Kaan sonuçtan memnun
Çözüldü

Kaan
21 Kasım 2023 11:17
318

Telefonum Samsung Galaxy m10 ve Android sürümüm 10. Ayrıca One uı core 2.0 sürümü. Sorunum hiç-bir uygulamayı SD karta taşıyamıyorum. Daha doğrusu taşıma tuşu yok değiştir butonu yok. Telefon 16 GB depolama alanından dolayı çok zorluk çekiyorum. Lütfen Samsung benimle iletişime geçsin. Cidden çok z...
| Şarj | Micro-USB |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.2 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 3400 mAh |
| Dahili Hafıza | 16 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 2 GB |
| Ekran Teknolojisi | PLS |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Samsung Exynos 7 Octa 7870 |
| Ekran Cözünürlügü | 720x1520 (HD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 13 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 5 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 1080p (Full HD) |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 5 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü |