Samsung Galaxy Z Flip 6 Telefonunda Ekran Bozulması Ve Ücretli Değişim Reddi



Samsung Flip z6 model açılır kapanır telefonumu yaklaşık bir yıl önce Media Markt’tan yaklaşık 60 bin tl ödeyerek satın aldım. Yaklaşık bir aydır cihazı kullanırken aniden ekran kararıyor, görüntü tamamen kayboluyor ve bir süre sonra kendiliğinden tekrar geliyor. Bu esnada yaptığım tüm işlemler yarı...

Samsung marka Galaxy Z Flip 6 telefonumuzun ekranı ikinci kez arızalandı. Aynı sorunun tekrar yaşanması üzerine bu kez tamir değil, kalıcı bir çözüm sunulmasını ve mağduriyetimizin giderilmesini talep ettik. Yaklaşık 10 gün önce başlayan bu süreçte, cihazı İskenderun Prime Mall Teknosa mağazası üzer...

Samsung z Flip 6 model telefonumda, cihazı normal şekilde kullanırken yaklaşık 2 ay önce ekranda açma-kapama sırasında deformasyon oluştu. Aynı zamanda çıtada da benzer bir sorun meydana geldi. Antalya’daki yetkili servise başvurdum fakat cihazda kullanıcı hatası ve darbe olduğu iddiasıyla garanti k...
21 Ağustos 2024 tarihinde yeni çıkmış olan Samsung Flip 6 aldım. İlk ayın sonunda ekran kendi kendine gitti. Samsung yetkili servisine götürdüm ve cihaz değişimi yapıldı. Bu cihazı aldıktan 2 ay sonra ekranda ölü pikseller ortaya çıktı, telefon bilgisayara bağlanmadı. Tekrar Samsung yetkili servisin...

Samsung shop tan değişim kampanyası ile cep telefonu aldım. Eski telefonun yeni telefonun gelmesinden sonra 10 is günü içinde gönderilmesi gerekiyormuş. Ancak eski cihazı göndermek için gerekli bilgiler tarafımıza gönderilmediği için cihazı da gönderemiyoruz. Samsung'a gerek telefon ile ve gerekse c...
Samsung Shop üzerinden 13 Temmuz 2024 tarihinde Galaxy z Flip 6 ve hediyelerini içeren sipariş oluşturdum. 19 Temmuz'da "Kargo bekleniyor" olarak günc...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.7 inç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 4000 mAh |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 12 GB |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| İşlemci (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (SM8650-AB/AC) |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2640 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 10 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 12 MP |