Didem sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Didem
31 Temmuz 2023 21:13
2.368
Telefonum iPhone 12 mini telefonun garantisi devam ediyor ve pil sağlığı %80'in altında bu kadar hızlı azalması hiç normal gelmedi servise götürdüm. Oradan gelen cevap çok saçma bana kullanım hatası olduğu söyleniyor. Böyle saçmalık olabilir mi? Telefonum iPhone yani kasma donma olmasın diye aldım o...
| Şarj | Lightning - USB Kablosu |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 5.4 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 2227 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 4 GB |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| İşlemci (Chipset) | Apple A14 Bionic |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2340 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 12 MP |