Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

MDV Forest 24
Ürün Analizi
- Şikayetler
Çok Karşılaştırılanlar
MDV Forest 24
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Filtre | Yüksek Yoğunluklu Filtre |
| Derinlik | 220 mm |
| Genişlik | 1040 mm |
| Gaz Türü | R410A |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 327 mm |
| Isıtma Tüketimi | 2.282 kW |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Isıtma Kapasitesi | 25.000 BTU |
| Soğutma TÜketimi | 2.344 kW |
| Soğutma Kapasitesi | 24.000 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| Soğutm Verimliliği | A++ |
| İç Ünite Gürültü Düzeyi | 59 dB |
| Dış Ünite Gürültü Düzeyi | 65 dB |