Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Toyota Corolla Islık Sesi Geliyor

profile
23 Nisan
9.802

Toyota Corolla aldım daha 1500 km'de, uzun yolda 100 km hızdan sonra ıslık sesi geliyor, daha sıfır araba bu nasıl olur ya? Lütfen biri açıklasın, ne işlem yapacağız? Araç dream paket otomatik, 1.5 motor, inşallah kronik bir sorun değildir, Toyota'ya güvendik aldık ama durum bu.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Kullanıcı Deneyimi

Corolla (Sedan)

106Şikayet
1,4
Detaylı İncele

Benzer Şikayetler

1

Toyota Corolla Mağduriyet Islık Sesi

profile
06 Temmuz
2.985

2023 model Toyota Corolla 1.5 dream xpack aracımın ön kısmından ıslık sesine benzer ses gelmektedir. Ses her zaman olmamaktadır. Aracım daha 800 km dedir Zaten bu problemleri yaşamamak için sıfır araba aldım ve Toyota yı tercih ettim. Lütfen herkes üzerine düşeni yapsın ve mağduriyet ortadan kaldırı...

2 Destek
3 Yorum

Toyota 3 Aylık Corolla Sıfır Aracımın Ön Tarafından Gelen Islık Benzeri Ses

profile
23 Şubat
11.407

2022 model Toyota Corolla 1.5 flame xpack aracımın ön kısmından ıslık sesine benzer ses gelmektedir. Ses her zaman olmamaktadır. 20.02.2023 tarihinde servise kontrole gittiğimde test sürüşü esnasında ses duyulmamıştır diyerek geçiştirildi. Aracımın ne kaputu açıldı ne balatalar kontrol edildi sadece...

6 Destek
1 Yorum

2023 Model Toyota Corolla Cross'dan Gelen Tuhaf Fren Balata Sesi

profile
4 gün önce
131

2023 temmuz ayında Mersin bayisinden Toyota Corolla Cross passion modelini aldım. İlk on gün içinde kullanırken frenden ses geldiğini ilettim, randevu alıp götürdüm bu sesin normal olduğunu toyotaların tüm araçlarında balatadan böyle ses geldiğini kanserojen olmaması için yeni balata sistemine geçil...

2023 Model Toyota Corolla Cross'dan Gelen Tuhaf Fren Balata Sesi
2023 Model Toyota Corolla Cross'dan Gelen Tuhaf Fren Balata Sesi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

6 Yorum

Ali

2023 Haziran çıkışlı aracımda da bu ses mevcut. Servis bir çözüm sunmadı.

Ferdi

Islık sesi balatadan geliyor. Onu servise götürüp ücretsiz yaptırabilirsiniz.

Faruk

Ferdi bey aynı sorun bugün benim başımada uzun yolda geldi. Balata bittiğ için mi oluyor acaba? Bir de yin e bugün dik bir rampada klima çalışırken çok düşük gazla kalkmaya çalıştım arab az gider gibi olup PK konumuna alın deyip motor ışığı yaktı Bilgin var mı bu konuda da?

Hamdi

Aynı sorun bende de nüksetti. 2022 kasım çıkışlı 1.5 dream multidrive. Aracım yaklaşık 5000 km oldu. 2 gün önce fark ettim. Uzun yolda, 90-100 km hızın üzerinde yapıyor. Sinir bozucu bir ses. Sağa sola dönüşlerde ve frene basınca sesi kesiyor. Servisi arayıp, durumu bildireceğim. Bakalım ne cevap alacağız.

Uğur

Normal bir ses sıkıntı yapmayın. Corolla larda oluyor bu ses. Benim aracımda da vardı. İlerleyen süreçte ses kesilecektir.

Ali

Aynı problem benim aracımda da oldu ses balatalardan gelmekte kabul etmemekte ve sesi duymaları gerektiği konusunda ısrar edecekler ancak sizlerde ısrarcı olun. Genel merkeze şikayet oluşturun bayii ile ilgili. Balataları değiştirdiler ve sorun çözüldü benim aracımda Umarım sorununuz çözülür. Buralarda çözüm aramak böyle markalar için çok çok üzücü.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz