Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

iPhone 14 Pro Max

Gökhan
30 Kasım 2023 12:26
27.738

N**** O*** Tekno Market adlı Instagram kullanıcısı çekiliş yaptığını belirttikten sonra bana gelen mesajda iPhone kazandığım yazıyordu. 350 TL para göndermem gerektiği ifade ediliyordu. 300 TL sigorta ve 50 TL kargo bedeli olarak. Daha sonra e-devlet üzerinden bir IMEI numarası sorgulayıp, 3000 TL daha göndermem gerektiği söylendi. Göndermezsem 256 bin TL tazminat davası açılacağı uyarısında bulunuldu. Adıma açılabilecek hiçbir davadan sorumlu olmadığımı ve hiçbir şekilde imza atmadığımı belirtmek isterim. Beni icra yoluyla tehdit eden N**** O*** Tekno Market hakkında şikayetçiyim. 350 TL paramı da iade etmediler. Mağdur edildim.

iPhone 14 Pro Max
iPhone 14 Pro Max

Gelişme
Gelişme

30 Kasım 2023 12:10

Nimetoğluteknomarket adlı Instagram ® kullanıcısı çekiliş yaptığını söyledikten sonra bana gelen mesajda iPhone kazandığım yazıyordu. 350 TL para göndermem gerektiği belirtiliyordu. 300 TL sigorta ve 50 TL kargo bedeli olarak daha sonra e-devlete girip bir IMEI numarası sorgulatıp 3000 TL daha göndermem gerektiğini söyledi. Göndermezsem 256 bin tl tazminat davası açılacağı belirtiliyor. Adıma açılabilecek hiçbir davadan sorumlu değilim ve hiçbir şekilde imza atmadım. Beni icra yoluyla tehdit eden nimetoğluteknomarket adlı Instagram kullanıcısından şikayetçiyim. 350 TL paramı da iade etmediler. Mağdurum

profile profile profile
3 Destek
2 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Adem

B*****İ***** Instagram hesabında yapılan çekilişten iPhone 14 Pro max kazandığım yazıyordu. Sigorta ve kargo parası için 398TL ödedikten sonra IMEI kayıt için de 1808 Tl gibi bir fiyat istediler. Telefonları yurt dışından geldiği için IMEI kayıt gerekiyormuş. Benim zaten yurt dışından gelen telefonum olduğunu ve IMEI kayıt yapamayacağımı dolayısıyla hakkımın başkasına devredilmesini istememe rağmen, bilgilerimi kullanarak rızam dışında sahte fatura oluşturulmuştur. Buna istinaden de cayma bedeli olarak yüksek bir para istenmektedir. Rızam dışında oluşturulan bu faturayı kabul etmiyorum, imzamın bulunmadığı hiçbir şeyden sorumlu değilim. Açıma açılacağını iddia ettikleri icra yolu ile tehdit eden K****Ç****** adlı kişiden şikayetçiyim. Kendisinin hem adı-soyadı hem de IBAN'ı bende bulunmaktadır. Ayrıca yapılan tüm konuşmalar da bende mevcuttur. Vermedikleri ürün için aldıkları sigorta ve kargo bedelini de geri ödemediler. Tüm bunların hepsi için şikayetçiyim ve dava açacağım.

Telgrafın

Eve icra kağıdı geleceğini söylediler bir bilginiz var mı geri döner misiniz

iPhone 14 Pro Max Şikayetleri

1

iPhone Sosyal Medya Çekiliş Dolandırıcılığı Şikayeti

Abdullah
18 Şubat 16:21
18.180

iPhone 14 Pro Max Çekilişi

Güler
29 Kasım 2023 17:19
22.911

iPhone Sosyal Medya Üzerinden Mağduriyet Yaşadım

Hatice
24 Nisan 11:22
1.134
iPhone Sosyal Medya Üzerinden Mağduriyet Yaşadım
iPhone Sosyal Medya Üzerinden Mağduriyet Yaşadım
iPhone Sosyal Medya Üzerinden Mağduriyet Yaşadım
iPhone Sosyal Medya Üzerinden Mağduriyet Yaşadım
+1
Benzer Şikayet Yaz