Şikayet Yaz
1

Camper Ve Trendyol İş Birliği

Halil
17 Mayıs 01:35
84
Camper Ve Trendyol İş Birliği
Camper Ve Trendyol İş Birliği

Camper Ayakkabı Pişmanlığı Ve Boyner Mağazası Hüsranı

Murat
16 Mayıs 02:00
101

Camper-Boyner Ürünü Pişmanlık

Yunus
10 Mayıs 22:55
110
Camper-Boyner Ürünü Pişmanlık
Camper-Boyner Ürünü Pişmanlık
Camper-Boyner Ürünü Pişmanlık
Camper-Boyner Ürünü Pişmanlık
+3
1

Camper De Haksız Kazanç

Senat
10 Mayıs 09:41
69
Camper De Haksız Kazanç
Camper De Haksız Kazanç

Camper Müşteri Temsilcisi Çözümsüzlüğü

Mehmet
07 Mayıs 22:53
128
1

Camper Ayakkabı Daki Problem

Seda
06 Mayıs 15:12
177

Camper Yurt Dışı Siparişleri Tam Bir Fiyasko

Hamide
03 Mayıs 15:48
178
1

Camper'dan Alınan Ve Kusurlu Olduğu Anlaşılan Ürünün Değiştirilmemesi

Ali
02 Mayıs 18:10
108

Camper Ayakkabıda Deri Dökülmesi

Seçil
02 Mayıs 15:24
72
Camper Ayakkabıda Deri Dökülmesi
Camper Ayakkabıda Deri Dökülmesi
Camper Ayakkabıda Deri Dökülmesi
1

Camper Markalı Ürünümün Değişimini Talep Ediyorum.

İlker
01 Mayıs 16:02
100
1

Camper İade Sürecinde Yaşanan Mağduriyet

Nesih
30 Nisan 14:08
230
1

Camper Deforme Ürün Hk.

Canan
29 Nisan 16:43
272
1

Camper Ulaşmayan Siparişler Ve İlgisizlik

Bülent
27 Nisan 15:01
111
Camper Ulaşmayan Siparişler Ve İlgisizlik

Camper Müşteri Hizmetleri Çözüm Odaklı Değil

Selda
27 Nisan 09:34
129

Camper Kalitesiz Ürün İlgisiz Satıcı

Fadime
26 Nisan 22:46
112
Camper Kalitesiz Ürün İlgisiz Satıcı
Camper Kalitesiz Ürün İlgisiz Satıcı
Camper Kalitesiz Ürün İlgisiz Satıcı
1

Camper Müşterisine Hiç Değer Vermiyor

Nur
26 Nisan 15:19
165

Camper İnternet Sitesinden Aldığım Ayakkabının Halen Elime Ulaşmaması

Kaan
26 Nisan 09:37
122
1

Camper Ürün Var Görünmesine Rağmen Aylarca Teslim Edilmedi Ve İade Yapıldı

Nur
24 Nisan 18:12
124
1

Camper Markasının Sorunlu Ayakkabıları

Taylan
22 Nisan 12:08
140

Camper Sağlıklı Çalışmıyor, Mükerrer Sipariş Oluşturuyor

Ayşegül
19 Nisan 20:58
288
Toplam 1.091 Şikayet

Marka Profili

Camper bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Camper henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Camper müşteri hizmetleri numarası nedir?
Camper müşteri hizmetleri numarası: 0212 292 74 07
Camper iade politikası nasıl?
Ürünü bir Camper mağazasından satın aldıysanız, iadenizi de aynı mağazada gerçekleştirebilirsiniz. Camper web sitesinden satın alınan ürünler içinse sitedeki e – mağaza hizmetinden yararlanabilir veya sipariş numaranızla Camper mağazalarına giderek iade talebinizi açabilirsiniz.
Camper ayakkabımı tamir ettirebilir miyim?
Camper ayakkabı bakım & tamirat hizmetleri vermemektedir.
Camper garanti koşulları nedir?
Markanın tüm ayakkabıları, üretimden kaynaklı hatalara karşı 2 yıl garantilidir.
Camper hakkında farklı sorularım var.
Tüm görüş, talep ve önerilerinizi buraya tıklayıp paylaşabilirsiniz.

Camper Hakkında

Camper 1975 yılından bu yana ayakkabı sektöründe hizmet veren bir İspanyol markası. O günden bugüne eşsiz ayakkabı tasarımlarıyla parlayan marka, bir aile şirketi. Kadın, erkek ve çocuk ayakkabısı kategorilerinde faaliyet gösteren Camper bot, spor ayakkabı, günlük ayakkabı, sandalet, topuklu ayakkabı gibi farklı pek çok ürün sunar. Ayrıca çorap ve çanta gibi diğer ürünleriyle de tercih edilen Camper, kaliteli malzeme ve yaratıcı tasarım anlayışıyla faaliyetlerine devam etmekte. İstanbul, Bursa, Antalya, Adana, İzmir, Ankara gibi kentlerde mağazaları bulunan Camper online alışveriş hizmeti verdiği internet sitesiyle de farklı pek çok noktadan alışverişe açık. Daha detaylı bilgi için markanın web sitesini ziyaret edebilir, iadeden ürünlere, kargodan değişime kadar birçok konudaki reel müşteri değerlendirmelerine Camper şikayet ve Camper yorum sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Camper Ayakkabı Modelleri

Camper kadın ayakkabıları gündelik gezintilerinizden özel programlarınıza kadar giyebileceğiniz, farklı mevsim şartlarına uygun pek çok modele sahip. Örneğin spor ayakkabılar düz siyah, beyaz, kırmızı gibi sade modellerden rengarenk tasarımlara kadar pek çok seçenek sunar. Ayak anatomisine müthiş derece uyum sağlayan Camper kadın spor ayakkabıları, rahat giyilip çıkarılabilen, ayak tabanı için konfor sağlayan modellere sahip. Sade ve cafcaflı pek çok model günlük yürüyüş, koşu ve buluşma gibi aktiviteleriniz için aradığınız ayakkabıyı bulmanızı sağlayabilir. İş ya da özel etkinlikler içinse klasik ayakkabı kategorisinde tasarım harikası pek çok model var. Siyah ve kahverengi karelerden oluşan fermuarlı yarım botlar, müthiş kavrama için kauçuk tabana sahip. Camper erkek ayakkabıları da benzer kategorilere sahip. Erkek spor ayakkabıları rahat giyilip çıkarılabilen, hafifliği ve konforu hissedebileceğiniz modeller sunar. Üstelik düz siyah ve beyaz modeller sadeliği benimseyen erkekler için çok idealken turuncu ya da farklı renklerin birleşiminden meydana gelen spor ayakkabılar cafcaflı giyimi tercih edenler için birebir. Camper erkek klasik ayakkabıları ise yarım bot, düz ayakkabı gibi ürün gruplarının bulunduğu kategori. Kış aylarında, resmi ortamlarda veya davetlerde tercih edebileceğiniz bu modeller de sade ve renk renk pek çok seçeneğe sahip. Camper hangi ülkenin veya kimin merak ediyorsanız hatırlatmakta yarar var; marka 1975’ten beri ayakkabı sektöründe hizmet veren bir İspanyol markası. Bir aile şirketi olarak faaliyetlerini sürdüren Camper iade talebiniz için de iki farklı senaryo sunar. Bir Camper mağazasından ürün satın aldıysanız, iadeyi de aynı mağazaya yapabilirsiniz. Ürünü markanın web sitesinden satın aldıysanız, e – mağaza üzerinden veya sipariş numaranızla Camper mağazalarına giderek iade talebinde bulunabilirsiniz.

Camper İletişim

0212 292 74 07 Camper müşteri hizmetleri numarasını arayarak marka ile kolayca irtibata geçebilirsiniz. Ürün bilgisi, inceleme sonuçları, mağazalar gibi konularda hakkında bilgi almak içinse 0212 411 45 66 numaralı telefonu arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu iletişim kanallarına Pazartesi – Cuma arası 10.00 ila 17.00 arasında ulaşabilirsiniz. Ayrıca markanın web sitesindeki iletişim sayfasında doldurabileceğiniz bir müşteri formu da bulunmakta. İstanbul’da İstinye, Kanyon, Akmerkez, Capacity, Capitol gibi bölge ve alışveriş merkezlerinde bulunan Camper Ankara, Antalya, Bursa, İzmir gibi şehirlerde de çeşitli mağazalara sahip. Dilerseniz, tümüyle reel müşteri yorumları için sayfamızı inceleyebilir, iade politikasından ürün değişimine, kargodan ürünlere kadar pek çok konudaki geri bildirimleri okuyabilirsiniz. Arzu ederseniz siz de Camper hakkındaki tüm görüş, talep ve önerilerinizi burada paylaşarak yorumlarınızı çok daha görünür kılabilirsiniz.