Siemens Çamaşır Makinesi Servis Sorunları

Garantisi devam eden Siemens marka çamaşır makinesi yırtıyor, deliyor. Servisi 3 aydır arıyorum, zorla geliyor. Her geldiğinde bir bahane uyduruyor, m...

Garantisi devam eden Siemens marka çamaşır makinesi yırtıyor, deliyor. Servisi 3 aydır arıyorum, zorla geliyor. Her geldiğinde bir bahane uyduruyor, m...

Siemens'ten aldığım çamaşır makinesinin üstelik daha 2 yıl yeni doldu sayılır, yan tarafında bir çürüme ve oksitlenme başladı. Teknik servisi aradım garanti kapsamına asla alınmıyor ki garantisi de biteli birkaç ay oldu. Ama gerçekten bu bir kronik sorun Bu derece kaliteli bir markada bunu görmek ge...

Satın aldığım Siemens marka çamaşır makinesi bana teslim edilmek üzere depodan çıkartılırken hasarlı olduğu tespit edildi ve değişeceği söylendi. 1 aydan fazla bir süre geçmesine rağmen hala teslimat yapılmadı. Genel merkez ve bayi ile defalarca görüşmeme rağmen aciliyet bildirildi gibi bahaneler sö...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 588 mm |
| Genişlik | 597 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Sıkma Sesi | 74 dB |
| Motor Türü | iQDrive Motor |
| Su Tüketimi | 11660 lt (Yıllık) |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1000 Devir |