Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Transfergo Dan İnsan Nasıl Aldatılır Örneği (1000 Euro'luk Tecrübe) :@

Muzaffer
07 Mayıs 16:35
124

22 Nisan tarihinde para gönderdim. 23 Nisan da para geçecek diye gösteriyordu. 23 nisanda aradım. Bizden evrak istediler dediler. Yarin yatacak denildi. 24 Nisan bankanızın son 1 aylık hesap ekstresini istiyor dediler. Bende Turkiye de ki gibi değil. Sparkasse den her ayin 1 inde bana önceki ayınki geliyor dedim. Neyse bunlar 1 mayısa kadar talebinizi açtık dediler. Paranızla ilgili geri iade cevabi bekliyoruz dediler. 1 mayısta nisan ekstremi gönderdim. Bugün 7 Mayıs bitti. Halen halletmediler. Bugün itibariyle 16. Gün bitti ve parama el koydular gibi cevaplar veriyorlar. Estonya lhv bankasıyla mailleşiyorum. Bizim müşterimiz olmadığınız için size bilgi veremiyoruz diyorlar. Transfergo yu arıyorum. Bekleyeceksiniz partner bankanın cevabini diyorlar. Sadece ortada bir site ve 3-5 müşteri hizmeti var. Mükemmel bir sistem (insanları aldatma) örneği sergiliyorlar. Daha ne kadar bekleyeceğim veya üstüne bir bardak soğuk su mu içeceğim bilmiyorum.

Transfergo Dan İnsan Nasıl Aldatılır Örneği (1000 Euro'luk Tecrübe) :@
Transfergo Dan İnsan Nasıl Aldatılır Örneği (1000 Euro'luk Tecrübe) :@
Muzaffer
08 Mayıs 12:44

17. Günde gelen bir başka mail. Ama halen gelen para yok! Sevgili Muzaffer Adım George ve şikayetleri TransferGo'da ele alıyorum. Bu yanıtla şikayetinizi aldığımızı kabul ediyorum. Transferinizle ilgili olarak bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Endişenizin önemini anlıyoruz ve bunun neden olabileceği rahatsızlıktan dolayı içtenlikle özür dileriz. Geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir ve sizi temin ederim ki bu tür konuları çok ciddiye alıyoruz. Lütfen bunu sizin için araştırmam için bana biraz zaman tanıyın. 2-3 iş günü içinde, en geç 10 Mayıs Cuma günü sonuna kadar size yanıt vererek geri döneceğim. Bu süreçte gösterdiğiniz sabır ve anlayış için teşekkür ederiz. Başka sorularınız veya endişeleriniz varsa lütfen benimle doğrudan iletişime geçmekten çekinmeyin. Yolun her adımında size yardımcı olmak için buradayım. Saygılarımla,

Muzaffer
11 Mayıs 11:36

Arkadaşlar yıllardır burayı dikkate almıyorlar sanıyordum ama inanamadım. 22 nisandan beri halledemediğimi buraya yazdıktan sonra önce maille isleme aldılar. Sonra dun itibariyle parayı geri iade ettiler. 19. Gün sonunda kendi paramla rezil olarak geri alabildim. Kesinlikle para gönderirken 10 kere düşünmenizde yarar var.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

TransferGo Para Hesaba Geçmedi!

Azat
17 Şubat 17:24
111
1

TransferGo Süresinde Transfer Yapmıyor

Murat
04 Ağustos 2023 17:52
2.136

Transfergo İlgi İstiyorum Lütfen!

Peknur
10 Mayıs 21:20
72

TransferGo Para Gönderdim Param Gelmedi

Yıldırım
26 Ocak 11:28
100

TransferGo Para Tutulması - Müşteri Temsilcisi Etkisizliği - Beceriksizlik

Kaan
13 Ekim 2023 10:22
7.872
Benzer Şikayet Yaz