Samsung S24 Ultra Telefonunun Kendi Kendine Kapanma Ve Açılma Sorunu İçin Hızlı Çözüm Talebi

Yaklaşık 3 ay önce, 11.11.2025 tarihinde Hepsiburada üzerinden Teknosa satıcısından Samsung s24 Ultra model telefonu satın aldım ve şimdiye kadar seve...

Yaklaşık 3 ay önce, 11.11.2025 tarihinde Hepsiburada üzerinden Teknosa satıcısından Samsung s24 Ultra model telefonu satın aldım ve şimdiye kadar seve...

Samsung s24 Ultra model telefonumu Bursa Zafer Plaza Teknosa mağazasından aldığım ilk günden beri cihaz kendi kendine reset atıyor, açılıp kapanma sorunu yaşıyorum. Telefonu daha kurmaya başladığım andan itibaren bu problem ortaya çıktı ve o günden bu yana hiç düzelmedi. Bu sorun nedeniyle toplamda...

Samsung Galaxy s24 Ultra telefonumu geçen yıl kasım ayında Hepsiburada uygulaması üzerinden satın aldım. Telefonum henüz 1 yıl olmadan, ilk aldığım günden beri kamera ile ilgili ciddi bir sorun yaşıyorum. Ne zaman 200X ile çekim yapsam, hatta bazen yakınlaştırma yapmasam bile, 1-2 fotoğraf çektikten...

S24Ultra telefonumda 5x zoom sonrası 'kamera kapatıldı' diye hata veriyor. Kamera kapanıyor ve 5x'den daha fazla zoom yapmıyor.

Samsung S24 Ultra... Son bir aydır zaman zaman kapandığını fark ettim. Neden olduğunu bilmiyorum. Bu konuda yardım ederseniz sevinirim. Bazen bakıyorum Telefonum kapanmış yani bana sürpriz oluyor. Telefon numaram 532 779 *** teşekkür ederim. Benimle irtibata geçmenizi bekliyorum.

Samsung S24 Ultra telefon aniden kapandı, hiçbir şekilde tepki vermiyor. Aynı sorundan dolayı teknik servise gönderdim, ancak 1 hafta içinde sorun yok diye cihaz geri geldi. Şu an aynı sorun ile karşılaştım. Görselleri paylaşıyorum. Gerekirse video da paylaşabilirim. Aynı sorundan dolayı ikinci kez ...

S24 Ultra cihazımı 1 ay oldu kullanalı yurt dışından aldım fakat cihazda Android durduruldu. Uygulama durduruldu hataları alıyorum. Bununla beraber kamera da donma, uygulamalarda donma sorunu yaşıyorum. Bu kadar para verip son model telefon alıyoruz ama 1 ayda pişmanlık yaşattı. Güncellemede yok bu ...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.8 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 1 TB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 12 GB |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (SM8650-AB) |
| Ekran Cözünürlügü | 1440x3120 (QHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 200 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 10 MP |