Monster'dan Sipariş Edilen Batarya 11 Gün Boyunca Kargoya Verilmedi

16 Nisan’da Monster müşteri hizmetlerini telefonla arayarak Abra A7 v13.2 model laptopum için 5880***20 numaralı batarya siparişini verdim. Aradan 11 ...

16 Nisan’da Monster müşteri hizmetlerini telefonla arayarak Abra A7 v13.2 model laptopum için 5880***20 numaralı batarya siparişini verdim. Aradan 11 ...

4 Ekim 2025 tarihinde Monster Abra A7 v13.2 model dizüstü bilgisayarımı bakım için servise gönderdim. Servisten döndükten sonra bilgisayarım açılıyor fakat Windows başlatılamıyor. Ayrıca, batarya kısmında bana ait olmayan lekeler ve deformasyonlar oluşmuş durumda. Bilgisayarımı yalnızca ofiste ve yu...

Monster Abra A7 laptopumda batarya takılıyken şarj oluyor gözüküyor ama şarj 0'ın üzerine çıkmıyor. Sorunu nedir acaba? Prizden çektiğimde bilgisayarım hemen kapanıyor. Bir anda böyle bir şey oldu. Daha öncesinde herhangi bir sorun yoktu. Çözüme kavuşturulmasını istiyorum.

Monster Abra A7 V13.2 aldığım laptop. Maalesef son zamanlarda oyun esnasında şarj olmayı kesiyor ve doğal olarak performansım da yerlerde oluyor. Gerç...

2021 yılında aldığımız Monster notebook'ta iki yıl içerisinde iki kez anakart sorunu, iki kez de fan ve batarya sorunu yaşadık. Fan ve batarya sorunumuz, ödediğimiz 2.300 TL'ye rağmen çözülmedi. 2021 yılında anakart değişimi yapıldı. 2023 yılında yine anakart sorunu yaşandı ve piyasa değeri 34.000 T...
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 395.9 mm |
| Ağırlık | 2.50 kg |
| Kalınlık | 25.9 mm |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Boyutu | 17.3 inç |
| Kart Okuyucu | |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Dahili Grafik Modeli | 11.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| İşlemci Çekirdeği | 6 adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 512 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2021 2.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.50 GHz |