
Xiaomi Telefonumun Servis Kabusu: Darbe Ve Kırık Ekran Şoku

Xiaomi Redmi Note 13 Pro telefonum, satın aldıktan kısa bir süre sonra; hiçbir işlem yapmadan donma yapmaya başladı. Telefon donduktan sonra kendi kendine kapanıyor. Telefon normal kullanımda dahi çok fazla ısınıyor. Şikayetlerimden dolayı ürünü aldığım Anatolium mı store (Bursa) servise göndermek i...
Xiaomi Redmi Not 13 Pro Şarjım Bitiyor Telefon Isınıyor!

İki hafta önce Redmi not 13 Pro telefon aldım şarjım günlük bitiyor ve çok ısınıyor hiç memnun kalmadım aldığıma çok pişmanım mı kendi mağazasından aldım güncelleme yapın denildi olmaza getirin dediler ama yepyeni telefonumu tamire göndermek saçma geldi.
Xiaomi Telefon Oyun Oynamıyorken Bile Isınıyor

1 hafta önce Redmi Note 13 Pro+ telefon aldım. Oyun oynamıyorken bile ısınıyor, oyun oynarken 40 dereceleri buluyor. Bu bazen 41 derece de oluyor. Bunun sebebi nedir? Herhangi bir donma veya kasma yok, herhangi bir sorun yok ama nedense çok fazla ısınıyor. Bu sorun çözümlenebilir mi?
Xiaomi Kategorileri
- Airfryer 270
- Akıllı Bilekllik 226
- Akıllı Saat 594
- Ateş Ölçer 7
- Bebek Arabası 11
- Bilgisayar 42
- Blender 15
- Bluetooth Hoparlör 12
- Bluetooth Kulaklık 288
- Cam Silme Robotu 37
- Cloud 30
- Dikey Süpürge 298
- Elektrikli Bisiklet 11
- Epilasyon 5
- Hava Kompresörü 11
- Hava Temizleyici 250
- Hoparlör 63
- Kamera 352
- Kettle 15
- Klavye 68
- Koşu Bandı 6
- Kulaklık 568
- Media Player 54
- Mi Fit 2
- Mi Home 78
- Modem 6
- Monitör 11
- Mouse 8
- Pet Shop Ürün 48
- Powerbank 75
- Projeksiyon 16
- Robot Süpürge 3.306
- Router 21
- Saç Kurutma Makinesi 18
- Scooter 168
- Süpürge 170
- Şarj Aleti 226
- Tablet 218
- Tartı 59
- Telefon 7.199
- Televizyon 178
- Tıraş Makinesi 20
- TV Stick 215
- Wifi Güçlendirici 46
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.67 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5100 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 (SM7435-AB) |
| Ekran Cözünürlügü | 1220x2712 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 200 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 16 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |



