Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Papara Yanıltıcı İşlemlerden Dolayı Açılan Hesapların Kapatılmasını İstiyorum

profile
Ayşe
12 Eylül
2.605

08.09.2023 tarihinde evde sabun paketleme ®   firmasıyla yazıştım. T. C. Numaramı adresimi banka bilgilerimi istediler. Adıma Papara hesabı açıp ödemeleri o hesaba yapacaklarını söylediler. Firmaya ulaşamayınca yanıltıcı olduklarını anladım. Çünkü Papara hesabıma da giriş yapamıyordum. Hemen müşteri hizmetlerini arayıp hesabımı kapatmak için başvuruda bulundum sonuçlanmasını bekliyorum. 

08.09.2023 tarihinden itibaren adıma açılan hesaplardan kurulacak herhangi bir iş yerinden kişilerden istenecek paralardan sorumlu değilim. Bilgim dahilinde değildir. Islak imzamın olmadığı hiçbir şeyi kabul etmiyorum. Tahmini olarak sosyal platformlardan biri olan Telegram ®  veya Instagram ®  vasıtasıyla haberim dışında, benim Papara adına işlem yapılmak suretiyle Papara hesabını ve akabinde telefon numarası ve telefon değişikliği vs istenmiştir. Akabinde telefon ve e- posta değişikliği bilgim dahili olmaksızın yapılmış bulunmaktadır. Yardım kuruluşu, kiralama, destek vakfı, pazarlama, reklam verme, yasadışı aktarımlar vs. Adı altında kullanıldıklarını öğrenmiş bulunduğum ve hiçbir şekilde haberim olmadan geçirmiş olduğum şu bir günde bu saydığım durumların olmuş olabileceği bu hesapta kimlik bilgilerim var. 08.09.2023'de bilgilerim alındı.

 O tarihten sonra adıma açılacak herhangi bir şirket, çekilecek kredi, oynanacak yasadışı bahisler ve kanuna aykırı faaliyetlerde şahsımın hiçbir şekilde bir dahili yoktur. Islak imzam veya açık rızam olmadan kredi, şirket veya hesap açılışlarını kabul etmediğimi ve şahsımın haberi olmadığını bildiririm. Açılan hesaptan sorumlu değilim. Adıma açılan herhangi bir hesap açılmış veya krediye başvuru yapılmışsa benim bilgim dışındadır. Açılan hesapların kapatılmasını istiyorum. Hemen gereğinin yapılmasını arz ederim.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Papara Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 3 sa 18 dk
Papara Logo
12 Eylül 09:21

Benzer Şikayetler

Papara Kart Silinmesi İptali

profile
Neslihan
1 gün önce
128

Daha önce Papara kartına başvuru yapmıştım, ancak kartım bana hiç ulaşmadı. Zaten internet üzerinden başvurmuştum ve aradan bir yıl geçti. Kart tekrar lazım oldu. Tekrar başvuru yapmak istedim ama daha önceden başvurduğum için işlem gerçekleşmedi; çünkü zaten bir kartım varmış. Ancak benim böyle bir...

Papara Card'ım Gelmesine Rağmen Sözleşmeli Hesaba Geçemiyorum

profile
Yavuz
2 gün önce
153

Kimlik kartımda fotoğraf olmadığı için hesabımı sözleşmeli yapamıyorum. Sözleşmeli olmadığı için ATM'den de para çekemiyorum. Almam gereken ödemeyi Papara'dan aldım, ancak bu problemler paramı çekmemde sorun çıkartıyor. Parayı şu anda çekmem gerektiği içinse kimliğime fotoğraf eklemem bir şeyi değiş...

Papara Yatırdığım Paramı Geri Vermiyor

profile
Doğukan
1 hafta önce
140

Papara hesabıma mart ayında atmış olduğum parayı şimdi çekmek istedim. Ama buna yetkim olmadığına dair bir uyarı alıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda benden ikametgah kaydı ve kimlik resmimi göndermemi istedi. Mart ayında parayı gönderirken hiç evrak talep etmeyen Papara paramı çekmek istediğim...

1

Papara Hesabımdan Para Çekemiyorum

profile
Ömer
1 hafta önce
599

22.11.2023 akşam saatlerinden sonra Papara hesabımdan para çekme işlemi yapamıyorum. Hemen müşteri hizmetlerine ulaştım ve benden selfie kimlik fotoğrafı ile ikametgah belgeleri istendi. Yaklaşık 12 saat önce istenilen belgeleri gönderdim ve saatlerdir herhangi bir bilgilendirme alamadım. Şu anda in...

Papara Hesabımdan Para Çekemiyorum
2 Yorum

Papara Hesap Onaylamakta Sorun Yaşıyorum

profile
Ali
1 hafta önce
91

Papara hesabımı onaylayamıyorum. Kimlik bilgilerimi girdiğim zaman Papara desteğe e-posta göndermem gerektiği söyleniyor. Gereken belgeleri göndermeme rağmen geri dönüş sağlanmıyor. Hesabımdan para çekmem gerekiyor ancak hesabım onaylı olmadığı için para çekemiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Papara Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 3 sa 18 dk
Benzer Şikayet Yaz