Bosch Ankastre Elektrikli Fırın İçinde Pas Yapan Yerler Mevcut



Yaklaşık 7–8 ay önce Bursa FSM şubesinden Bosch marka ankastre fırın ve ocak aldım. Ürünleri düzenli olarak temizlememe rağmen fırını sadece 6 ay kadar kullandıktan sonra fırının tabanında ve yanlarında büyük küçük daireler şeklinde buhar lekeleri oluştu. Sorun üzerine Bosch yetkili servisini arad...

2025 Temmuz ayında Bosch İstanbul Beykoz şubesinden Bosch HIF534EW3T model ankastre fırın satın aldım. Kısa bir süre sonra fırının içindeki tepsi rafının takma noktasında bulunan küçük parça kendiliğinden fırladı. Bunu başta kendim halletmeye çalıştım ancak bu esnada raf takma noktasında yaklaşık 2 ...

Bosch internet sitesinden satın aldığım fırın, aldığım günden beri yani yaklaşık bir senedir yemekleri tam olarak pişirmiyor. Ürünü hangi programda ça...

Yaklaşık 1 ay önce Bosch Ankastre HIF534EW3T model fırın aldık. Yaklaşık 1 ay kadar kullanmadık, evimiz yenilendi ve ilk kullandığımızda kullanım kılavuzunda yazdığı şekilde bütün söylenenleri uygulayarak baklava yaptık. Ancak altını hiçbir şekilde pişirmedi. Tekrar bir tepsi daha baklava koyduk, yi...
Bosch marka üçlü ankastre set aldım. Fakat en basit fırında bulunan alt ısıtma, üst ısıtma ve pizza pişirme konumları bulunmuyor. En basit fırınlarda bulunan bu seçeneklerin böyle bir markanın ürününde olmaması beni şaşırttı. Hamur işlerinin alt tarafı yeterince pişmiyor. Kullanım kılavuzunda ayrın...
Tekirdağ Çerkezköy Bosch servisinde yetkili arkadaş set üstü ocak ve fırın montajı için geldiğinde ocak için hazırlanan yerin kendi kriterlerine uygun olmadığını ifade edip montajı gerçekleştirmedi. Fırının montajını gerçekleştirdi. Ocağın montajının gerçekleşmesi için fırının yerinden tekrar çıkarı...
| Hacim | 66 lt |
| Izgara | Var |
| Derinlik | 548 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Yükseklik | 595 mm |
| Aydınlatma | |
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Zamanlayıcı | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.98 kWh/Çevrim |