
Samsung A15s Donma Ve Isınma Sorunları

Samsung A15s adlı bir cihaz satın aldım. Cihazı alalı 20 gün oldu ve cihazda donmalar mevcut. İçinde yeterince boş alan olmasına rağmen donmalar yaşamaktayım. Fotoğraf sekmesine girerken donmalar yaşıyorum. Kameranın ön ve arka tarafını açarken donmalar yaşıyorum. Bazı Play Store uygulamalarına gire...
Samsung Telefon Samsung Galaxy A15 Ekran Donma Ve Titreme Sorunu

Daha iki aylık Samsung Galaxy A15 telefonum ekranı donuyor kapatıp açamıyorum uzun bir süre titreme yapıyor ekran. Bu seri hatalımı üretildi çok fazla şikayet var. Bu şekil gerçekten sinir bozuyor. Samsung dışında telefon kullanmadım ama bu a15 beni deli etti. Gereği yapılsın lütfen
Samsung Galaxy A15 Kasma Kasılma Donma Ve Dokunmatik Sorunu

Samsung Galaxy A15 sıfır cihazımda nedensiz donma kasma kasılma sorunları yaşıyorum. Bu en çok yaşadığım sorunlardandır. Bazende nedensiz dokunmatik sorunları yaşıyorum. Cihazıma zarar verebilecek yazılımsal ve donanımsal herhangi zararlı faaliyette bulunmadım. Cihazımı özenle temiz ortamda dikkatli...
Samsung A15 Donma Ve Kasma

Daha 2 aylık Samsung Galaxy A15 telefon aldım, resmen kullanılamaz hale geliyor. O kadar çok kasıyor ve donuyor ki işlem bile yapamıyorum. Kamera açılmıyor. Video çekmek için kamera açmak istiyorum, 5 dakika açılmıyor. Duyduğum en büyük pişmanlıktır. Samsung'a defalarca servis isteğinde bulundum, ki...
Samsung Telefon A15 Ekran Donması!

Bir ay önce aldığım Samsung a15 ekranda titreme ve donma oluyor kapatıp açıyorum hala aynı sorun genellikle. Bir yerlere giriyor. Hiç bu tuşa basmamı kabul etmiyor donup kalıyor kapatamıyorum bile ne yapmam gerekiyor bir yardımcı olun nereye başvurmam gerekiyor?
Samsung Telefon Samsun Galaxy A15'de Gelen Aramalar Ve Ekran Donması Sorunu

Samsun Galaxy A15 16.03.2024 tarihinde Vodafone yanımda uygulamasından almış olduğum telefonum son bir haftadır gelen aramaları sessize almaya başladı. Ekran donması birkaç defa yaşadım. Ayarlarını kontrol ettim. Bir sorun göremedim. Bu konuda lütfen yardımcı olunuz.
Samsung A15 Cep Telefonu İle Yaşadığım Tekrarlayan Sorunlar
Merhabalar, Samsung marka cihazı bir daha evime sokmamak istiyorum. 08.02.2024 tarihinde Gebze Center alışveriş merkezindeki Vodafone bayiinden eşim ve kendime 2 adet Samsung A15 cep telefonu aldım. Hatları takmadan önce cihazlara kırılmaz cam ve kılıf aldım. Ancak birkaç gün sonra benim cihazımda d...
Samsung Telefon Galaxy A15 Pişmanlık

Samsung Galaxy a15 model telefonu 25 gün önce satın aldım. Her gün donma, kasılma ve ekran kayması gibi sorunlar yaşıyorum. Bugün garanti kapsamında servise gönderdim. Samsung markasından dolayı pişmanlık duyuyorum. Çok pişmanım. Sağlam bir telefon olduğunu düşünerek tercih etmiştim. Keşke almasaydı...
Samsung Galaxy A15 Ekran Problemi

Telefonu alalı bir gün bile olmamışken ekranın sağ kenarının orta bölgesine yakın bir yerinde, ekrana temas etmediğim halde sanki dokunuyormuşum gibi ...
Yeni Aldığım Samsung A15 Telefonda Bir Hafta Sonra Donma

24.02.2904 de aldığım Samsung A15 telefon bir hafta içinde ekranın donması/dokunmatik sorunu şikayeti ile (videolu ispat) teknik servise gönderdim 18.03 2024 de fonksiyon testleri yapılmış sorun görülmemiştir diye dönüş oldu. Telefonu teslim aldım 3 gün sonra ilk sorunun yanı sıra ekran kendi kendin...
Samsung Telefon Sattığın Ürünün Arkasında Durmayan Büyük Firma Teknosa

Teknosa'dan sıfır Samsung Galaxy A15 telefon aldım ve bir hafta içinde donma ve kasmalar başladı. Gelen çağrıları cevaplayamıyorum. Onyedi Burda Teknosa'ya gittim ve durumu anlattım. 'Abi çok oyun oynamışsındır, ondan dolayı donmuştur' dediler. Benim oyunla işim olmadığını söyledim ancak 'Yapacak bi...
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.5 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | MediaTek Helio G99 (MT6789) |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2340 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 13 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 1080p (Full HD) |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 5 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |


