Bülent sonuçtan çok memnun
Çözüldü

Bülent
02 Şubat 11:20
1.433

Siemens marka çamaşır kurutma makinem, yetkili serviste bakımdan geldikten sonra kazanı dönmemeye başladı. Bakımdan önce hiçbir sorun yokken, bu işlemden sonra makineyi kullanamaz hâle geldik. Makine servisten geldiği günden beri vuruntulu ve sesli çalışıyordu; şehir dışından döndükten sonra sadece ...
| Derinlik | 652 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 842 mm |
| Kurutma Sesi | 65 dB |
| Tambur Hacmi | 112 lt |
| Nem Sensörü | |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kurutma Kapasitesi | 8 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | B |
| Kırışıklık Önleme | |
| Filtre Temizleme Uyarısı | |