Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
693Şikayet
3,5
Şikayet Yaz

BTCTURK Emir Verme

232 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
  • Fotoğraflı
3,5
  • Çözülen
  • Videolu
  • Fotoğraflı

BTCTURK İnsanları Yanıltıyor

profile
17 Ağustos
376

BTCTURK insanları yanıltıyor, işlem yapmamakta fayda var. Inter fan tokeni 59.955'ten emir verdim ancak 53.500'den alış emri gerçekleştirildi. Paramın iadesi için yazdığımda çeşitli bahaneler uydurdular. Canlı destek ile görüşüyorum ve alakasız cevaplar almaya devam ediyorum.

BTCTURK Para Transferinin Hesaba Düşmemesi

profile
26 Temmuz
691

Arkadaşımın Bitcoin hesabından benim hesabıma emir verilip gönderilen para hala hesabıma düşmedi. Her zaman sorunsuz düşüyordu, ancak şimdi böyle bir sorun oluştu ve 1 haftadır bekliyorum. Paraya ihtiyacım var ve mağdur durumdayım. Lütfen sorunumu çözmeme yardımcı olur musunuz?

BTCTURK Verilen Emirin Gecikmesi

profile
23 Mart
857

Saat 01.56'da 21.70 TRY'den 148 adet stx coin alım emri verdim fakat bir buçuk saat geçmesine rağmen hesabıma hâlâ coin geçmedi. Neden bu kadar geç kalındığını anlamış değilim sırf bu yüzden alım satım yapamıyorum şu an her şey kitlenmiş durumda. Gereğinin yapılmasını arz ederim...

BTCTURK Verilen Emirin Gecikmesi

BTCTURK  Pro stop Girilemedi Hatası Veriyor!

profile
21 Mart
633

BTC Türk Pro stop girilemedi hatası veriyor alış fiyatının altında emir vermeme rağmen hala aynı hatayı yapmakta uzun zamandır BTC Türk Pro yu kullandım her zaman olduğu gibi değil bazen yapıyor BTCTURK Pro' dan bununla ilgili çözüm istiyorum sürekli elimizde mi bekleyeceğiz?

Btcturk   stop Emrinin Yanıltma Vakası

profile
02 Eylül 2022
1.632

Stop emri. Defalarca stop emri vermeme rağmen, bu uygulama sanki keyfi bir uygulama halini almış. Buradan BTC Türk yetkililerine çağrım;bunu geçmiş emirlerimde yaşanan fiyat farkının tarafına iadesini talep eder ya da buradan hukuki haklarımı sonuna kadar kullanacağımı beyan ederim.

BTC Türk Stop Emri

profile
05 Temmuz 2022
2.122

BTC Türk stop emri vermeme rağmen kaç defa stop yapmadı her seferinde zarara uğradım. Bu olay sürekli başıma geliyor son 10 günde başıma 2 defa geldi bu olay. Daha önce de stop emirleri verdim ve coinim düştüğünde verdiğim stop evrimi gerçekleştirmesi.

5
Çözüldü

Btcturk Pro Haksız Kazanç

profile
14 Haziran 2022
3.102

"Hızlı ve ilgili dönmüşsünüz için teşekkürler"

BTCTURK Pro uygulamasın da 13.06.2022 tarihinde farklı 5 coin alım emri verdim verdiğim alım emiri içinde emir girişi olmadan ve alım yapılmadan lunc ...

Btcturk Pro Haksız Kazanç

BTCTURK Satamıyorum Emir Veremiyorum

profile
15 Nisan 2022
2.435

BTCTURK'e yeni üye oldum fakat alim yaptım fakat satım yapamadım. Emir vermiyor satmak için verdiniz emir piyasanın 10 katından fazla olamaz diyor bana yardımcı olabilecek birileri var mi acilen yardim edin. Ben acemiyim bana yardim edin ne olur. Lütfen çok acil

BTCTURK  Emirlere Uymaz

profile
10 Nisan 2022
2.661

Türk firması değil mi illa vatandaşın parasında gözü olacak. Emir verirsin düştüğünde sat diye o daha düşmeden o fiyatları hiç görmeden satar onu. Yani kendi kasasına koyar onu. Takip etmeden ruhum bile duymaz. Açıklamaları can alıcı. Yazık böyle kişiler kuruluşlar yüzünden insan ırkından utanıyor.

BTCTURK Emir Şartlarının Uymasına Rağmen Gerçekleşmemesi

profile
04 Nisan 2022
3.890

Akşam saatlerinde satış emri oluşturdum sabaha kadar emir verdiğim miktara ulaşmasına rağmen satış gerçekleşmemiş sorun belirttiğimde yok 3 faktör var şu bu deniliyor. Bu faktörlerle neden bugüne kadar karşılaşmadım. Verdiğim tüm emirler o miktara gelince gerçekleşiyordu madem böyle bir şartınız var...

BTCTURK Emir Stop İşlemi

profile
27 Ocak 2022
2.290

BTCTURK sistemde stop emir verdim neden emir tetikleme fiyatı gelince çalışmadı kaybımı kim karşılayacak lütfen izah eder misiniz kaybımı nasıl telafi edilecek. Madem bu sisteme bu hizmeti entegre ettiniz lütfen aktive edin.

BTC Türk Pro Giriş Yapamıyoruz

profile
24 Ocak 2022
961

Sisteme giriş yapamıyoruz BTC Türk'ün CEO su açıklama yapmıyor herkes cevap bekliyor kimseden cevap alamıyoruz paramızı kim verecek dolandırıldıkmı yani kaç saat oldu daha giriş yapamadık. Ne oldura açık açık söyleyin yani yatırımlarımız stop emri vermeden açık haldeler bizim zararımızı kim karşılay...

BTC Türk Pro Giriş Yapamıyoruz

BTCTURK Limit Emri Verince Az Az Satması Hepsini Satmıyor

profile
25 Aralık 2021
1.767

Acil limit gerçekleşmiyor gelince verdiğim limite az az satıyor böyle saçma bir şey görmedik çok zarar ediyorum bu gidişle hesabımı kapatırım herkes bundan şikayetçi yarı yarı satmak ne hepsini limit veriyorum az az satıyor acil buna bir çözüm bulunmasını arz ederim.

BTCTURK Aldığım Coin Gözükmüyor

profile
22 Aralık 2021
5.064

Akşam 23.30 gibi matic coin aldım. Coin emirlerimde gözüküyor ama coini almamışım gibi param hâlâ tl de gözüküyor, matic hesabıma geçmemiş. Coini tam olduğu fiyattan aldım düşünce almak için emir vermedim. Yardımcı olursanız sevinirim. ... ... ... .

BTCTURK Alış Emri Verdim Onaylanmadı 6 Saat Oldu

profile
16 Aralık 2021
1.284

Saat 20.07'de alış emri verdim saat 02.11 oldu hala emir onaylanmadı. Verdiğim emir alış emirlerinde görünüyor. Bir bilgi verirseniz sevinirim. Daha önce hiç böyle bir sıkıntı olmamıştı. Satacağım satamıyorum da emir onaylanmayınca.

BTCTURK Satış Stop Emri Verdim Ama Hiçbir Şekilde Görünmüyor

profile
08 Aralık 2021
6.533

Satış emri için stop verdim ama emirlerimde gözükmüyor yardim edin. Zarara giriyorum hiçbir şey yokken bir anda satış stop emri verdim. Hiçbir şekilde gözükmüyor telefon nu kapatıyorum acıyorum genede gözükmüyor güvendiğimiz için BTC yi kullanıyorum ne olur. Yardim edin

1

Btcturk Pro Sistem Donmaları Ve Hata Vermesi

profile
06 Aralık 2021
2.495

BTCTURK Pro hesabımda açık emirler görünmüyor. Verdiğim emri iptal edemiyor. Yeni emir veremiyorum, bir süredir BTCTURK Pro'ya hiç girmiyor. Hata veriyor. Yarım saat 40 dakika dur böyle. Bu borsada değil yarım saat dakikada neler değişiyor. Bu mağduriyet değil nedir? Bu giderilmesi mümkün bir mağdur...

BTC Türk Pro ETH

profile
05 Aralık 2021
9.045

BTC Türk Pro da 05/12/2021 tarihi saat 13:55 gibi ETH/USDT piyasa satış emri verdim ama satış yapamıyorum satış gerçekleşmiyor ve devamlı zarar ediyorum merak ediyorum satış emrim kaç gün sürecek? Param nerede? Gittikçe zarara gidiyorum. Acil dönüş lütfen

5
Çözüldü
profile
04 Aralık 2021
25

"Ben emri yanlış uygulanışı yardımcı oldular teşekkür ederim"

Serpil Şikayetini Yayından Kaldırdı

BTCTURK Piyasa Emri Sorunu

profile
26 Kasım 2021
1.527

Gala da piyasa emri verilmiyor sadece limit ve stop emri var sorunun çözülmesi lazım hemen. Bu yüzden istenilen alım satım gerçekleştirilemiyor. Normal bir durum değil bu böyle saçmalık olabilir mi? Resmen milletin parasıyla oynuyorsunuz acilen piyasa emri geri gelmesi lazım.

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır BTCTURK 6 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.info
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %97
Marka Karnesini Gör